Forum Dragon Ball Nao

» [Szukam] Atlas Materiałów

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Mam do zrobienia kilka sprawozdań z materiałoznastwa na święta więc mam takie pytanko. Wie ktoś może gdzie na necie znajdę atlas tych wszystkich mieszanek? Szczególnie mi chodzi o Stale stopowe, Stale niestopowe,Stopy Aluminium, Mosiądze, Brązy, Miedzionikle.

Dla przykładu dam że z "Mosiądze, Brązy, Miedzionikle." mam do zrobienia takie coś:
BK31
CuZn<32%
CuZn20
BA1055
Ba1044
Cu
Ze stopowych mam ciężej bo po samych rysunkach

edit: właśnie od kumpla się dowiedziałem jak się nazywa książka gdzie to jest "Atlas struktur metalograficznych" tyle że ja nie chce kupywać książki, coś z neta jakiś pdfik albo cuś

szczecin
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Hmmm, stary widzę że tak jak ja Mechanika kończysz Chętnie Ci pomogę, ale nie do końca wiem czego dokładnie potrzebujesz. Bo atlasu jako takiego nie dostaniesz, już prędzej bym polecam Mały Poradnik Mechanika w dwóch tomach, tam jest sporo wyciągów z norm . . . napisz konkretnie czego potrzebujesz . . . charakterystyki tych podanych stopów, wskaźniki wytrzymałości i własności mechaniczne, technologiczne . . . tak?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
tzn ja potrzebuje rysunek spod mikroskopu 100x, zastosowanie, opis, właściwości. czyli gdzie się wykorzystuje, jaka jest lejność, plastyczność, wytrzymałość na ściskanie itp., oraz pierdoły o strukturze że np ferrytyczno-perlityczna(no to akurat nienajlepszy przykład )

szczecin
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jeśli chodzi o zdjęcia mikroskopowe to może być problem Proponuje szukać laborków z politechnik tam powinni miecć takie coś . . . a co do reszty . . . dziś wieczór Ci napisze co znajdę
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Szukam] Atlas Materiałów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook