Forum Dragon Ball Nao

» Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa ocena: 8,20 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Manek1234 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Manek1234
Wiek: 31
Dni na forum: 5.876
Ostrzeżenia: 1
Posty: 40
Skąd: Vegeta
znowu mi nie dziala;/ co to moze byc jak myslicie???

http://www.kosmiczni.pl/register.php?r=12575
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
znowu mi nie dziala;/ co to moze byc jak myslicie???
Kąper coś modzi pewnie. W związku z tym powinien uaktywnić wszystkie bonusy na wszystkich serwerach, jak to już nie raz w przeszłości bywało.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
^Dark napisał(a):
Kąper coś modzi pewnie. W związku z tym powinien uaktywnić wszystkie bonusy na wszystkich serwerach, jak to już nie raz w przeszłości bywało.
I frytki do tego. Zrobił to raz i to bardzo dawno temu, teraz nie będzie w ten sposób kasy tracił.

Nie działa, bo nie działa, mnie też wczoraj w nocy nie działało, czasem się zdarza, nic nie poradzisz.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mam problem. Zależało mi na s3 na lvl'u ( z resztą nadal tak, jest, bo chcę osiągnąć jakiś spory póki nie ma jeszcze koksów w późniejszych lokacjach) tylko zrobiłem błąd, bo wykonałem wiedzę przed 2kk J w RST i teraz ciężko się gra PvP, ponieważ większość graczy ze mną wygrywa, da się to jakoś później nadrobić? ( chodzi mi o jednostki oczywiście )
kurzel131 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.002
Posty: 3
Kosmiczni wojownicy

Szacowana ilość graczy: 30.000 - 99.999
Typ rozgrywki: czasu rzeczywistego
Reklamy: niewiele
Opłaty: dzięki wpłatom zyskujemy przewagę nad niepłacącymi,

Gra z fabułą opartą o anime Dragon Ball. Walczymy, trenujemy, wykonujemy zadania. Wszystko to aby stać się najlepszym.

Możesz dołączyć do klanu i uczestniczyć w wojnach.

Możesz też odnaleźć legendarne Smocze Kule, lub wziąć udział w Światowym Turnieju Sztuk Walki.

Ucz się Nowych Umiejętności i trenuj atrybuty.

Uczestnicz w swiatowym turnieju sztuk walk i rywalizuj z innymi graczami

Podbijaj z klanem liczne planety jak vegeta

Pokonuj zle charaktery jak cell, frezer czy cyborgi

W tej grze nie masz czegos takiego, ze za quest mamy iles pkt do rozdania i rozdajemy je miedzy atrybuty, martwiac sie na lvl XXX ,ze inny gracz nas bije bo ma wiecej sily od nas. W tej grze my decydujemy ile chcemy miec mocy; za kazdy poziom zyskujemy coraz wiecej jednostek za poszczegolne godziny treningu , dodatkowo efektywnosc treningu zalezy tez od bonusu do treningu w danej lokacji, czy rozbudowywanej sali treningowej w klanie. Sytuacja wyglada tak: w anime gdy goku walczyl z vegeta poraz 1 mial o ile pamietqm 15.000 jednostek prawda jest taka ,ze mozemy miec nawet 100k wiec gra jest dosyc prosta jesli sie duzo trenuje. Podkreslam ,ze nie ma sensu trenowac tylko dotad by dac rade potworom czy bossowi (zawsze mozna poczekac do pelni ksiezyca i na Oozaru likwidowac moby) bo efekt jest taki ze spora czesc graczy jest slaba i w lesie polnocy maja srednio 20k jednostek by dac rade tamtejszym potworom. Tymczasem sa latwym kaskiem dla graczy 60k jednostek i wiecej, a wiadomo ze slabi gracze nie radza sobie w wojnach z innymi.

Register: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.053
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Gra ktoś jeszcze tutaj w to ? Jakiś tydzień temu znalazłem i się zarejestrowałem z ciekawości. Szału nie robi, ale z nudów pograć można, choć trochę mnie przerażają te poziomy, nie lepiej było zrobić z 200 lvl'i które byłyby dłużej zdobywane ? A tu nabija się niby szybko, ale do nabicia tych lvl'i jest multum...

Póki co szału nie robię- 40lvl i 783j mocy bojowej.

S1- Szymonkun
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Forum DB Nao » » » Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook