Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Super Buu

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Witam!
Czytając dzisiaj Mangę zauważyłem ciekawą rzecz. Otóż w 42 tomie na stronie 69 rozmowa między Goku, Vegetą a Super Buu w ciele Super Buu.
Vegeta chce oderwać Fat Buu "Co się stanie jeśli go oderwiemy? Czy czasem nie będzie to na naszą korzyść? Ciekawe... Czy wrócisz do tej grubej postaci? A może znów będziesz tamtym chudzielcem? ...Tak czy owak z pewnością zmniejszy to twój poziom mocy - Vegeta. -Nie rób tego!!! Nie dotykaj go!!! Puść go, Słyszysz!!! Możesz robić co chcesz, ale nie wolno ci go odrywać...! Bo... Bo przestanę być sobą!!! - Super Buu. -Czy ty myślisz, że ja się ciebie posłucham? - Vegeta" Potem Vegeta urywa Fat Buu, uciekają z jego ciała, a super Buu zmienia się w Kid Buu.
Chodzi mi o to, czy Super Buu wiedział co się stanie, czemu się tego aż tak bał, czemu wrócił do Kid buu, a nie do Evil Buu, może chodziło mu o los wszechświata albo... wasze propozycje. Czekam na odpowiedź!
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.659
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Super Buu myślał, że zamieni się w tego szarego buu (pure evil) i osłabnie, a tymczasem stało się coś takiego.
A to niespoziewana niespodziewanka, nie?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


nie sądze
patrz tom 42 strona 69
"... Możesz robić co chcesz, ale nie wolno ci go odrywać...! Bo... Bo przestanę być sobą!!!..."
Widać, że wie co się stanie. Poza tym po jego minie widać strach.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.711
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No ja też w tym miejscu widzę zaprzeczenie
No bo buu mowił że nie chce wracać do poprzedniej formy
a Kaioshin mowił że buu celowo gromadził energię aby powrcić do pierwotnej postaci.

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Super Buu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook