Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Lech Poznań

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jak w temacie...
Będziemy rozmawiać o liderze ekstraklasy, jedynej polskiej drużynie grającej w P.Uefa.
Moja historia z Lechem rozpoczęła się dosyć dziwnie, oglądałem jakiś mecz ekstraklasy bodaj Lech- Ruch.
Spodobała mi się gra tej drużyny.
Mieszanka rutyny z młodością, a dodatkowo charyzmatyczny trener Franciszek Smuda, który kieruje zespołem jak należy.
Grający w Lechu Poznań Semir Stilić nie dawno bodaj w Sobotę jak dobrze pamiętam został obcokrajowcem roku.
Lech o awans do dalszych gier będzie mierzyć się z Feyenoordem, który tych szans nie ma, ponieważ zajmuje ostatnie miejsce w grupie H.
Czekam na wasze wypowiedzi,
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Co do samego klubu. Mają ciekawy system prowadzenia klubu, który podchodzi pod przyzwoity europejski, którego brakuje u reszty polskich klubów. Mają dobrych kibiców, piłkarzy i nosa do trasnferów. Stilić jest zaczepisty, fantastyczna technika, strzał, przegląd pola, fantazja, młodość. Świetny transfer. Jak go przetrzymają jeszcze ze 2 lata to sprzedadzą go za ponad 10 milionów euro. Po za nim to ciekawi są piłkarze o nazwiskach Peszko i Lewandowski, obaj młodzi i mają wszystko przed sobą

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
xD Lech miał wczoraj wiecej szczescia jak rozumu ale nalezał się jemu ten awans i polsce aby wreszcie jakies kluby w europejskich rozgrywkach zaistniały.Na wiosne trzeba sprowadzic rasowego snajpera bo Lewandowski i Rengifo sa nierówni a bramki strzelac trzeba,przydłaby się ktos jeszcze do obrony a przede wszystkim popracowac nad kondycja zeby nie siadac w II połowie


pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie śledzę polskiej ligi w tym sezonie, ale jestem bardziej, niż zadowolony z tego co udało się tej drużynie wywalczyć w Pucharze UEFA. Remis z takimi drużynami jak Deportivo i Nancy oraz wygrana z Feyneroordem to naprawdę duży sukces, patrząc przez pryzmat polskiej piłki klubowej. Wielkimi wirtuozami to oni nie są, aczkolwiek co ja się będę ich teraz czepiał, najważniejsze, że przeszli dalej . Ciekawe czy zdołają sprawić niespodziankę w dalszej rundzie, byłoby ciekawie...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Odbyło się właśnie losowanie par 1/16 finału Pucharu Uefa.
Lech Poznań trafił na włoskie Udinese.
Jak widzicie szansę Lecha?.
Dodam że pierwszy mecz Lech rozegra na własnym stadionie.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Udinese na dzień dzisiejszy zajmuje dopiero 11 miejsce w Serie A, tak więc nie są jakoś super mocni. Lech ma bardzo realne szanse, aby przejść dalej, jednak trzeba pamiętać, że tacy zawodnicy Calcio jak Christian Obodo, Antonio Di Natale, Fabio Quagliarella czy Gökhan Inler to klasa światowa. W każdym bądź razie, życzę im dobrze.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 19.12.2008, 16:37
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
eMate napisał(a):
to świata klasowa.


Szczerze, to nie podobała mi się ich gra w polskiej lidze, ale ostatnio zaczęli radzić sobie lepiej. Czołówka w tabeli, wygrane spotkania towarzyskie, czy ostatnia wygrana z Feyenordem 1:0, to prawdziwa klasa biorąc pod uwagę poziom tej drużyny. Lech zagrał widocznie o wiele lepiej od przeciwników i w pełni zasłużył na wygraną, chociaż pod ich bramką też bywało gorąco.
Co do meczu z Udinese, to może być naprawdę ciekawe spotkanie, bo chociaż owa drużyna nie jest jakaś wybitnie grająca i nie odnosi światowych sukcesów, to jednak ich pobyt w Serie A coś oznacza, także przelewek nie będzie. Myślę, że dużego wyniku nie ma co się spodziewać, jednakże wygrana jest jak najbardziej możliwa i na miejscu

emate: Haha. Drobna wpadka .

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Wydaje mi się, że Udinese jest do pokonania. Po meczu z Feyernordem i CSKA Moskwa jestem dobrej myśli jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe czyli rewanżowe. Natomiast u siebie ważne byłoby wygrać dwoma bramkami a na boisku rywala dowieść przyzwoity wynik i awansować. W 1/8 natomiast nie mają szans

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mają spore szanse,zespoły włoskie raczej nie zmuszają przeciwnika do szybkosci,ale dobrze kontruja oraz graja technicznie.Na SF pisze ze lech ma na zimowe transfery przeznaczone grube pieniądze wiec powinien się solidnie wzmocnić,najlepiej jak pisałem wyzej sciągnąc jakiegos dobrego taniego obronce z bundesligi oraz bramkostrzelnego napastnika.

tyle

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.145
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Chyba tylko mogę powiedzieć SZKODA, wielka szkoda, że przygoda polskiego zespołu w pucharach już się zakończyła.
Pierwsza połowa w wykonaniu Lecha była fantastyczna, grali jak każdy inny zespół europejski momentami przecierałem oczy ze zdumienia, udokumentowali tą wspaniałą grę bramką, tylko niestety pamiętajmy, że mecz ma dwie połowy, w tej drugiej zobaczyłem całkiem inny zespół, ciężko było im utrzymać się przy piłce, podania były niecelne, a jak już dotarły do nogi któregoś z Poznaniaków gracz Udine był szybszy, czasem to miałem wrażenie, że Lechici grali tak, jakby Włochów było więcej na boisku, niestety straciliśmy gola, wiedziałem, że sytuacja jest ciężka, ale najgorsze dopiero miało się stać.
Lechici opadali z sił, Włosi grali na czas, grało im się łatwo z zmęczonymi Polakami, Smuda postanowił zrobić zmiany i... Jakub Wilk niczego ciekawego nie pokazał, a Marcin Kikut hah chyba trener Udine podziękował mu po meczu, tak prostych błędów nie popełnia się na tym etapie rozgrywek, zagrał jak jakiś trampkarz, na miejscu Smudy zrezygnowałbym z usług tego piłkarza no,ale cóż dziękujemy Lechowi za walkę .
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.531
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Dark Sky napisał(a):
Chyba tylko mogę powiedzieć SZKODA, wielka szkoda, że przygoda polskiego zespołu w pucharach już się zakończyła.
Masz racje,oglądając mecz już myślałem że Będzie dogrywka i Lech jeszcze powalczy , a tu w doliczonym czasie gry obrońca Lecha zrobił taki błąd i Udinese 2:1. To było niezłe rozczarowanie

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.596
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Masz racje,oglądając mecz już myślałem że Będzie dogrywka i Lech jeszcze powalczy , a tu w doliczonym czasie gry obrońca Lecha zrobił taki błąd i Udinese 2:1. To było niezłe rozczarowanie
Tak wielka szkoda... =( Widząc pierwszego gola myślałem, że Lech na pewno wygra i przejdzie dalej. Gdy Udinese zremisowało na to samo wychodziło i tak już nie przejdą, chyba, że uda się Kolejorzowi wbić na 2:1, ale niestety udało się to Udinese...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Lech Poznań
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook