Forum Dragon Ball Nao

» Działka

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Witam,moda polaków jest posiadanie działki poza miastem,lub gdzies na peryferiach miasta macie jakies,lub mieliscie?

ja taką posiadam 30 km od bydgoszczy bardzo fajna okolice,czyste powietrze wokół same pola noi jezioro idealnie na upalne polskie lato

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.538
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja nie posiadam. Jednak, że działkę posiadały obydwie strony dziadków. Babcia ma dalej, no w sumie to nuda jest tak bez kontaktu z koleżkami i człowieka nosić zaczyna.

Ps. już wiem gdzie można zrobić zjazd w wakacje . Katz, wiesz... to forum bardzo Ciebie potrzebuje.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.702
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ha, ja mam działkę. Nie tyle rodziców co własną. Jest tak straszny burdel, i nie chce mi się bawić z tymi owocami i innymi pierdołami, więc się z nimi nie bawię. Nie chodzę na tą działkę, i pewnie zostanie mi ona odebrana przez zarząd działkowiczów. Jednakże jeżeli by mi jej nie odebrali do uwłaszczenia które prawdopodobnie będzie za jakieś 2 lata, to prawdopodobnie bedę miał tam własny domek z pobliżu centrum gdańska. A to byłoby już coś.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.740
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Muahaha, Katz, a gdzie konkretnie ja masz? 30km w którą stronę
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ps. już wiem gdzie można zrobić zjazd w wakacje . Katz, wiesz... to forum bardzo Ciebie potrzebuje.
Choi napisał(a):
Muahaha, Katz, a gdzie konkretnie ja masz? 30km w którą stronę
nawet o tym nie myslcie

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.546
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zrobimy najazd, działki już nie bedzie


A co , mam dzialke, czy nie mam ?

Niestety nie mam, a moglem miec, gdybym sie z rodenstwem lepiej uczyli. I co, czy bym o nia dbal, moze i bym zaladowal puszkami po piwach wszystkie kretowiska. Taka by byla moja robota. Ogolnie fajnie miec dzialke, tam moznaby zrobic potkanie forumowe kilkodniowe, ktore planujemy juz z Cycem sporzadzic u Katza, ktory wyrazil swoje niezmierne zainteresowanie i na dodatek przychylnie jest ku temu nastawiony, oby tak dalej.

Tak wiec, kto sie pisze na najazd .... e to znaczy odwiedziny u Katza w najblizszym czasie ( wakacje czy nawet wczesniej ) ??
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.883
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ishido napisał(a):
Tak wiec, kto sie pisze na najazd .... e to znaczy odwiedziny u Katza w najblizszym czasie ( wakacje czy nawet wczesniej ) ??
ta jasne,jak znajdziecie to powodzenia


p.s franek tez ma i to w dodatku w centrum metropolii i to raczej trudno nie bedzie znalezc xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.597
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja posiadam, 30km od Piły i 50km od Bydgoszczy. Jest to dobra rzecz, można się zrelaksować patrząc na fontannę w oczku wodnym. Gdy jest trochę cieplej jakiś grill, muzyczka, znajomi itp. Lubię też kosić trawę, podlewać kwiatki itp.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.824
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Działka? Ja jej nie mam, natomiast kilku moich znajomych posiada.
Jedna znajoma mojej mamy ma na peryferiach miasta działkę- na upartego można to tak nazwać. Nie jest ona zbyt wielka- znajduje się na niej szklarnia, trochę roślinek, mały stawek i domek. Wymiarów nie znam, ale są niewielkie.
Inna znajoma mej mamy ma działkę- ale ona jest większa. Ma za miastem. Na niej może się zmieścić tyle rzeczy, że hej. Na brak miejsca nie da się narzekać, gdyż jego jest tak dużo, że hej.
A czemu ja sama nie mam działki? Po pierwsze koszty.
Po drugie: nie ma kiedy tam jeździć
po trzecie: nikomu by się u mnie nie chciało jej uprawiać
po czwarte: nikomu u mnie w domu nie jest ona do szczęścia potrzebna.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Nail
Nail


ByczusiaX napisał(a):
A czemu ja sama nie mam działki? Po pierwsze koszty.
Po drugie: nie ma kiedy tam jeździć
po trzecie: nikomu by się u mnie nie chciało jej uprawiać
po czwarte: nikomu u mnie w domu nie jest ona do szczęścia potrzebna.
Dla mnie również. U mnie w domu jakby mieli mieszkac w mieście, to musowo musiałaby gdzieś byc. Niech dla nich top będzie sama przyjemnosc, ale ja i tak mam odrębne zdanie na ten temat. Wolę dbac o swoje życie wewnątrz mnie, bo jest o co i nie muszę tego niczym zastepowac.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie posiadam działki, ale mam ich duże skupisko prawie pod nosem. W Łukowie to coś popularnego. Ludzie o to dbają i jak wyjrzy słoneczko, to wszędzie czuć grillowane jedzenie. W sumie się nie dziwię. Ludzie mieszkający w blokach wiele do roboty nie mają. Na balkonie ogniska nie zrobią, głośniejsza impreza jest tępiona przez tych tych zmęczonych albo zazdrosnych sąsiadów.

Gdybym mieszkała w bloku, to zapewne rozważałabym możliwość zaopatrzenia się z tego typu poletko. O ile finansowo było by znośnie. Póki co mam podwórko i napinać się nie muszę.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.749
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Miałem kiedyś działkę w ogródkach działkowych w mieście nad rzeką, jednak po kilku latach użytkowania zrezygnowaliśmy z jej prowadzenia. Moja matka dostała nową pracę a ja poszedłem na studia, i nie było komu chodzić i opiekować się tym zielskiem. Poza tym działka była położona w dosyć kiepskim miejscu, gdzie wiosną roztopy zimowe zalewały ją a i gleba była marnej jakości.

Ale na stare lata chciałbym mieć działeczkę z domkiem i kominkiem by mógł sobie posiedzieć w spokoju
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Działka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook