Forum Dragon Ball Nao

» Wormsy

Strony: 1, 2  

Najlepsza część Wormsów:

Najlepsza część Wormsów:
Worms 10,71% 3 10,71%
Worms Reinforcements 0,00% 0 0,00%
Worms The Director's Cut 0,00% 0 0,00%
Worms 2 14,29% 4 14,29%
Worms Armageddon 32,14% 9 32,14%
Worms World Party 28,57% 8 28,57%
Worms 3D 3,57% 1 3,57%
Worms: Oblężenie 0,00% 0 0,00%
Worms 4: Totalna Rozwałka 10,71% 3 10,71%
Wszystkich głosów: 28
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Zapewne każdy kojarzy. Któż by nie znał robaczków. Czy lubicie tą grę? Jaka jest wasza ulubiona część? Ja osobiście uwielbiam serię tych gier. Najbardziej Worms World Party. Nie lubię aż tak wszystkich Wormsów z grafiką 3D, w 2D lepiej się gra i ma to swój specyficzny klimat.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Zdecydowanie Worms Armagedon [ choc też World Party ]. Gra z pozoru prosta jak kawałek miedzianego druta okazała się zabójczo wciągająca. Dosyć dużo map i niemały ekwipunek broni + grafika 2D [co za tym idzie : klimat ] to sposób na sukces . Nieraz grałem w Wormsy w 3D , ale te zupełnie nie przypadły mi do gustu. Nic się nie ostało z klimatu wormsów i tej magicznej prostoty rozgrywki. Zdecydowanie wolę robaki w 2D

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Bardzo lubię tą grę często w nią gram z moim starszym bratem. Grałam w kila części jednak uwielbiam worms world Party. Tam można sobie np. ustawić ,,efekty" typu krew, czy takie ustawienia, jak dużo zasobników, podwójne obrażenia.
I Armagedon.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Wormsy 1. Z sentymentu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ja też Worms, choć może raczej Worms Plus, różnica chyba była w dodatkowej broni spadającej z nieba.
W okolicach świąt chciałem uruchomić jakieś Worms World Party czy inne, ale karta graficzna i Vista nie bardzo chcą współpracować z takimi starociami : /
A szkoda, bo to jedna z gier, w które grałem długimi godzinami :p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zagłosowałem na Worms Armageddon, gdyż była to moja pierwsza gra, w którą grałem za pieniądze i wygrałem dość sporo (w prawdzie była to towarzyska rozgrywka z wujkiem, ale mniejsza z tym). Podobały mi się misje i ładna przejrzysta grafika, jak na tamte czasy.
Got, jest odpowiedni patch pod xp/viste, aby Wormsy ładnie śmigały.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jak do tej pory grałam tylko w Worms 2. Bardzo fajna gierka. Pamiętam, że jakieś dwa lata temu podchodziłam do tego z ogromnymi emocjami. Wciąga na godziny i jest przy tym kupa śmiechu.

Pora odświeżyć wspomnienia, właśnie ściągam dwójkę


Filippo napisał(a):
Gra z pozoru prosta jak kawałek miedzianego druta okazała się zabójczo wciągająca. Dosyć dużo map i niemały ekwipunek broni + grafika 2D [co za tym idzie : klimat ] to sposób na sukces .
Nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Wg mnie najlepsza część to Worms 2 które jest bardzo podobne do armagedona. Grafika to nie jest zachwycająca ale gra potrafi pochłonąć, zwłaszcza jak gra minimum 2 żywych graczy. Na 2gim miejscu dałbym 3D bo w niej jak się gra samemu bez kolegi to też można się świetnie bawić.

szczecin
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
2D były o wiele łatwiejsze od tych 3D. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką Totalnej Rozwałki. Fajna gierka żeby się wyładować Kultowe robaczki są urocze. Z chęcią powracam do wersji 2D, np. Worms World Party. Stare ale jare, niekiedy lepsze niż te unowocześnione. Taka prawda, że mimo iż 3D mają ciekawszą grafikę i kupę bajerów, to brakuje jej tego takiego robaczywego klimaciku
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Do robaczków zawsze będę miała sentyment. Dawno dawno temu, kiedy byłam jeszcze maleńka i niewinna grywałam w Worms z bratem, potem obydwoje cieszyliśmy się na wyjście Worms 2... To były piękne czasy. Gra urzekała swoją prostotą i humorem. Ma po prostu w sobie magię. Jeśli chodzi o ulubioną część to jest to Armageddon.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Laru-chan napisał(a):
Pora odświeżyć wspomnienia, właśnie ściągam dwójkę
Ostrzeżenie! Nie ściągajcie "dwójki" z neta, bo zapewnicie sobie kilka Trojanów. Niestety, kolejne próby z innymi linkami wychodzą mi tak samo. Musiałam się pocieszyć "World Party". Nie podoba mi się grafika w menu, ale ogólnie dobre. Wolę jednak "dwójkę". Może ktoś z Was mógłby zuploadować tę część? Albo ma linki bez niespodzianek?

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Wormsy.. któż nie zna tej gry , grafika może nie zachwyca ale grywalność jest bardzo dobra. Może już nie gram chętnie jak kiedyś, ale mały sentymencik pozostał. Ulubiona część to oczywiście Armageddon, do 3D jakoś nie mogę się przekonać.
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Zdecydowanie Armagedon
Wymiatają , ulubina broń to Banana bomb
Kiedyś jak nie mniałem neta lubiałem z bratem pogrywać w Armagedony
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Armageddon, to chyba ta część
ulubiona broń - święty granat, tak to się chyba nazywało
Ten okrzyk xD nie pamiętam - chyba santa coś nie pamiętam dokładnie, może ktoś przypomnieć?
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Amm, kocham Wormsy!!!! Moja ukochana bazooka...xD To dopiero czasy!
A ulubioną część to tak trudno wybrać. W Wormsy Oblężenie zawsze przegrywałam, do dzisiaj nie pojęłam tego dlaczego . Armagedon były super, ale kiedy weszły 3D przestawiłam się na nie i chyba właśnie je najbardziej lubię. Chyba
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Najbardziej lubie worms armageddon chociaz world party tez jest fajne gierka ma w sobie cos takiego ze trzyma na dlugie lata

A co do filmiku od Katha jak dla mnie to kolejny remake Wormsow

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tivinalis Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Tivinalis
Wiek: 29
Dni na forum: 4.805
Posty: 8
Skąd: Zabrze
Worms World Party zdecydowanie. Chociaż w te najnowsze Wormsy nie grałem.
Ale Wormsy w grafice 3D to już nie to samo co 2D. Inna grywalność, brak klimatu.
Peyrac Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.642
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała
Wormsy w 3D sa beznadziejne... traca grywalnosc i klimat na rzecz grafiki, która tez (nie oszukujmy sie) nie jest zbyt rewelacyjna... Zagłosowałem na Armageddon Najwiecej czasu spedzilem wlasnie na tej czesci Moje dziedzinstwo ;D
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wormsy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook