Forum Dragon Ball Nao

» Heroes III

Strony:   1, 2, 3

Która część lepsza

Która część lepsza
RoE 12,50% 3 12,50%
Armagedon Blades 50,00% 12 50,00%
SoD 20,83% 5 20,83%
WoG 16,67% 4 16,67%
Wszystkich głosów: 24
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ach, jak tu nie zapomnieć dni spędzonych i nocy zarwanych przy tej pięknej grze .
Jak dla mnie najlepsza seria .
Nawet od piątki, która jest bardzo fajna.

PS. Najlepsza jest zwykła część . Zamek z żywiołakami to już przesada .
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Herosi są the best. Dowodem na to moze być fakt ze kupiłem orginalną gre z super klasyki
W sumie to nie mam [ ort! ] swojego najlepszego dodatku. A bardzo lubiałem grać Nekropolis i nekromatami, oraz Bastionem bo ma chyba najlepszych łuczników.
A ulubionego bhatera nie posiadam ale w jdnej kampani był taki który zamieniał wszystkich łuczników na strzelców bodajże, którzy byli super. A pierwszy raz zetknołem się z ta grą w gimnazjum u kumpla. Jak tylko dostałem kompa to musiałem sobie ja sprawić.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Też mam trójke oryginalną Szkoda że 4 do bani ale 5 powrót do świetności.

Obraz
WarHound Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.205
Posty: 4
Ja osobiście spędziłem przy "hirołsach" wiele godzin- rozrywka świetna- o ile ma się duuuuuużo wolnego czasu . Grałem we wszystkie dodatki w tym Wake of Gods. Według mnie trójka jest najlepszą częścią tej wspaniałej serii. Cieszę się także, że ludzie z Nival Interactive poradzili sobie z presją stworzenia następcy HoMM3. Zaryzukuję nawet stwierdzenie, że jest to najlepsza gra 'for PC' jaką dotąd wydano.
cysiek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 29
Dni na forum: 6.192
Posty: 10
Skąd: k-k
Też grałem i bardzo mi się podobała, a szczególnie SoD. Gorąco polecam
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
Na graniu w tę grę starciliśmy z moimi braćmi (rodzonym- zakała rodziny...- i ciotecznym) wieeeeeeeeeele godzin. I uważam, że Heroes III (bo IV i V już nie) to najlepsza gra, w jaką grałam i nie zmienię chyba zdania, bo uwielbiam strategie i stworzenia z Bastionu(chociaż najlepszy to on nie jest) i zawsze gram Bastionem i ustawiam sobie Mephalę. Jak się tak gra po cztery godziny (jak my robiliśmy) to można się znudzić, ale gierka jest przednia.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Jak się tak gra po cztery godziny (jak my robiliśmy) to można się znudzić
To słabo... Ja na "sesje" W Heroes III czekałem z niecierpliwością do każdych świąt,ferii lub wakacji i wtedy graliśmy we trzech z braćmi CAŁYMI dniami z kilkugodzinną przerwą na spanie (jakieś 6-7 godzin) i wcale nam się nie nudziło.Fajnie się grało,jak każdy ustawiał sobie losowy zamek i bohatera i grał tym,co wypadło. Średnio dzień,dwa gromadziło się armię,a póżniej wszyscy ustawiali się w jednym miejscu na mapie,robiło się save'a i toczyło się bitwy raz z jednym,póżniej z drugim bratem.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Hehehe, wpomnienia wracają co?
Ja na Herosach III spędziłem też ładne kilkaset godzin. Sesje 20h należały np. podczas wakacji do normalności. Nie miało znazcenia, która godzina, czy, że komuś chciało się spać. Turniej jest turniejem a tam każdy chce wygrać. Czasami aż się łezka w oku kręci...

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Mnie do tej gry przekonał mój dobry koelga. Skubaniec zaraził mnie i od tej pory przez niego niedosypiałem. Mimo to jestem mu wdzieczny, bo to chyba najlepsza gra w jaka grałem szczerze muwiąc żadna gra mnie tak nie wciągneła a trzeba powiedzieć że mnie trudno wciągnąć.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ostatnio znów pogrywam w Heroes 3, odkąd skończyłem karierę na MP w grze SW: Jedi Knight Jedi Academy, heroes jest jedyną grą w która gram.
Ściągnąłem sobie nieoficjalny dodatek Wake of Gods i gra mi się świetnie.
Na początku gdy pierwszy raz spotkałem się z nim nie miałem do niego przekonania. Wydawał mi się jakimś nie mającym miejsca bytu mutantem Heroes 3. Jednak teraz jest inaczej, myślę, że te nowości wprowadzone do heroes bardzo urozmaicają grę, np. 4% przyrostu stworzeń w armii, daje do możliwość stoczenia bitwy z komputerem jakiej jeszcze nie było.

Świetnie bawię się grając w tą grę z kolega. Polecam prawdziwym wyjadaczom ten dodatek, chociaż pewnie wielu z was już w niego grało bo to żadna nowość jest.

Chciałbym, żeby twórcy pomyśleli nad jakimś modem, który wprowadziłby coś nowego w świat Wake of Gods, jacyś nowi dowódcy, nowe umiejętności, stworzenia, miło byłoby gdyby pomyśleli nad nowym zamkiem. Wiem doskonale, że to wymaga dużo pracy, ale skoro potrafili stworzyć Wake of Gods, to czemu nie mogą stworzyć jakiegoś update patcha.

Wiem, wiem to tylko marzenia, ale czasami warto marzyć.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Dobry klasyk!!
Grało się kiedyś w Herosy z kolegami i niecierpliwe się czekało na swoją turę .Budowało się coś w zamku zrobiło się ruch i znowu czekało .Herosy jest to dobra gra na chwile .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.153
Posty: 64
Skąd: NT
to super extra gra

najbardziej lubie grac elfami i magami a najlepszym bohaterem jest SOLMYR



Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Cóż tu napisac..
Wróciłem do Herosów po prawie rocznej przerwie...
I znów dałem sie porwać bohaterom Erathii...

Ta gra ma w sobie niewobrażalny potencjał grywalności.
Zastanawiam sie tylko, kto zapłaci rachunak za prąd...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Heros był moją pierwszą lepszą grą na kompa.
Jest dla mnie grą idealną. W zupełności najlepszą grą strategiczną na świecie. Jestem jej wielkim fanem. Tak samo jak Dragon Balla. Ale Heros to jest klasyka i geniusz. Grywalność jest rewelacyjna. Grafika w miare dżwięk też. Ogółem bardzo ekstra i fajna gra.
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
fajna gierka
heroes 3 jest swietna grą i jedną z lepszych strategii
moją ulubioną postacią był mag bitewny w mieście mrozu
(przeszedłem całą grę

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Amidala napisał(a):
nawet fajna gra ale 5 lepsza gralam chwile u kolezanki
Uriel Tuwor napisał(a):
Też mam trójke oryginalną Szkoda że 4 do bani ale 5 powrót do świetności.
Głębia Waszej argumentacji mnie poraziła.

Old Shatterhand napisał(a):
Najlepsza jest zwykła część . Zamek z żywiołakami to już przesada .
A jakie jest Twoje zdanie o Heavenly Forge?

Dai Kaiosama napisał(a):
I znów dałem sie porwać bohaterom Erathii...
Antagarichu. Chyba że grasz tylko Castle.

SSJ-ddkiller napisał(a):
moją ulubioną postacią był mag bitewny w mieście mrozu
Zajebiście. Szkoda, że takowy nie istnieje.

R4zeil napisał(a):
Chciałbym, żeby twórcy pomyśleli nad jakimś modem, który wprowadziłby coś nowego w świat Wake of Gods, jacyś nowi dowódcy, nowe umiejętności, stworzenia, miło byłoby gdyby pomyśleli nad nowym zamkiem. Wiem doskonale, że to wymaga dużo pracy, ale skoro potrafili stworzyć Wake of Gods, to czemu nie mogą stworzyć jakiegoś update patcha.
Trzy nowe miasta oraz dwakroć więcej commanderów znajdzie się w wersji 3.59 WoG-a. O ile Slava weźmie się na poważnie do roboty, na co się jednak póki co nie zanosi. A nie ma drugiej osoby na świecie, która potrafiłaby tego dokonać.

Z kolei nieoficjalny patch do WoG-a istnieje już od dłuższego czasu. Nazywa się New Upgrades i wkrótce ukaże się jego wersja 2.0 (nie chwaląc się, jestem jej betatesterem), zawierająca nowe ulepszenia, bohaterów i artefakty. Polecam.

Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Heroes III
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook