Forum Dragon Ball Nao

» Mam Talent

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie wiedziałem gdzie wstawić temat, więc dałem go tutaj.

Oglądał ktoś z was program Mam Talent, który leciał na TVN? Zwyciężył duet akrobatyczny Melkart Ball i zgarnął 100 tysięcy euro. Czy zgadzacie się z wyborem widzów? Mieliście jakiś swoich faworytów?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Ze zwycięzcą zgadzam się jak najbardziej, natomiast miejsce drugie rezerwował bym dla kogo innego. Moim zdaniem zamiast Kulawik, powinni wygrać AudioFeels.
Zgadzam się w pełni z tym co powiedział Kuba Wojewódzki przy drugim z występów AudioFeels, że jest to grupa, która poczyniła największy postęp. Tymczasem zdobywczyni 100 tyś złotych, tylko spadała w dół. Pieniędzy raczej nie zainwestuje bo jest za młoda. Rodzice też sądzę, że nie pokierują tym odpowiednio. Rozwoju talentu nie będzie, a jedyne co się zmieni to lepsze prezenty od Mikołaja dostanie...

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co do Klaudii Kulawik zgadzam się z Thorikiem. AudioFeels byli świetni i zasłużyli przynajmniej na drugie miejsce. Wyżej powinien też być Blady Kris, który naprawdę ma talent i jest inny od reszty. Nad tą małą dziewczynką widzowie na pewno się litowali bo widzieli w niej wielką wokalistkę, z której niestety nic nie będzie jak powiedział Wojewódzki. Szkoda też, że z tego programu zrobił się 2 idol bo w finale było 6 śpiewaków, 0 grup tanecznych. A właśnie w tancerzach widziałem moich faworytów. Mówię o Funky Masons. Byli rewelacyjni, szkoda, że jury wybrało ślepa Ewę, która "stała się ikoną programu" ehh...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
stardust
Ziemianin
Ziemianin
stardust
Dni na forum: 5.579
Posty: 1
Uwielbiam wszystkich utalentowanych, jednak jakoś nie cenię piosenkarzy. Więc Melkart Ball i AudioFeels jak najbardziej, ale Klaudię ustawiłbym dopiero na trzecim miejscu. Z resztą, jak się poogląda programy Mam Talent na całym świecie, to wszędzie jest praktycznie to samo...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Oglądałem tylko kilka pierwszych odcinków tego programu (kwalifikacje), jednak muszę napisać, że był naprawdę ciekawy. Pośród miliona różnych programów w TV (m.in Taniec z Gwiazdami, You Can Dance, Fabryka Gwiazd), ten najbardziej mi się podobał. W gronie jury zasiadły moim zdaniem odpowiednie osoby, każdy posiadał swoje zdanie i to się liczy. Skoro program już się skończył, to gratuluję zwycięzcom. Pewnie za niedługi czas pojawi się druga edycja .
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.156
Posty: 403
Skąd: NS
Nie zgadzam się na 2 miejsce. I byłam bardzo sfrustrowana drugim etapem. Pierwszy, owszem, jak najbardziej. Ludzie praktycznie z ulicy, prości. W drugim etapie już im wszystko ustawiali, czesali, malowali blablabla, A co najbardziej irytujące (dla mnie) to fakt iż przepuszczali w chłolere śpiewaków. Rozumiem, dobre posługiwanie się głosem to talent, ale bez jaj, od tego był Idol, w programie takim jak MT powinno się wymagać czegoś więcej.. z innej kategorii. Może mnie zlinczujecie, ale byłam baardzo przeciwna Lendzie. Ma swoją strone, nagrywa teledyski, ma już swoje zajęcie i nie zginie w świecie to czego jeszcze szuka w takim programie, pf,
pozdrawiam,
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Odświeżam temat w związku z 2 edycją programu Mam Talent, który wkracza w decydującą fazę. Niestety moi faworyci już odpadli ( Duet Grzybki i Mateusz Dembek) sądzę, że program wygra Kaczorex , koleś nieźle tańczy, zrobił wrażenie na jury i widowni, a to chyba najważniejsze.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
^Dark napisał(a):
wygra Kaczorex
Lol, koleś z Włocławka, na dodatek mieszka ze 300 metrów ode mnie ;p. Do jego wujka w jego domu łaziłem na korepetycje z matematyki, a zaznaczę tutaj wyraźnie, że jest alkocholikiem
A, że dużo mnie nauczyła jego rodzina, to w sumie liczę , że coś zdziała . A, i kaczorek na niego sie mowi =="
A co o programie sadze - badziewie .
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ishido napisał(a):
Lol, koleś z Włocławka, na dodatek mieszka ze 300 metrów ode mnie ;p.
To, jak go zobaczysz powiedz mu, że ma kiepski pseudonim. Myślałem, że padnę, jak pierwszy raz to usłyszałem.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


^Dark napisał(a):
To, jak go zobaczysz powiedz mu, że ma kiepski pseudonim. Myślałem, że padnę, jak pierwszy raz to usłyszałem.
A co? Wolałbyś Donaldex?


Program był ciekawy w pierwsze serii, oglądałem na bieżąco. Teraz mi się nie chce. Ogólnie te ostatnie odcinki są już nudne i nic specjalnego nie pokazują. Ten program jest ciekawy bo ukazuje masę tych ludzi, o przeróżnych talentach, ale kiedy już jest ich kilku to nie jest to nic nadzwyczajnego...

Pozdrawiać.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
^Dark napisał(a):
sądzę, że program wygra Kaczorex
Zabawne, nie dość, że jeszcze zostały 3 półfinały, ba nawet we wczorajszym nie cieszył się największym uznaniem wśród telewidzów.

Nie ukrywam, że lubię program, chociaż występy niektórych uczestników, komentarze prowadzących, wypowiedzi p. Foremniak oraz niezbyt przekonująca realizacja mogłyby wskazywać, że jest dokładnie przeciwnie. Jednak myślę, że dla prawdziwych perełek programu można poświęcić trochę czasu.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
^Kath napisał(a):
A co? Wolałbyś Donaldex?
A może Wazonex? buehehe
Tak swoją drogą przed startem 2 edycji zastanawiałem się, czy nie wziąć udziału w programie, tylko nie znalazłem talentu .

[ Dodano: 01.11.2009, 18:49 (po 7 minutach) ]
Nie chodzi o to, ze jestem beztalenciem w prawdzie mógłbym zaśpiewać, tylko obawiałem się reakcji jury i publiczności, więc nie startowałem.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Dark ty byś wyszedł tylko na scenę i zwycięstwo jest twoje.

Nie mam faworyta w tej edycji, ale podobała mi się typiara co grała na perkusji w którymś z kastingów.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.397
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja też na razie nie mam faworyta. Ale podoba mi się Kaczorex, bo fajnie tańczy i ta Jadzia i Dominika.

Anime na zawsze !!!
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mi się podobają Jadzia i Dominika oraz mężczyzna grający na garnkach. W tej edycji jest sporo śpiewających, ale póki co pierwsza dwójka dała klapę...

Nie zgadzam się z powszechnymi opiniami, że do programu nie powinni się zgłaszać śpiewający i tancerze, bo to można wyuczyć dzięki trenerom. To jakaś paranoja. Przecież piękny głos czy doskonałe wyczucie rytmu to też talent. Gdyby iść tym tokiem myślenia, to przecież wszystkiego da się nauczyć.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przeczytałem w sobotę gazetę i tam pisali, że jeden z uczestników 2 edycji, był poszukiwany listem gończym przez policje, za rozboje i kradzieże. to niejaki Damian B z Bytomia, co rapował w którymś programie. Naturalnie rozpoznał go jakiś funkcjonariusz i udało sie go złapać. Odsiaduje 1,5 roku :}

Ogólnie program spoko, podzielony na ludzi z talentem i bez talentu. Ogólną ideą tego programu jest aby odkryć dochodowy talent, bo np dobry śpiewak czy gimnastyk zarobi podczas show natomiast na co komu facet grający falusem na fortepianie. Jak się uda to ogladam, jak nie, to nie


^Dark napisał(a):
Tak swoją drogą przed startem 2 edycji zastanawiałem się, czy nie wziąć udziału w programie, tylko nie znalazłem talentu .
- stan upojenia alkoholowego, po łyku piwa
- rapowanie piosenek z 6 płyty eminema
- śpiewanie w duecie z donaldem: "Kocham cie jak irlandię"
- nerdzenie
- hormonalne zmiany nastroju
- blebleblenie od rzeczy

jakiś tam talent masz


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mam Talent
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook