Forum Dragon Ball Nao

» Ulubiony supermarket

Strony: 1, 2  

Czy lubisz kupowac w supermarketach?

Czy lubisz kupowac w supermarketach?
tak 57,14% 12 57,14%
nie 42,86% 9 42,86%
Wszystkich głosów: 21
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Temat troche dziwny i moze mało inteligentny,ale co tam trza rozruszac forum,gdzie lubicie sie zaopatrzac

do wyboru mamy:

Tesco

Real

Geant (nie wiem czy jeszcze jest)

Carrefour

Auchan

Kaufland

Media Markt

przypominam, uzasadniamy tylko super market nie zadne galerie,focus parki itp


Zaczynając od siebie to lubie Carrefour,bo jest niedaleko mnie,fajne ceny itp oraz MM z wiadomych wzgledów

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.727
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Nie lubię kupować w supermerketach, bo większość rzeczy to istne badziewie. Ubrania wolę kupować w sklepie obuwniczym, jedzenie w spożywczaku, a książki ołówki i tornistry w księgarni. Nie dość, że praktycznie zawsze jest tam porządniejsze, to nawet czasami tańsze. Takie markety istnieją tylko po to, aby ludzie mieli wszystko w jednym miejscu, no ale na co to komu? Poza tym, do żadnego marketu nie mam blisko.

Jeśli miałbym wybierać ulubiony, to nic nie zastąpi Biedronki, w której przynajmniej mają dobre żarcie. Na drugim miejscu będzie Media Markt - elektronika, sprzęt i te sprawy.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Czy lubię w nich kupować? Niezbyt... Zbyt często są za duże kolejki. Najbardziej lubię Auchan, jako, że mam praktycznie pod nosem .
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Jak jadę z rodzicami to Media Markt albo Carrefour bo nigdy z pustymi rękoma nie wyjdę
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Najlepsze jest Tesco, zdecydowanie. Niedaleko domu i nie każą płacić sobie za foliówki, poza tym jest niedrogo

Najgorsze badziewie to Carrefour Express (a raczej Carrefour Slow). Nie dość, że drogo, to jeszcze asortyment marny. I długie kolejki. Ech, wolałam Alberta

Jeszcze Lidl jest spoko, fajne produkty czasem tam są, a ceny niskie
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Mało kto lubi kupować w marketach. Ja też za tym nie przepadam z powodu niskiej jakości towarów i dużych kolejek.
Najbardziej preferuję chodzić do Lidla, bo mam najbliżej i jest tam wszystko, czego potrzebuję jeśli chodzi o żywność. W Wałbrzychu nie mamy jeszcze Media Marktu, tak więc jeśli chodzi o sprzęt wyższej jakości, to raczej się go zamawia, chociaż nie zaszkodzi popatrzeć w Tesco czy Auchan.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciężko powiedzieć, zbyt często to nie bywam, ale jeśli już miałbym wybrać ulubiony to stawiam na Biedronkę. Tanio, niezła jakoś podróbek oryginalnych. Aczkolwiek w Lidlu są także w miarę niezłe produkty. Po za tą dwójką lubię przebywać w Tesco ma taki klimat w sobie ^^ oraz w plusie bo mają dobre podróbki Poweradów :p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ulubiony?
MediaMarkt, jeżeli można go nazwać supermarketem
A z tych spożywczych to HIT, ale ponieważ teraz jest TESCO u mnie w Olsztynie zamiast to chyba L'crealc czy jak to się tam pisze
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.748
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Lidla mam prawie pod domem, więc logiczne jest, że bywam w nim często. I nie żałuję. Tanio, duży asortyment, a jak mieli tydzień amerykański, to zrobiłam zapas barbecue na najbliższy rok.
Na dodatek mają tanie piwo, piast, 1.49 (a raz na promocji był za 89 groszy!).
O, i wódka dobra, Putinoff.
Lidl jest tani, jest blisko i jest tam wszystko, czego mi trzeba.


Z innych to zarówno Reala jak i Kalafiora (Carrefoura tak rodzinnie nazywamy) mam blisko, ale nie bywam często, chyba że robimy potężne, dwumiesięczne zakupy i potrzebujemy większego wyboru niż w Lidlu.

Wielką zaletą Tesco jest fakt, że jest całodobowe. Jak bywam na imprezie u znajomych, którzy mają Tesco pod blokiem, to wielbimy ten supermarket, bo nie dość, że wódkę można kupic, to też żarcie dobre i wszystko inne, czego zapragniemy.

Geanta juz nie ma, u mnie zastąpił go właśnie Real.

Auchana nie znam.

W Kauflandzie pracował onegdaj mój ojciec i mam złe wspomnienia z tym supermarketem.

MediaMarkt, moim skromnym zdaniem, jest tutaj w ogóle z dupy wyjęty, rozmawiamy o wielkich supermarketach z artykułami każdymi, a ty nagle wyskakujesz ze sprzętem elektronicznym? Gdzie sens, gdzie logika?

Ach, Biedronka jeszcze - tez mam blisko, i mają tam świetną lasagne z zamrażarki.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Na pierwszym miejscu na pewno będzie Media Markt. Jako, ze najblizszy jest godzinę jazdy od mojego miasta to raczej rzadko się z rodzicami tam wybieram więc nie a mowy o przesycie. Na miejscu drugim Carrefour - bywam tam często jednak zwykle znajduje to co akurat jest mi potrzebne. Na miejscu trzecim obstawiam Real - bywam tam równiez jak w MM rzadko bo również najblizszy Real jest w Łodzi. Maja tam dużo rzeczy , ale ja wole mniejsze supermarkety bo w tych to sie trzeba nachodzić , zeby cos znaleźć...

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Netto
Bo Barley i Poker kosztują 1,49 i 1,69. Tak było jak ja piłem. I było jeszcze coś w butelce za 1,20, nawet niezłe. Kolejki małe.

Jeszcze Plus, bo tam zaopatrywałem się w browar i wódkę jak chodziłem do lasu. I są tam dobre chipsy z sosem. Kolejki znośne. I jakąś dobrą kiełbasę i wędlinę też można dostać.

W Lidlu są dobre parówki. I Putinoffa też widziałem, ale jego akurat nigdy nie kupiłem. Złe wrażenie na mnie robił.

Do TESCO chodziłem jedynie jeść bigos i kurczaka. Dobre żarcie, a że znajome twarze tam robią to mi zawsze nałożą więcej.

Za to nienawidzę ASDY. Matka kupuje tam tani chleb, tanie masło, tanią szynkę, tani ser i daje mi to do żarcia, a mi już się rusza w środku jak to widzę, a czasem jak wezmę gryza to mam aż odruchy wymiotne. Serio. Brat nie zjada tych kanapek, a ojciec w ogóle tego chleba nie je. Badziew.
Morrison też jest słaby. Byłem raz i nie wiem po co.
I Kaufland mi nie podchodzi, bo kupiłem tam piwo w butelce (z kaucją) za 0,99 i nawet je wypiłem. Do końca, było ciężko, ale wypiłem.

____
A kupicie chleb w MediaMarkcie?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 03.01.2009, 16:11
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Tam, gdzie mieszkam nie ma za dużo supermarketów, są spożywczaki i tyle.
Najbliżej to mam do Centrum gdzieś około 17km, Najbliższa Biedronka jest w Sanoku, a Tesco w Rzeszowie, więc rzadko tam bywam .
Lecz jak już tam jestem często wybieram się do Tesco, bo ma w sobie klimat jak już ktoś wspomniał.
Nie raz zajrzę do Kauflandu, ale to raz na ruski rok .
Tak na co dzień robię zakupy w ABC^^, spożywczak kilka minut drogi do niego^^.
A raz w tygodniu w Centrum^^.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja tylko do Tesco chodzę, jeżeli już muszę. Najczęściej chodzę do A&K, tam też jest dużo rzeczy, ale nie ma elektroniki, jednak w A&K jest najtaniej w Mielcu.
Jest jeszcze Biedronka, ale mam do niej trochę daleko.

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Mój ulubiony market to Biedronka. Produkty spożywcze są dobre. Jak patrzyłem przez jakie firmy są produkowane niektóre rzeczy to powiem, że zazwyczaj nie są to jakieś tandetne firmy. np. świetne i takie napoje w Biedronce produkuje Hoop. Ostatnio kupiłem tam fajne aktywne głośniki, trochę się bałem, ale na szczęście dostałem 2 lata gwarancji i grają w porządku. Lubię też Tesco, gdyż tam gdzie chodzę nie ma dużych kolejek.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.626
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Teraz obok siebie mam jedynie średnie sklepy samoobsługowe - typu Delikatesy Centrum, w których lubię robić zakupy, bo jest tanio i spory asortyment jak na takie zadupie. Trzy lata temu miałem koło siebie, hm, niech pomyślę - Tesco, Leclerec, Media Markt, Lidl, ze trzy Biedronki, Alberta, Lider Price + od groma galerii i szału dostawałem. Co z tego, że możesz iść po napoje o 3 w nocy, skoro przez cały cholerny dzień i całą cholerną noc słyszysz zjeżdżające do tych głupich sklepów miasto i jeszcze okoliczne wsie/miasteczka położone w promieniu 100-150km. Ale jak już szedłem, to do Tesco. Zwyczajnie miałem najbliżej, może ze 100 metrów.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wszystko jedno. W każdych supermarketach wszystk oto samo jest. Najbliżej mam Carefoura - było Chapmpion| Globi.

Ostatnio wybudowali dwa nowe minisupermarkety - Drewniak i u Janusza - tam jest najwięecej specjałów - Żo coś o tym wie, nieprawdaż ? Ale w toalecie to mrozy tam są.

Poza tym mam niedaleko jeszcze Plus - była Biedronka, ale się zmyła. Lo_0l, Teraz jest Biedronka a był Plus ćwoku, ale biedronka słaba, jak tam byłem to nie było alkoholu, bo jeszcze koncesji nie mają. Poza tym, żeby coś do tematu wnieśc ( wora kartofli z geanta ), parę kilometrów ode mnie leży sobie wybudowany ( nieświeżo, bo stoi to i stoi kupe czasu ) Real, oraz Tesco - czym się różnią , różnią się miejscem położenia , możliwe też, że strefą klimatyczną. W okresie świątecznym kilka osób więcej na godzinę odwiedza Real, niż osławione Tesco. tesco leży bliżej lasu, więc ma mniejszy popyt , real niedaleko przystanku, z którego wysiada zazwyczaj pełna horda ludzi, którzy kupuja w nim produkty, które nastepnie spozywaja.

Tak więc wygrał w moim rankingu Carefour - bo najblizej - i jeden ch... sami se dopowiedzcie .

odpowiedz: jeden chomik.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To ocenię teraz supermarkety:
Biedronka- no cóż często kupuję tam coś, z resztą tam gdzie mieszkam to niemal jest tego zatrzęsienie(Suwałki). Głównie gazety i słodycze.
Tesco- rzadko tam mogę pójść(chyba , że pojadę do cioci w Bydgoszczy). Szczerze mówiąc rzeczy są niektóre dobre , inne tzw. bdzie. 50%
Lidl- też fajny, szczególnie, że prawie zawsze tam znajduję fajne filmy
Kaufland- no i ten jest po prostu extra. Chociaż często jest tam kiepskie żarcie. Ale mogę tam znaleźć dobrej jakości przedmioty codziennego użytku.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Geant (nie wiem czy jeszcze jest)
ni mo, wykupił go real.

Lubię robić zakupy w dużych sklepach. Zwłaszcza w BOMI czy ALMA

dlaczego?

- wszystko mam w jednym miejscu
- mogę sobie sama pooglądać i poczytać składy niektórych produktów < a dla wegetarianki to dosyć istotne bo głupio jest wypytywać w osiedlowym sklepiku czy w jogurcie nie ma żelatyny, a w rosołku w proszku tłuszczów zwierzęcych xD >
- ponieważ nie kupuję w weekendy tylko w środku tygodnia to nie stoję w kolejce i wychodzę szczęśliwa bo zakupy mogę zrobić raz na 1,5 tygodnia i mieć święty spokój
- to samo mogę kupić taniej ( nawet 10gr na towarze robi duuużą różnicę jak kupuje się więcej rzeczy, zwłaszcza jeśli płacicie ze swojego portfela a nie rodziców xP )

dla Was to pewnie mało istotne, ale ja mieszkam bez rodziców dlatego mam trochę inny kąt patrzenia xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
Lubię Tesco. Jest tam przyjemnie, dużo półek, fajnie się tam biega i mają białe skarpetki. Zbyt często nie robię tam zakupów. Najczęściej chodzę do Jaskółki, bo jest na większości ulic.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moimi ulubionymi supermarketami są TESKO i Kaufland, duży wybór, nie jest drogo i ogólnie przyjemnie w nich jest

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Ulubiony supermarket
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook