Forum Dragon Ball Nao

» [Animowany] 9 (2009)

paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.409
Posty: 1.031
Zapraszam do obejrzenia i komentowania. Czy wam się podobało równie bardzo, co mnie?

link #1

UWAGA!
Link #2, zawiera coś w rodzaju spoilera, oglądasz na własną odpowiedzialność.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
W kosmos. Wygląda na to że Burton znów daje radę.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.584
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
niezłe !

Dai Kaiosama: Może trochę szerzej?

pozdrawiam
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.537
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Teraz czekać do września -;-
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mówiąc szczerze nie mam pojęcia, co to jest...
Ale wygląda niesamowicie.
I równie atrakcyjnie się zapowiada.

Czekamy do września.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.871
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Burton atakuje, zapowiada się bardzo dobrze, liczę na ta produkcję. We wrześniu na pewno odwiedzę kino. Tim liczymy na ciebie

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Film zapowiada się ciekawie, grafika trochę wydaje się śmieszna, ale jeżeli twórcy zrobią jakąś dobrą fabułę, to chętnie odwiedzę kino.
Film jest nietypowy co nie oznacza że zły. Może być ciekawy i mam nadzieję, że taki będzie. Nie jest to co prawda Mroczny Rycerz albo Gwiezdne Wojny, ale kto wie...
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.631
Plusy: 2
Posty: 1.408
„9” to jedna z najwspanialszych i najbardziej poruszających wizji post apokaliptycznego świata. Wojna, która przyniosła zagładę ludzkości, dała początek istnieniu dziewięciu szmacianych laleczek. Ale żywe kukiełki to nie jedyni mieszkańcy obróconego w ruinę świata. Jest jeszcze bestia. I tajemnica, którą pustkowie.

„9” to porywająca historia w przedziwny sposób powołanych do życia laleczek. To fascynująca przygoda i fantastyczna opowieść o strachu, odwadze i poświęceniu. W dodatku zrealizowana z wielkim rozmachem. Doskonała animacja, trzymająca w napięciu akcja… Napisałbym więcej, ale nie chcę odbierać innym przyjemności oglądania tego filmu. A „9” po prostu trzeba zobaczyć.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Bardzo fajny film, ale nie porywa. Choć gdybym oglądał w odpowiedniejszych warunkach, to pewnie byłoby lepiej. I nie podeszły mi projekty bohaterów, zbyt dziecinne.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.403
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Z ciekawości pobrałem, bo nigdy nie widziałem. Całkiem niezły, historia taka sobie, ale przede wszystkim bardzo fajny klimat. Podobny jest w grze Machinarium, która o dziwo też miała premierę w tym samym roku. Aczkolwiek gra jest o wiele lepsza.

Grupa Mirai
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Animowany] 9 (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook