Forum Dragon Ball Nao

» [Osoba] Jerzy Dudek

Strony: 1, 2  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zakładam ten temat ponieważ chciałbym poznać Wasze opinię na temat Jerzego Dudka, który niegdyś z Liverpoolem zdobył Ligę Mistrzów.
I tu kieruję pytanie do Was.
czy uważacie, że Jerzy Dudek nigdy nie będzie grał tak, jak kiedyś?.
Czy gdyby nowy trener Realu Juan De Ramos (nie wiem jak to się pisze, ale wiecie o kogo chodzi) stawiał na Jurka częściej Leo odzyskałby do niego zaufanie?.
I teraz najbardziej istotna sprawa.
Zirytował mnie Rafa Benitez (trener Liverpoolu), który po wygranej CL i słynnym "Dudek Dance" wyrzucił Dudka na bruk.
Jak myślicie czy gdyby nie Jose Manuel Reina, Dudek byłby pierwszym bramkarzem kubu z Liverpoolu
Czy może był potrzebny Liverpoolowi tylko na ten jeden finał?.
Na te i inne pytania odpowiemy w tym temacie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 16.12.2008, 19:29
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kim jest Dudek? .
Respekt za grę w Liverpoolu, bo reprezentował polski futbol na najwyższym szczeblu piłkarskim, jednak przejście do Realu to nieporozumienie. Sam mówił, że chce odejść z LFC po to, aby już więcej nie grzać ławy, ponieważ chciał po prostu grać w piłkę... A tutaj nieoczekiwanie ląduje ponownie na ławce, ale... w Realu . Co za hipokryzja. Rozumiem, że Real to najlepszy klub XX wieku i pewnie to go skusiło, aby zaistnieć w kartach tego klubu, aczkolwiek lata mijają, a kariera bezpowrotnie przemija... Co do kadry - on już nie ma szans na grę w niej. Tyle w tym temacie.

Jak myślicie czy gdyby nie Jose Manuel Reina, Dudek byłby pierwszym bramkarzem kubu z Londynu?.
OMG!!
Liverpool jest w Londynie?? Sięgnij jak najszybciej do atlasu!! Błagam Cię, bo na zawał tutaj padnę... Liverpool i Londyn to dwa osobne miasta...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
eMate napisał(a):
OMG!!
Liverpool jest w Londynie?? Sięgnij jak najszybciej do atlasu!! Błagam Cię, bo na zawał tutaj padnę... Liverpool i Londyn to dwa osobne miasta...
Już poprawiłem
Wiem o tym, a wiesz, że pisząc posta nawet nie zauważyłem tego błędu
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
dla mnie najlepszy polski bramkarz w historii polskiej piłki,z całym szacunkiem dla Boruca ale Dudi miał troche lepiej poukładane w głowie i gdyby nie zła polityka l'poolu to byc moze grałby na dobrym poziomie do dziś.Po za tym on grał w najlepszych klubach do których boruc raczej nie dojdzie co do zdobytych tytułów to te 3 mistrzostwa szkocji moga sie umyc do wygranego w pieknym stylu pucharu Europy

p.s. 2 lata temu podczas meczu el.ME udało mi sie zdobyc sporo autografów w tym jego^^

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
dla mnie najlepszy polski bramkarz w historii polskiej piłki,
Nie no rządzisz swoją wiedzą. Nie powiem. Mówi ci coś nazwisko Tomaszewski albo Młynarczyk? Ta dwójka przynajmniej była lepsza od Dudka nie wspominając o Borubarze.

Dudek w moich oczach się zeszmacił gdy przyszedł do Realu Madryt. Zamienił ławkę w Liverpoolu na ławkę w stolicy Hiszpanii... Pokazał jak zależy mu na kasie a nie na graniu...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Pokazał jak zależy mu na kasie a nie na graniu...
A Beckham? Zamiast grać w piłkę to reklamuje perfumy z swoją żoną (nierób jeden ) na pewno z takim podejściem kariery w Milanie nie zrobi. Bo tam są lepsi od niego m.in Kaka, Pato, Gattuso Seddorf dużo by wymieniać.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
dla mnie najlepszy polski bramkarz w historii polskiej piłki,z całym szacunkiem dla Boruca
Zgadzam się z Tobą .

Hako napisał(a):
nie wspominając o Borubarze.
Borubar zaś w moich oczach się zeszmacił po tej słynnej aferze na Ukrainie.
Żaden profesjonalista tak nie robi.
Wiadomo, że ma życie osobiste, ale jego "kroki" śledzą chciwi sensacji paparazzi, którzy tylko czyhają na takie afery.

Hako napisał(a):
p.s. 2 lata temu podczas meczu el.ME udało mi sie zdobyc sporo autografów w tym jego^^
Miałeś szczęście , ja na Euro2012 postaram się zdobyć kilka autografów.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Przepraszam za spam, ale wypraszam sobie... ten cytat nie jest mój ...

Wracając do tematu, Beckham to zawodnik klasowy był a Dudek średniak, który dobrze zagrał w finale LM...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hako napisał(a):
Pokazał jak zależy mu na kasie a nie na graniu
jak chce TYLKO grać to niech idzie na podwórko. Hako komu nie zależy na kasie? No właśnie.... A kiedyś czytałem że kiedyś mu tam w Anglii furę niezłą ukradli.


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Dudi miał troche lepiej poukładane w głowie i gdyby nie zła polityka l'poolu to byc moze grałby na dobrym poziomie do dziś
Gdyby nie zła polityka Liverpoolu to by Dudek grał. Wklejano go do drużyny jako bohater a w drużynie na treningu okazało się że jest słaby co było widać w meczach które były pewniakami Liv przegrywał, trener wypuszczał gorszy skład z Dudkiem i były plecy.

szczecin
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dark Sky napisał(a):
A Beckham? Zamiast grać w piłkę to reklamuje perfumy z swoją żoną (nierób jeden ) na pewno z takim podejściem kariery w Milanie nie zrobi. Bo tam są lepsi od niego m.in Kaka, Pato, Gattuso Seddorf dużo by wymieniać.
Jakbyś chciał wiedzieć, to Beckham gra ciągle w lidze amerykańskiej i strzela w dodatku gole (ostatnio strzelił nawet z połowy boiska), więc jak nie wiesz o czymś to lepiej to przemilcz. Pato lepszy od Beckhama? Gattuso? Hehe... Wolne żarty. W dodatku wszyscy, których wymieniłeś grają na innej pozycji, niż Beckham, więc kolejny raz pokazujesz nam swoją niewiedzę na ten temat. Jeszcze mam pytanie, dlaczego narzekasz na Becksa, że poleciał na kasę, a Dudka bronisz, mimo, że zrobił dokładnie to samo (tyle, że Beckham przynajmniej gra co tydzień w klubie oraz reprezentacji Anglii) ? Trochę obiektywizmu...
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
eMate napisał(a):
Jakbyś chciał wiedzieć, to Beckham gra ciągle w lidze amerykańskiej i strzela w dodatku gole (ostatnio strzelił nawet z połowy boiska), więc jak nie wiesz o czymś to lepiej to przemilcz.
No właśnie napisał że nie gra w europie bo amerykańce to większość g obchodzi jak nawet nie wiedzą gdzie polska jest
eMate napisał(a):
W dodatku wszyscy, których wymieniłeś grają na innej pozycji, niż Beckham, więc kolejny raz pokazujesz nam swoją niewiedzę na ten temat.
Beckham to pomocnik, Kaka to pomocnik, Gatusso to pomocnik, Seedorf to pomocnik a jedynie Pato to napastnik. Więc nie wiem o czyjej niewiedzy mówisz.

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Beckham to gość od asysty, był bardzo dobry jako skrzydłowy pomocnik i sprawdzał się tam jako najlepszy asystent w historii Premier League.
Gattuso - defensywna kosiara w pomocy.
Kaka - ofensywny pomocnik.
Seedorf - środkowy.
Tak dla orientacji.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Gangez napisał(a):
No właśnie napisał że nie gra w europie bo amerykańce to większość g obchodzi jak nawet nie wiedzą gdzie polska jest
W amerykańskiej lidze grał m.in. najlepszy piłkarz w historii świata - Pele. Znasz?

Beckham to pomocnik, Kaka to pomocnik, Gatusso to pomocnik, Seedorf to pomocnik a jedynie Pato to napastnik. Więc nie wiem o czyjej niewiedzy mówisz.
Beckham to prawy pomocnik! Kaka to środkowy, Gattuso to defensywny, a Seedorf jest lewym (czasami środkowym), Pato jak napisałeś to napastnik. Jeżeli uważasz, że strona boiska na której ktoś gra nie jest ważna, to nieźle...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 17.12.2008, 16:29
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Widzę, że znowu muszę wkroczyć.
Zacznijmy od początku

Hako napisał(a):
Beckham to zawodnik klasowy
Beckham klasowy zawodnik? Weź mnie nie rozśmieszaj klasowym zawodnikiem to on nie jest i nie był.
Po prostu ma znane nazwisko poprzez to, że występuje w reklamach itd.
Klasowym zawodnikiem jak dla mnie jest np Didier Drogba, Ronaldinho, ale nigdy nie był nim Beckham tym bardziej po tym rzucie karnym.

Hako napisał(a):
Dudek średniak
Dudek średniak?? Gdyby nie on Liverpool !? Ligę Mistrzów i to AC Milan sięgnąłby po puchar. Z resztą wcześniej również świetnie bronił.
Tym finałem pokazał, że warto na niego stawiać, ale Benitez pozbył się go jak śmiecia, bo woleli Reine.

eMate napisał(a):
Jakbyś chciał wiedzieć, to Beckham gra ciągle w lidze amerykańskiej i strzela w dodatku gole (ostatnio strzelił nawet z połowy boiska),
Wiem, że gra w lidze amerykańskiej bodaj w jakimś Los Angeles Galaxy.
A co do tego gola... No cóż... Głupi ma zawsze szczęście.

eMate napisał(a):
więc jak nie wiesz o czymś to lepiej to przemilcz.
Gdybym nie wiedział nic o piłce to bym po prostu nie pisał.
A, że wiem, więc pozwolisz, że podyskutujemy.

eMate napisał(a):
Pato lepszy od Beckhama?
Owszem Pato gra na innej pozycji bodaj jest napastnikiem jak się nie mylę, ale widziałem takie mecze Milanu, gdzie grał w pomocy.

eMate napisał(a):
Gattuso?
eMate napisał(a):
żarty.
Sądzisz, że Gattuso nie jest lepszy od Beckhama?.
Stary chyba sobie żarty z piłki stroisz, pokonałby go z palcem w d*pie, gdyby grali jeden na jeden.

eMate napisał(a):
dlaczego narzekasz na Becksa,
Mam swoje powody

eMate napisał(a):
Dudka bronisz?
Nie, ja go nie bronię, tylko chce Wam uświadomić, że to był klasowy zawodnik.
Ps. eMate tylko proszę Cię nie mów więcej, że się nie znam na piłce, gdy nie zgadzam się z Twoim zdaniem
Jeżeli chodzi o piłkę nożną to jestem dobry od mistrzostw świata we Francji.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
eMate napisał(a):
Gangez napisał(a):
No właśnie napisał że nie gra w europie bo amerykańce to większość g obchodzi jak nawet nie wiedzą gdzie polska jest
W Ameryce grał m.in. najlepszy piłkarz w historii świata - Pele. Znasz?
Dodałbym też najlepszego pomocnikach w historii polskiej piłki - Deyna ^^
Pozdrawiam.

Dark, jak Dudek był klasowy a Beckham nie to idź to ortodonty. Sorki, ale pojęcie o piłce nożnej szczególnie sprzed kilku lat w twoim wypadku jest zerowe. Kompletnie nie wiesz co gadasz bo mało widziałeś... Zapewniam Cię, że w tych sprawach coś wiem bo oglądam wiele filmów sprzed kilkunastu, kilkudziesięciu lat...
Gattuso to gość kompletnie bez techniki, którego głównym zadaniem jest podcięcie przeciwnika, obluzganie go i dostanie żółtej kartki.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Marimo: 17.12.2008, 16:35
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dark Sky napisał(a):
Beckham klasowy zawodnik? Weź mnie nie rozśmieszaj klasowym zawodnikiem to on nie jest i nie był.
Po prostu ma znane nazwisko poprzez to, że występuje w reklamach itd.
Klasowym zawodnikiem jak dla mnie jest np Didier Drogba, Ronaldinho, ale nigdy nie był nim Beckham tym bardziej po tym rzucie karnym.
No tak... Przecież w Manchesterze grają sami najsłabsi piłkarze, bez klasy nie? Nie mówiąc o Realu . Gra w reklamach - racja. Ale na te reklamy musiał sobie zasłużyć grą! Myślisz, że ktoś kiedyś powiedział "Beckham - te nazwisko pasuje do reklam" ? W reklamach grają m.in Henry, Ronaldinho, Messi, Fabregas, Kaka i wielu innych, więc twój argument o reklamach jest niczym. Znasz Drogbę okej, znasz Ronaldinho - widzę, że wychowujesz się na nowszych piłkarzach. Jakbyś naprawdę wychowywał się na piłce od 98 to byś podał takich piłkarzy jak Baggio, Batistuta, Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Suker itd. Pewnie nawet nie oglądałeś finału Ligi Mistrzów 99, kiedy Manchester przegrywał z Bayernem do 90 minuty. Wtedy właśnie dwa rożne (w doliczonym czasie) w wykonaniu Beckhama dały wygraną Czerwonym Diabłom, więc zastanów się i nie przeinaczaj faktów. Jak mówisz, że ktoś jest słaby - to podaj argumenty. Beckham ma rozegranych prawie 100 meczów w kadrze, więc się ogarnij.

http://www.youtube.com/watch?v=JWQLBshbsO8 - szczęście, nie?
http://www.youtube.com/watch?v=zRVAnB4CbMo - finał LM 99. Oglądnij, bo jestem pewien, że nie widziałeś jeszcze .

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 17.12.2008, 18:12
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
eMate napisał(a):
Beckham to prawy pomocnik! Kaka to środkowy, Gattuso to defensywny, a Seedorf jest lewym (czasami środkowym), Pato jak napisałeś to napastnik. Jeżeli uważasz, że strona boiska na której ktoś gra nie jest ważna, to nieźle...
Ale umiejętności jako pomocnik są porównywalne nie? To czy ktoś dobrze podaje, strzela itp i to grając na pozycji z jedej strefy.

Rozumiem że ciężko porównywać obrońcę i napastnika pod względem strzelonych bramek ale lewego pomocnika i prawego pomocnika to chyba można nie? ehhhhh......
eMate napisał(a):
Gangez napisał(a):
No właśnie napisał że nie gra w europie bo amerykańce to większość g obchodzi jak nawet nie wiedzą gdzie polska jest

W Ameryce grał m.in. najlepszy piłkarz w historii świata - Pele. Znasz?
widzę że cięzko ci to wchodzi do głowy że większość znanych piłkarzy gra w europie a nie ty sobie wybierzesz legendę piłki nożnej weźmy na ten przykład 2 świetne we własnych ligach drużyny: Columbus Crew i Manchester United
pokaże ci pomocników obu zespołów:
* . Stany Zjednoczone Brian Plotkin
* 5. Stany Zjednoczone Danny O'Rourke
* 12. Stany Zjednoczone Eddie Gaven
* 16. Stany Zjednoczone Brian Carroll
* 17. Nigeria Emmanuel Ekpo
* 17. Stany Zjednoczone Kevin Burns
* 19. Stany Zjednoczone Robbie Rogers
* 22. Szkocja Adam Moffat
* 25. Stany Zjednoczone George Josten
4. Anglia Owen Hargreaves
7. Portugalia Cristiano Ronaldo
8. Brazylia Anderson
11. Walia Ryan Giggs
13. Korea Południowa Park Ji-Sung
16. Anglia Michael Carrick
17. Portugalia Nani
18. Anglia Paul Scholes
19. Anglia Danny Welbeck
24. Szkocja Darren Fletcher
28. Irlandia Darron Gibson
30. Anglia Lee Martin
34. Brazylia Rodrigo Possebon
uuuuu no widać w Columbusie równie słynnych piłkarzy w Stanach jak i na świecie ehhh....



I może skończmy już tego Offtopa --.--

szczecin
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Gangez napisał(a):
Ale umiejętności jako pomocnik są porównywalne nie? To czy ktoś dobrze podaje, strzela itp i to grając na pozycji z jedej strefy.

yhm, tak strzela Gattuso:
http://www.youtube.com/watch?v=kH7xUA9gJd0


I może skończmy już tego Offtopa --.--
Trzeba wam wychowanki Szpakowskiego coś udowodnić...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Dark, jak Dudek był klasowy a Beckham nie to idź to ortodonty
Nie, idę, nie zamierzam skorzystać z usług ortodonty w najbliższym czasie.
Hako Becks ma po prostu sławne nazwisko, jest rozpoznawany przez każdego człowieka, i dlatego np taki ktoś jak Ty uważa go za klasowego zawodnika, którym nie jest i nie był w przeciwieństwie do Dudka.
Gdyby nie Benitez Dudi nadal broniłby w Liverpoolu no, ale cóż...

Hako napisał(a):
Sorki, ale pojęcie o piłce nożnej szczególnie sprzed kilku lat w twoim wypadku jest zerowe.
Dlatego napisałem, że najlepiej znam się na piłce od Mistrzostw Świata we Francji i zapewniam Cię, że przed finałami we Francji nie słyszałem o kimś takim jak Becks, dopiero później po finałach i reklamach w jakich wystąpił zacząłem kojarzyć tego gościa. Gdyby był tak klasowy jak mówicie na pewno bym słyszał o nim wcześniej.

Hako napisał(a):
Kompletnie nie wiesz co gadasz
Nie wiem o czym gadam? Stary dobrze wiem, ale i tak swojego zdania na temat Becksa nie zmienię.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
jeśli chciałby ktoś kogoś lepszego od Beckhama żeby porównanie było dobre to ja powiem Overmars i Persie.
yhm, tak strzela Gattuso:
http://www.youtube.com/watch?v=kH7xUA9gJd0
no to nie jest Gatusso akurat.

A wracając do dudka bo to o nim mamy rozmawiać to powiem że najbardziej mi zaimponował w finale ligi mistrzów w karnych.Dudek dance rozsławiło go na świat wraz z faktem że bronił w drużynie która wygrała.


Hako napisał(a):
O boże... Pokazałeś swoją wiedzę. Jak pewnie nie zauważyłeś powiedziałem to w przenośni czy tam metaforze. Oczywiście chodziło mi o porównanie go do Becksa, który właśnie tam strzela piękne bramki. Po prostu Gratz.
nie to nie była metafora, to było coś w rodzaju "to jest pies" i rysujesz kota --.--

szczecin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 17.12.2008, 17:06
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Osoba] Jerzy Dudek
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook