Forum Dragon Ball Nao

» Nowa seria Dragon Ball?

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ściągając dla kumpla odcinek Yo Son Goku...itd. z polskiej strony z torrentami:
http://www.tnp.net.pl/torrent,159416,Dragon_ ... PLENG.html
natknąłem się w opisie na takie info: Akira planuje od nowa stworzyć całą sagę GT z nową historią i klimatem znanym z DBZ -film kończy się słowami głównego bohatera – „do zobaczenia''.

Nie wiem, o co kaman ale gdzieś kiedyś coś mi przeleciało przez wzrok, że być może będzie nowe GT.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
torrenty.org
Tak wiem autor na tej stronie co wrzucił to napisał coś takiego. Sam to pisałem, dlatego wcześniej powiedziałem, że liczę na nowe GT. Jedak chyba jest to mało realne, a szkoda, byłoby naprawdę super, gdyby Akira Toriyama podjął się nowego dzieła.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Logika nakazuje sądzić iż to czcze plotki. Większość zgodzi się z Naoistą i nic w tym dziwnego.
Ale czy nie wszyscy chcielibyśmy aby coś takiego jak nowy Dragon Ball GT powstał? Nie oszukujmy się, większość będzie wierzyła aż do śmierci Akiry, a następnie pod wątpliwość będą takową poddawać.
Mimo, że 99.9% wskazuje na brak kontynuacji, to zawsze ten 00.1% będzie trzymał w niepewności i oczekiwaniu.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Thorik napisał(a):
Ale czy nie wszyscy chcielibyśmy aby coś takiego jak nowy Dragon Ball GT powstał?
Pewnie, ale to chyba nie powód, żeby rozpowiadać, że Akira potajemnie siedzi przy biurku i bazgroli nową serię
Dzisiaj nawet ktoś mi na GG mówił, że Akira już od 5 lat kontynuuje ten proceder.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.732
Plusy: 1
Posty: 538
Naoista napisał/a :
Pewnie, ale to chyba nie powód, żeby rozpowiadać, że Akira potajemnie siedzi przy biurku i bazgroli nową serię
Masz rację. Moim zdaniem każdy powinien swoją nadzieję trzymać dla siebie i nie wyrzucać jej do internetu, głosząc przy tym własne poglądy, niekoniecznie zgodne z prawdą. W tej chwili internet stał się śmietnikiem, w którym połowa informacji o DB, to wyidealizowana, irracjonalna rzeczywistość, kreowana przez nieobliczalnych i lekko psychicznych fanów.

To samo tyczy się właśnie tego opisu przy torrencie. Napisany jest jak gdyby informacje potwierdzone były w 100%, a Akira miał już napisane pół historii. Tymczasem on bawi się z fanami, rozbudzając w nich nadzieję, a osoby nie umiejące interpretować tego typu tekstów, zapalają się jakby jutro w TV miał się ukazać nowy odcinek GT.

Naoista napisał/a :
Dzisiaj nawet ktoś mi na GG mówił, że Akira już od 5 lat kontynuuje ten proceder.
Jacy to Polacy dokładnie poinformowani są Nowi pisarze fantastyki nam się szykują, z taką wyobraźnią mają świetlaną przyszłość.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
gucio88
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.602
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1
[wycięto]
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


a co tam jest? bo ja nie jestem pewny czy tam wejść...
jak jakiś tekst albo fotki to wstaw go tutaj
dami1234
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.562
Posty: 3
mam pytanie : co sadzicie -
czy bedzie nowa seria odcinkow a moze kinowek dragon balla?
spotykalem sie na stronkach internetowych ze cos takiego ma powstac na przelomie 2009/2010 ale nie jestem pewien
moze dragon ball songo return to byla przygrywka - songo na koncu mowi do zobaczenia ( moze w krotce ? )

moze wy wiecie cos o tym
prosze o pomoc
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Seria odcinków- nie
Kinówki - może w przyszłości (tej dalszej)
spotykalem sie na stronkach internetowych ze cos takiego ma powstac na przelomie
Najlepiej usuń to zdanie. Ludzie piszą jedynie głupoty na tych stronach.
dami1234 napisał(a):
prosze o pomoc
zawiedziony?

szczecin
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.884
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
powstanie ale nie przez japonczyków,oni juz zamkneli ten rozdział za jakis czas prawdopodobnie komercyjni amerykanie wykupia za pare mln $ prawa i moze nakręca jakąs podróbe

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Tak, Goku mówi "do zobaczenia", bo być może zrobią kolejne odcinki specjalne. Na nową serię nie ma co liczyć, bo wątpię by Akira jej chciał.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
powstanie ale nie przez japonczyków,oni juz zamkneli ten rozdział za jakis czas prawdopodobnie komercyjni amerykanie wykupia za pare mln $ prawa i moze nakręca jakąs podróbe
Jakieś przykłady podobnego zachowania znane z historii?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Żadnych nowych serii nie będzie, ale odcinki specjalne możliwe iż powstaną

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kula94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.544
Posty: 5
Wiele razy słyszałem jak jacyś fani Dragon Ball, twierdzili iż słyszeli, widzieli lub posiadają odcinki DBAF. Jest to rzecz jasna, kłamstwo mające na celu dogryzienie znajomemu, że on ma. Sprawa jest jasna Dragon Ball AF miał powstać po Dragon Ball Z, lecz Akira stwierdził iż przez nad gorliwość fanów, nie dających mu żyć, nie będzie kontynuować dalszych perypetii naszych bohaterów. Oburzenie fanów było aż tak wielkie iż próbowali sami coś wymyślać. Wtedy mała firma poprosiła Akire o konsultację w sprawie Dragon Ball GT, oczywiście się zgodził, lecz poza małymi poprawkami nie miał nic wspólnego z tą serią Dragon Ball. Kiedy fani usłyszeli o GT wszyscy byli uradowani, ale nie długo, ponieważ były to zaledwie 64 odcinki, które nie były zbyt interesujące. Po zakończeniu DBGT fani dalej nie przestali wojować o dalszą historię Dragon Ball, wykorzystali pomysł małego Japońskiego wydawnictwa, które wydało kilka tomów DBAF opowiadające nie daleką przyszłość naszych przyjaciół, i puścili plotkę iż Dragon Ball AF ma powstać jako telewizyjne anime. Od tamtej pory prawdziwi fani muszą się wykłócać i tłumaczyć iż to tylko bajka wymyślona przez załamanych fanów. Co rusz, któś nowy wymyśla coś nowego, powoli to zaczyna robić się monotonne i żałosne. Wszystkie postacie z rzekomego DBAF są robione w Photo Shopie lub w innych programach do grafiki, są paskudne i nie realne, nie które nawet nie przypominają postaci z Dragon Ball, a nie które zaś są tak nie udolnie zrobione iż gołym okiem widać oszustwo.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.534
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja przeczytałem , że wyjdą odswieżone odcinki DBZ z nową oprawą graficzną i nowym soudtrackiem , będą bardzo dobrej jakosci i może nawet będą leciały na AXN Sci-Fi ,co ciekawe zamiast 291 odcinków ma być 100, wyrzucą te sceny które nie wnoszą nic do fabuły. daty wydania nie pamietam ale chyba w kwietniu b.r.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.527
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Dragon Ball GT w nowej oprawie graficznej to by było coś ale pewnie za bardzo przebajkowana by była nowsza wersja GT jak dla mnie

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
D_Corleone^^ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
D_Corleone^^
Wiek: 29
Dni na forum: 5.513
Ostrzeżenia: 1
Posty: 107
Skąd: オルシュティン
O jaa, jednym słowem gdyby to zrobił sam mistrz to już mam pewność , że byłoby genialne, i gdyby to puszczali na np. TVN 7 , cholera... wkurza mnie to, że tera tylko marze i to na pewno się nie ziści, ale jak se tak przypomnę jak oglądałem DB, DBZ na RTL7 ...
florion Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 39
Dni na forum: 5.834
Ostrzeżenia: 5
Posty: 49
Akira stworzy całe dragonballz od początku o nazwie kai i ono całe dojdzie aż dalej po serii bubu bedzie sie ciągneło nowaseria tam dojdzie TAK BEDZIE NOWA SERIA DRAGON BALL Z potwierdzone sto procent dowidzenia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.156
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Kolejne wydarzenie, kolejna plota. Oczywiście fake. Zresztą na podanej stronie autor sam to przyznał

Obraz

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Nowa seria Dragon Ball?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook