Forum Dragon Ball Nao

» [AMV] by Kathlar

Strony:   1, 2
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.598
Plusy: 1
Posty: 81
Hako napisał(a):
Przecież dał mu rady, żeby czytał z tutków
Może i tak, ale to chyba każdy wie o tutkach, chodzi mi o to, żeby dał rady jakie efekty gdzie pasują a nie "poczytaj sobie"...
Hako napisał(a):
ślepy jesteś
A co? Kolejnego "Ślepca chcecie bić"?
Hako napisał(a):
masz konto na youtubie? Jak nie to po jaką cholerę piszesz, że go nie znałeś jak chodziło mi konkretnie o ten serwis ._.
Na youtube to chyba każdy ma konto...

[ Dodano: 22.12.2008, 15:36 (po 2 minutach) ]
Hako napisał(a):
O ile zauważyłem ten amv podoba się tylko Tokugawie nieprawdaż? Pewnie walka o kolejnego członka
za to tylko wasz klan denerwuje każdego kogo się da

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538
Venome napisał/a :
Może i tak, ale to chyba każdy wie o tutkach, chodzi mi o to, żeby dał rady jakie efekty gdzie pasują a nie "poczytaj sobie"...
Son Mati napsiał/a :
Brak efektów, brak przejść, brak własnego wkładu, Sceny zlepione chronologicznie i byle jak, byle było zawarte co trzeba. Okropna synchronizacja, jeśli w ogóle coś próbowałeś dopasować do muzy.
Gdybyś uważnie czytał zauważyłbyś tu nie jedną radę. Żebyś zrozumiał, bo mogą być z tym kłopoty, poprzez wytknięcie co zrobił źle doradził mu co ma poprawić.


Gangez napisał/a :

po błędach do celu nie? .......
Owszem ale nie w ten sposób. Trzeba myśleć nad tym co się robi. Stworzenie czegoś dobrego wymaga czasu, a nie kilku minut i szybkiej obróbki.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Może i ja ocenie ten Twój AMV.
Na mój gust to on nie jest za dobry, nie będę się tutaj rozpisywał co jest źle, bo po prostu się na tym nie znam, ale powiem Ci, że widziałem lepsze AMV w sieci od tego.
Popracuj trochę, popytaj życzliwe osoby, co zrobić, aby było dobrze i będzie git.
Aha i nie spiesz się bo pośpiech jest złym doradcą popracuj na tym trochę.

Hako napisał(a):
Zacznijmy od tego, że Son Mati robi bardzo dobre amv
Tu się z Tobą muszę zgodzić.

Koniec offtopu.
SoheiMajin Gotenks
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [AMV] by Kathlar
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook