Forum Dragon Ball Nao

» [Przedmiot] Miecze

Który miecz był najlepszy?

Który miecz był najlepszy?
Miecz Z 22,22% 4 22,22%
Miecz Tapiona 16,67% 3 16,67%
Miecz Future Trunksa 55,56% 10 55,56%
Miecz Yamchy 5,56% 1 5,56%
Wszystkich głosów: 18
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jaki miecz uważacie za najmocniejszy i najpotężniejszy i najfajniejszy?
Miecz Z, miecz Tapiona? A może miecz Future Trunksa? Podobno to nie był miecz Tapiona tylko jakiś specjalnie stworzony dla niego miecz.
No? Który?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Zapomniałeś o mieczu Tao Pai Pai'a.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Miecz Trunksa. Był dosyć potężny. Fajnie wyglądał i przez ten miecz został Freezer pokonany.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Najpotężniejszym uznałbym miecz Z. To od niego miał zginąć Buu. Przechowywany w krainie Bogów i nie poskromiony nawet przez nich samych. Wydobycie go było abstrakcyjne, a co dopiero nauka władania nim. Nie dość, że jako broń sam w sobie był potężny, to jeszcze automatycznie wzmacniał osobę nim władającą. Poprawiał siłę, zręczność i ogólną sprawność fizyczną, co było spowodowane jego ciężarem. Moim zdaniem jest to miecz zasługujący na miano najpotężniejszego.

Najfajniejszy/ Stylowy - oczywiście miecz Future Trunksa. Wizualnie najładniejszy, ładnie okrojony i najczęściej używany. Pierwszy miecz, który tak naprawdę wchodzi w pamięć i zostaje w niej na zawsze. Jak już zostało napomniane, to jemu uległ Freezer. Do tego wszystkiego idealnie pasował do Trunksa i wchodził w klimat.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


A ja najpotężniejszym mieczem uznałbym miecz Tapiona. Był on prawie niezniszczalny, jak nie niezniszczalny. Dostał go do obrony przed Hiludegarnem. Poza tym w ogóle postać Tapiona była fajna (przypominał mi trochę Neptuna, ale lepiej wyglądał). Nieprawda, że miecz Z automatycznie zwiększał broń noszącego. Siłę dodawał trening nim (tak samo było by pewnie w przypadku miecza Tapiona) i moc człowieka w nim zaklętego. Ja uważam, że jednak miecz Tapiona był mocniejszy.

"Najfajniejszy/ Stylowy" - miecz Z. Piękna budowa, zdobiony, oszlifowany ;p do tego położony w fajnym miejscu. Osobiście chciałbym go mieć (jak by o wieeeeeeeeeeeeeele mniej ważył - góra 100 kilo )
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No raczej miecz Z bowiem był niezniszczalny

A tak Btw to mam pytanko. Miecz Tapiona i Future Trunksa to nie czasem to samo?

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gangez napisał(a):
o raczej miecz Z bowiem był niezniszczalny
Miecz Z niezniszczalny? Buahaha! Żarty se robisz! A skąd się wziął ten stary Bóg? Z miecz, który się połamał! Widać, że słabo oglądałeś DBZ


Gangez napisał(a):
A tak Btw to mam pytanko. Miecz Tapiona i Future Trunksa to nie czasem to samo?
Napisałem, że to nie jest pewne, że to to samo - poza tym skąd by go wzieli? Nie sądze, że w ich czasach pokonali by na takim słabym poziomie Hiludegarna! A jeżeli ktoś go pokonał to musiał być Gohan z Trunksem - Trunks nie znał Goku ani Vegety ani nikogo innego z teamu Z
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Gangez napisał(a):
o raczej miecz Z bowiem był niezniszczalny
Miecz Z niezniszczalny? Buahaha! Żarty se robisz! A skąd się wziął ten stary Bóg? Z miecz, który się połamał! Widać, że słabo oglądałeś DBZ
Niezniszczalny w sensie przenośnym gapo! Tak samo go nazwał nawet Neptun na planecie bogów. A tak poza tym to nie ma rzeczy niezniszczalnych!!! Jak któś mówi że coś jest niezniszczalne to ma na myśli b dużą wytrzymałość. Myśle że każdy wie że w przyrodzie każą cząsteczkę da się rozłączyć.

A jeśli piszesz
Widać, że słabo oglądałeś DBZ
To widać że mnie nie znasz ;] Całą serię DBZ obejżałem jak żadną inną chyba z 8 razy dokładnie(tylko elementy z Garlikiem Jr pomijałem bo to sery są jak w DB)! Ale co się będę chwalić xD ......

szczecin
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.795
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Wedug mnie najfajniejszy jest miecz Future Trunksa.

Co do mieczy Tapiona i Future Trunksa są do siebie bardzo podobne, wiec może to ten sam miecz( podkreślam może)
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Goku28a napisał(a):
Co do mieczy Tapiona i Future Trunksa są do siebie bardzo podobne, wiec może to ten sam miecz( podkreślam może)
Hmm, małe podobieństwo jest, ale ma inne kształty
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moim zdaniem najlepszy był Święty miecz królestwa Bogów , który Gohan wyciągnął ze skały, a na drugim miejscu postawiłbym na miecz Future Trunksa.


Kathlar napisał(a):
Goku28a napisał(a):
Co do mieczy Tapiona i Future Trunksa są do siebie bardzo podobne, wiec może to ten sam miecz( podkreślam może)

Hmm, małe podobieństwo jest, ale ma inne kształty
To ten sam miecz ponieważ Tapion oferował Go Future Trunksowi

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lukasz SSJ2 napisał(a):
To ten sam miecz ponieważ Tapion oferował Go Future Trunksowi
nie ma pewności, czy to ten sam miecz. Tylko postać ta sama, ale jaka jest szansa, że pokonali Hiludegarna w przyszłości? Poza tym musiał to zrobić sam Trunks, bo nie znał ojca ani Goku co najwyżej Gohan.

A i ofiarował go Trunksowi nie Future więc to różnica.

Uważam, że ten FTrunksa to inny miecz.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Moim ulubionym jest miecz Future Trunksa. Dlatego, że podoba mi się jego wygląd (zwykły bez żadnych wielkich ozdób) a po drugie lubię Future Trunksa.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Przedmiot] Miecze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook