Forum Dragon Ball Nao

» Onanizm (+18)

Strony:   1, 2, 3
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Byczusia-chan napisał(a):
łatwo się uzależnić( kilka lat temu robiłam to o wiele częściej) i np. potem kłopoty np. ze współżyciem mogłyby być
nie tyle kwestia kłopotów co wygody. Przy stosunku musisz obrac jakąs pozycje, często wymagająca wysiłku a tutaj wsytarczy ci tylko sprawny nadgarstek. Wnioskująć popularne "klikanie myszki" może ci sprawiać większą przyjemność aniżeli seks.


Cóz Byczusia sie przyznała co nie jest niczym złym, tylko rozbawił mnie fakt, że niektórzy się z tym pocili, a byczusia powiedziała wprost że czasem w wannie sie jej chce. Po za tym pewnie wszyscy chociaż raz to zrobiliście (choćby z ciekawości).


Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.823
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Laru napisał(a):
To sztuka przyznać się do tego otwarcie, nawet i na forum. Szczerość się chwali. Ewentualne pytania, jakie mogłabyś dostać od koleżanek, to np. jak to robić, czy to nie szkodzi itd. Jak to dobre koleżanki (ciut nie przyjaciółki), to czemu nie podzielić się wiedzą?
No cóż. Z tymi koleżankami to różnie bywa. Ja nigdy tak wprost na intymne tematy z nikim nie gadałam, bo się trochę wstydziłam i czułam się niezbyt komfortowo i żeby nie powiedzieć skrępowana. Raz- mam niektóre takie koleżanki, co się wypytują o takie rzeczy, a potem sobie robią jaja, wyśmiewają itp. Takim to nie powiem nic, bo wiadomo- głupie chichoty i inne tego typu, plotki,etc. Moje koleżanki inne się o to nie pytały. Sama nie wiem, czemu tak mam

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jest tu jakaś osoba, która uważa masturbację za coś złego i potrafiłaby mi to wytłumaczyć?

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Onanizm (+18)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook