Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Znaczenie avatarów i podpisów

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.526
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Ja dziś zmieniłam ava i syg, a zainspirowała mnie rozmowa kilka dni temu o owocach, a dokładniej o sporze, że arbuz to najlepszy owoc. Oto dowód, że nawet postacie ze świata M&A popierają moje zdanie. Na avie i syg jest captain Hitsugaya z arbuzem, w którymś odcinku było pokazane, jak pożerał ogromne ilości arbuzów, jak kto wie w którym, niech mi napisze na PW

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Na avatarze Yuki Eiri z anime "Gravitation". Bardzo lubię tę postać za niebanalny charakter i sposob bycia, więc wydawała mi się odpowiednia, żeby ją tu wstawić.
Na sygnaturze fragment z samego początku Księgi Nod , krótko opisujący historię Kaina pierwszego wampira oraz przypomnienie, że to wszyscy inni Kainici pochodzą właśnie od niego. Dlaczego właśnie taki tekst? Interesuję się grami RPG, a najbardziej "Wampirem". Do tego bardzo lubię sferę ciemności i mroku, gdyż często pokrywa się to z moją osobą.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.242
Posty: 119
Skąd: Kraków
Ja swojego avka na tym forum nie zamierzam zmieniać. Taki mi się spodobał i takiego go sobie zostawie Dlaczego? Ponieważ żadko kiedy możemy oglądać Vegetę promieniującego ciepłem i taką dobrocią - bo właśnie to ten avatar przedstawia. To mnie, powiem szczerze wzruszyło i zainspirowało

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Posty: 1.202
Skąd: Kraków
Zmieniłem sobie sygnę -> bynajmniej nie dlatego, że chciałem, by mój podpis wyrażał coś innego. On nadal nic nie wyraża oprócz chęci stwarzania dobrych wrażeń estetycznych.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mój obecny avatarek przedstawia żonkę mojego ulubionego wokalisty - panią Megumi Oishi. Nie żebym się z nią utożsamiała, broń Boże.

W podpisie tekst refrenu piosenki "Anata", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Kochanie".

Sygnaturka Klanu Takeda, do którego od jakiegoś czasu należę.

Hidden Lord napisał:
Zmieniłem sobie sygnę -> bynajmniej nie dlatego, że chciałem, by mój podpis wyrażał coś innego. On nadal nic nie wyraża oprócz chęci stwarzania dobrych wrażeń estetycznych.
I takie właśnie wrażenia stwarza. Żebym ja tak umiała...

EDIT:

Avek, sygna i podpis zmieniony. Avek przedstawia członków mojego ulubionego zespołu. Sygna: Klan Takeda w wersji J-MUSIC, a podpis: polsk tekst refrenu piosenki HYDE "It's Sad".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 12.05.2007, 20:26
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.193
Posty: 633
Skąd: Kielce
No więc tak:
Avatar zrobiła mi Bad Girl, szczerze mówiąc nie wiem kto to
Buziaczki dla Ciebie Bad!!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kyasarin: 30.05.2007, 16:21
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.378
Posty: 1.031
Ej e! Jeszcze nie pisałem na ten temat?! Niemożliwe, trzeba to nadrobić
Mój Avatar przedstawia dobrze wszystkim znanego Son Gohana z jednej pełnometrażówki: "Death Zone". Gohan jest na****ny jabłkiem z drzewa w "rezydencji" Garlicka Jr. i w pewnym sensie odzwierciedla moją osobowość (nie, nie jestem ćpunem!!!!!)- traktuję wszystko na light'cie i zazwyczaj niczym się nie przejmuję (długo...)l.
Nick to inna historia, związana z moją ulubioną budą- ZSE "Elektrykiem". Kiedyś, w zamieszchłych czasach pierwszego tygodnia pierwszej klasy, wygłupiłem się na maxa i ksywka "Paintball" jakoś do mnie przylgnęła z czego się bardzo cieszę. Sam jej nie wymyśliłem, qmple to zrobili; myślę że pasuje do fana FPS'ów i do mojego charakteru....

emate: nie klnij, nawet jezeli wygwiazdkujesz wyraz.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Ostatnio coś często zmieniam podpisy i avatary. Nie wiem, skąd ta niestałość. Avek przedstawia Kei'a - wampira, który jest jednym z głównych bohaterów filmu "Moon Child" (grał go Hyde),zaraz po skonsumowaniu pewnego gangstera (widać jeszcze ociekającą po ustach krew).
W podpisie wypowiedziane przez niego słowa, które skierował do swojego najlepszego przyjaciela, który wampirem nie był. Słowa te mnie poruszyły i dlatego je tu umieściłam. Kei chciałby żyć normalnie, bawić się, zakochać, ale jest wampirem - istotą żyjącą w cieniu.

EDIT

Nie będę już pisać nowego posta.

Mój obecny avatar przedstawia scenkę z teledysku L'arc~en~Ciel do ballady "Finale", a konkretniej Hyde.

Na sygnaturze też Hyde. Tu wybór jest przypadkowy. Po prostu szukałam J-rockersa, który pokazywałby "najpopularniejszy palec w ręku". Do tego napis, czyli ukłon w stronę tych, którzy nie odróżniają kobiety od mężczyzny i obrażają j-rocka, a gdyby ich się zapytać "Ile piosenek j-rockowych znasz?" odpowiedzieliby: "Żadnej, przecież nie będę słuchać pedałów".

Podpis: Refren piosenki "Masquerade" Hyde. Jednej z niewielu, które śpiewa po angielsku. Ogólnie ten utwór to taki manifest przeciwko obojętności Boga na niektóre sprawy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Laru: 06.06.2007, 13:09
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.202
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zaszło parę zmian w moich avatarach, podpisach i sygnaturach, więc należałoby znów wyjaśnić ich znaczenie, bo tym razem rzeczywiście wiele mówią.

Zarówno na avatarze jak i sygnaturze widnieje postać Emily the Strange lub Strange Emily, jak kto woli. Opisu kim ta dziewczynka jest przytaczać nie bedę. W internecie jest dośc informacji na ten temat. Dlaczego właśnie Emily? Ano dlatego ze względu na to co ze sobą niesie. Sama nazwa już wiele mówi - dziwna Emilka. Podobnie i jest ze mną. często przy niej pojawiają się hasła, jej wlasne takie jak "I want you to leave me alone", "Dont' bother me", "I know I'm strange. But what are you? czy "Stupid people shouldn't breed". Następny znak, że Emily to dobry wybór - te dewizy równie dobrze mogę nazwać moimi własnymi, i tak w istocie jest. Nie lubię kiedy ktoś mi przeszkadza.
Nie mniej ważna jest też obecność czterech kotów, choć tutaj akurat tego nie widać. Lubię te stworzenia za wrodzoną grację i subtelność. osobowośc też mam kocią, co w jakiś sposob mnie wyraża. Kolorystyka także jest odpowiednia, tylko te kolory preferuję, reszta może nie istnieć.

Sygnatura roboty własnej dopasowana do avataru. Widniejący napis to też jedno z haseł reklamujących Emily. Interpretacja jak wyżej.

Podpis dalej ze świata mroku ale już zupelnie inny. Tym razem krótki wycinek traktujący o naturze Kainity, zdecydowanie zbyt mały aby całą jego naturę oddać. Oprócz Głodu istnieje jeszcze wiele innych aspektów wampirzej egzystencji, np Bestia, ale o tym kiedy indziej. jak widać słowa zaczerpnięte z podręcznika RPG. Oczywiście wstęp jest o wiele dłuższy i praktycznie każde zdanie to kwintesencja istoty wampiryzmu. Krócej napisać już nie można.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.505
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Av: Chyba każdy wie kogo przedstawia. Jest to zwykły av, który pewnego dnia zniknie i pamięć o nim przepadnie. Wyszedł sam, wykorzystałem zupełnie inne materiały i kolorki niż chciałem, poszedłem za ręką i tak jakoś... spodobał mi się, ponieważ kontrastuje z sig'iem.

Sig: Zwykły sig, na stock'a się natknąłem niechcący, zmieniłem troszeczkę 'wizualizację' i jakoś się trzyma.
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Mój awatar przedstawia mojego kochanego Hera z ulubionego zespołu. Więc postanowiłam go zamieścić^^ A co do podpisu: lubie zbierać różne cytaty z książek,filmów itd. To jest mój ulubiony cytat. Pochodzi z GitS SAC 1st GIG, z ostatniego odcinka^^
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.135
Posty: 406
Na moim avatarze znajduje się Yomi z zespołu Nightmare. lubię go, ponieważ jest mały (152cm wzrostu), pełen energii i zwariowany. Avek zrobiony w photoshopie i z niewielką pomocą painta, niewielkim nakładem pracy, ponieważ wystarczyło wybrać obrazek, przyciąć go, zmniejszyć, potem lekko rozmyć, ustawić kontrast, ulepszyć kolorki i wrzucić kilka brushy . Czyli standard.

Sygnatury nie posiadam, ponieważ na razie brak mi pomysłu, a robić graficznej po prostu mi się nie chciało
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
zaszły pewne zmiany więc piszę:

avek- Nick Cave. Brzydal , chudzielec , tańczy jak paralityk , a przy tym wszystkim pozostaje jednym z lepszych [ ort! ] współczesnych artystów. Zdięcie jest dosyć stare ( obecnie nosi wąsa a la Tony Iomy ) , ale bardzo podoba mi się cień na ścianie przypominający sępa. Całość zrobiona przez bad girl.

podpis to fragment z jednej z jego lepszych [ ort! ] piosenek "red right hand" link poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=DrodaLzfi5s

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.802
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
podpis to fragment z jednej z jego lepszych [ ort! ] piosenek "red right hand" link poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=DrodaLzfi5s
Znam ten kawałek! Nie wykorzystali go czasem do pierwszej części "Głupi i Głupszy"??

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie mam pojęcia bo film widziałem bardzo dawno temu i nie pamientam z niego nic .

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
to czas na mnie ;P

Avatar: wczesniej koles z gry "Assassin's Creed". Spodobała mi sie ta postac, taka... oryginalna, wiec nie bylo mowy by nie bylo z nia avatara choc na chwile ;P
Pozniej, tj. teraz, oczywscie przyszły władca swiata Lord Rabbit Pinky III. A jak kroliczek powstał, dowiecie sie w Ustępie, w temacie "władca swiata" Co do samego avka to mojego autorstwa, zwykły gradient, 2 brushe, jedna czcionka to Olde English, a druga Nightmare 5. Czarna ramka 1pixel.

Sygnaturka: wczesniej - Assassin's Creed, zeby pasowała do avka. Własnego autorstwa.
Pozniej, aby znow przypasowało do avka, oczywscie Lord Rabbit Pinky III, oczywiscie nie mogło zabraknac mona Clanu Shimazu Ogolnie tło wyszlo samo z siebie, klikałem co popadnie Czcionka Blade 02 czy cos w tym stylu ;P

Podpis z piosenki Jem - 24. Dokładniej jest to 2 zwrotka. Pasowała mi nawet do assasyna, ale teraz tez nawet pasuje, ukazuje moc Lorda Rabbita ;P


Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.361
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Avatar: autorstwa Cycerona, Kakashi w pełnym kupieniu, z monem Shimazu w tle wyglądającym jak księżyc, no i coś charakterystycznego w Avatarach, które nosze, czerwony znak Konohy na ochraniaczu.

Sygnatura: Oczywiście, również autorstwa Cyc'a, piękna, nawet dopasowana do mojego zainteresowania, oczywiście z monem klanu .

Podpis: gdzieś wspomniane zostało, że są sztywne, takie może i są, ale są to zasady, którymi chcę kierować się zawsze. Pierwsza mówi mi, że nie będę się zastanawiał, w pewnych kwestiach. Druga, że upaść trzeba, i nie jest to najgorszym, a powstanie jest ważne. Trzecia w znacznym stopniu nawiązuje do pierwszej.
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.143
Posty: 64
Skąd: NT
taa mój avek przedstawia wilkołaka wdzierającego się do budynku.

sygnaturki nie bo nie mam pomysłu.

a podpis akt 1 piesni miejskiego wilkolaka.

jak widac lubie wilkolaki

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
Fl3t05 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Fl3t05
Wiek: 33
Dni na forum: 6.112
Posty: 4
Skąd: Skawina
Mój avatarek przedstawia Akari z mangi Hikaru no Go.

W podpisie mam banerek z tej samej mangi.

Dlaczego akurat takie? Nie wiem ^^.
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.311
Posty: 50
moj avek przedstawia Goku i Chichi na obłoku kinton. dalam go bo strasznie mi sie spodobal ten obrazek

a podpis to juz z innej beczki poniewaz opisuje los zwierzat skazanych na smierc w rzezni. ja osobiscie jestem VEGETArianką ...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Znaczenie avatarów i podpisów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook