Forum Dragon Ball Nao

» Komiks Sin City

franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Kolejny z listy moich ulubionych komiksów. Świetne rysunki orz fabuła Franka Millera, ciekawe postacie, klimat na pograniczu czarnego kryminału, thirrela i czarnej komedii. Na jego podstawie powstał film o tym samym tytule w reżyserii Roberta Rodrigueza, ale w tym temacie macie się wypowiadać o komiksie. Choć jak dla mnie różnie są na tyle niewielkie że na filmie też można bazować.. Jaka jest wasza ulubiona część, postać etc.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kolejny z listy moich ulubionych komiksów. Świetne rysunki orz fabuła Franka Millera, ciekawe postacie, klimat na pograniczu czarnego kryminału, thirrela i czarnej komedii. Na jego podstawie powstał film o tym samym tytule w reżyserii Roberta Rodrigueza, ale w tym temacie macie się wypowiadać o komiksie. Choć jak dla mnie różnie są na tyle niewielkie że na filmie też można bazować.. Jaka jest wasza ulubiona część, postać etc.
ten komiks ma coś wspólnego ze spiritem?
Skąd go można jak można pobrać bądź gdzie nabyć?
piotrus8
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.194
Posty: 5
a macie jakąś całą serie?chce na prezent :)tylko same dobre:)
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komiks Sin City
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook