Rok 2001 :: Początki istnienia strony "Dragon Ball Nao" (16 lat temu)

» [J-rock] Duel Jewel

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.372
Plusy: 15
Wraz z dzisiejszym finalowym koncertem w Zepp Tokyo zespol Duel Jewel po prawie 20 latach istnienia na japonskiej scenie muzycznej konczy dzialalnosc.

Obraz

Pozdrawiam

Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Dni na forum: 4.726
Plusy: 15
Szkoda, szkoda. Jeden z pierwszych japońskich zespołów, jakie miałem okazję usłyszeć. Z tej przyczyny na pewno na zawsze pozostaną w mojej pamięci, chociaż nie tylko dlatego. Na uwagę zasługują także od strony muzycznej, bo w ciągu całej swojej kariery, wydali na świat mnóstwo fajnych, chwytliwych kawałków. I chociaż byłem raczej przywiązany do ich starszej twórczości, to potrafiłem także odnaleźć coś dla siebie wśród nowszych kompozycji.
DuelJewel mieli także swój polski epizod. Na początku tego stulecia, wstępnie planowano ich występ w Polsce (promocją zajęło się m. in. słynne czasopismo "Kawaii"), co wtedy miało być sporym wydarzeniem. Nie było tak jak obecnie, gdy naszą ojczyznę odwiedza w ciągu roku kilka japońskich zespołów; wtedy to było coś. Ostatecznie jednak do koncertu nie doszło, nie wiem dokładnie z jakich przyczyn.

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » Japonia » Muzyka japońska – ongaku » [J-rock] Duel Jewel
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump