Forum Dragon Ball Nao

» MŚ w piłce ręczenej

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jak wiemy w Chorwacji odbywają się Mistrzostwa Świata szczypiornistów. Po ostatnich dwóch kapitalnych spotkaniach Polaków wierzę nawet w ich zwycięstwo, jednak, aby awansowali rywale muszą dla nich zagrać i pokonać jednego z faworytów - Danię. Jak myślicie czy uda się naszym zawodnikom awansować do półfinału? Kto waszym zdaniem gra z naszych najlepiej podczas tej imprezy.
Według mnie rewelacyjnie gra Tłuczyński. W dzisiejszym meczu z Sebią na 11 rzutów wszystko trafił. Dobrze zaczęli też grać bracia Juretcy i Marcin Lijewski. Zapomniałem wymienić genialnego Szmala, za co go przepraszam

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Jak myślicie czy uda się naszym zawodnikom awansować do półfinału?
To znaczy ja powiem tak. Biorąc pod uwagę cały turniej, to myślę, że nasi jednak awansują, choć mam pewne obawy, ale widać wzrost formy całego polskiego zespołu.
Można powiedzieć, że z kolejnymi meczami nasi się rozkręcają.
I na pewno zasługują na awans,
A jak będzie, zobaczymy jednak nie traćmy nadziei.

Hako napisał(a):
Kto waszym zdaniem gra z naszych najlepiej podczas tej imprezy.
Dla mnie jest to Sławomir Szmal.
Niewątpliwie bramkarz światowej klasy,
Pewny punkt naszego zespołu.
A jakbym miał wybrać kogoś poza bramkarzem, to wydaje mi się, że to będzie Karol Bielecki.
Atutem tego gracza jest atomowy rzut i co najważniejsze, jak jest w formie jest bardzo skuteczny.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A jakbym miał wybrać kogoś poza bramkarzem, to wydaje mi się, że to będzie Karol Bielecki.
Atutem tego gracza jest atomowy rzut i co najważniejsze, jak jest w formie jest bardzo skuteczny.
Chyba nie masz oczu? Gość jest wyraźnie bez formy. W porównaniu z tym co grał 2 lata temu to jest przepaść, widać, że boi się rzucać jak to dziś było dobrze pokazane....

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Chyba nie masz oczu?
Mam.

Hako napisał(a):
Gość jest wyraźnie bez formy.
Może i jest bez formy, co nie umniejsza nadal jest to ważny punkt naszej reprezentacji.

Hako napisał(a):
widać, że boi się rzucać
Ale jak już rzuci celnie bramkarze mają problem z obronieniem jego mocnego rzutu.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
W grupie mieliśmy pecha, zważywszy, że akurat przegraliśmy z zespołami, które by nam zapunktowały w 2 rundzie. Zaczynamy od zera, gramy z bardzo trudnymi przeciwnikami, jednakże doskonale się spisujemy. Bardzo dobra gra obronna, w dzisiejszym meczu z Serbią. Na bramce jak zawsze niezawodny Sławomir Szmal, który formą dominuje nad resztą polskiej drużyny na tych mistrzostwach. Jeżeli mam postawić na najlepszego zawodnika w polu (bo poza nim oczywiście jest to Kasa ) to postawie na Lijewskiego.

BTW: Dark Sky ... Karol nic prawie nie grał na tych mistrzostwach, a jego dotychczasowa, wyrywkowa gra nie ukazuje nam nic wielkiego ... Dziwi mnie więc Twój wybór.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Może i jest bez formy, co nie umniejsza nadal jest to ważny punkt naszej reprezentacji.
Oj, dziś pograł pare minut a polacy rozgromili rywali. Dodatkowo podam, że gdy przebywał na boisku oddał chyba 2 rzuty, oba bramkarz obronił. Gdy biegał po boisku Polacy więcej tracili niż rzucali a tak działo się niezwykle rzadko dzisiejszego dnia.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No tak dzisiaj gra mu nie szła. To przyznaje
Ja tylko tak wspomnę, bo zapewne wiecie, że Karol jest jednym z najszybciej rzucających zawodników na świecie.
Skoro już o nim rozmawiamy
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Hako napisał(a):
Jak myślicie czy uda się naszym zawodnikom awansować do półfinału?
Niepotrzebnie przegrali z Macedonią, a mieli by już awans prawie pewny. W obecnej sytuacji trzeba nie tylko liczyć na siebie, ale także na sprzyjające wyniki meczów rywali. Wystarczy, że Dania wygra w ostatnim meczu z Niemcami i Polacy mogą już pakować walizki. Chociaż mam nadzieję, że los będzie sprzyjał naszym piłkarzom i uda nam się awansować do półfinału. Ten turniej już nie jeden raz pokazał, że teoretycznie słabsze drużyny potrafiły sprawić niespodziankę.
Jeśli chodzi o najlepszego polskiego zawodnika to trudno o jego wytypowanie, gdyż w każdym meczu inny gracz odgrywał główną rolę. Dzisiaj był to Tłuczyński, wczoraj Kuchczyński, jeszcze wcześniej Jurecki. Niewątpliwie wielkim bohaterem jest też Sławek Szmal, który udowadnia, że jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym bramkarzem na turnieju.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Wierzę z całego serca, że przejdą. Będzie ciężko, jesteśmy w nie za ciekawej sytuacji. Szczególnie dobiła mnie przegrana z Macedonią... Zobaczymy co będzie, ale trzeba przyznać, że Polska jest w dobrej formie i ma realne szanse na awans. Ta wczorajsza bramka Sławomira Szmala mnie rozwaliła!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Danevert mylisz się. W tej chwili do awansu Polaków wystarcza zwycięstwo nad Norwegią i każdy inny wynik niż remis w meczu Niemcy - Dania, więc szansa jest ogromna i trzeba ją wykorzystać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Mój post został napisany długo przed zakończeniem meczu Norwegia - Niemcy, w którym Niemcy były faworytem. A że przegrali to sytuacja w grupie jest inna.
W każdym bądź razie Polacy muszą wygrać z Norwegią. Aczkolwiek w takim przypadku awans nie jest pewny. Zakładając remis Niemców z Duńczykami i zwycięstwo Polaków z Norwegami, wejdą Niemcy zamiast naszych, gdyż przy tej samej ilości pkt bezpośredni mecz pomiędzy drużynami jest brany pod uwagę.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Ja wierzę w naszych chłopców. Norwegowie to przecież nie taka silna ekipa, już nie takich zdążyli pokonać. A co do najlepszego zawodnika to oczywiście bracia Lijewscy .
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Hm, co tu dużo mówić wygraliśmy przegrany mecz. To co się stało pod koniec to jakiś cud. Nie jestem prawdziwym kibicem bo odszedłem od telewizora na 2 minuty przed końcem, wracam tu 29-30 i ta końcówka. Coś wspaniałego! Swoją drogą to wielkie brawa dla Bieleckiego i Jurasika, to oni trzymali pod koniec grę naszej reprezentacji. Dobre zawody zagrał M. Lijewski. Wielkie brawa!

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Doprawdy dawno nie przeżyłam tylu emocji . Chłopcy zagrali świetnie w końcówce. Teraz podobno przyjdzie im się się zmierzyć z gospodarzami Chorwacją, nie będzie to łatwy pojedynek.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Hako napisał(a):
Nie jestem prawdziwym kibicem
To co ja mam powiedzieć? Ja wyłączałem TV, gdy przegrywali różniąc 3 bramek . Potem oczywiście włączyłem z powrotem bo ciekawił mnie wynik meczu, patrze było 28:30 potem szybko nasi odrobili te straty no i Siódmiak w akcji xD myślałem, że zawału dostane takie emocje były

Hako napisał(a):
wielkie brawa dla Bieleckiego i Jurasika,
Dołączam się do braw .
Tak szczerze powiedziawszy nie wierzyłem w zwycięstwo naszych chłopców, ale wszystko skończyło się dobrze.
Jeśli chcemy wygrać z Chorwatami w piątek, to musimy grać o niebo lepiej jak to, co pokazali wczoraj.
Bo błędy to popełniali straszne i w obronie i w ataku.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Kurcze, ale wczoraj się nadenerwowałem... Tak jak Dark Sky po przewadze norwegów trzema bramkami wyłączyłem TV i myślałem, że już po półfinale. To jakimś tam czasie z ciekawości włączyłem TV z powrotem i zobaczyłem wynik 30:30. Gały mi zbielały, a tu przerwa i 15s. do końca. No i wygraliśmy, a ja nie wierzyłem w polaków. Kiepski ze mnie kibic...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Temi Kobieta
Wojownik
Wojownik
Temi
Wiek: 31
Dni na forum: 5.561
Posty: 45
Skąd: Lublin
Co tu można powiedzieć. Nasi chłopcy zagrali średni mecz, ale ta końcówka i to co powiedział do nich trener to na pewno przejdzie do historii polskiej piłki ręcznej. Mam nadzieję, że powalczą z Chorwacją.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No i mamy brązowy medal. Wielkie brawa dla naszych zawodników, którzy pokonali bardzo słabo grających dziś Duńczyków. Fenomelne spotkanie zagrał dziś Bielecki - chwała dla niego, 10 bramek to naprawdę dużo (1/3 zdobyczy całego zespołu). Bardzo nieźle zagrał dziś też Jaszka - gość ma papiery na świetnego rozgrywającego, gdyby tylko poprawił rzut.
Podsumuwując Mistrzostwa Świata trzeba sobie powiedzieć, że nasi szczypiorniści dokonali wielkiej rzeczy. Szczerze powiem, że liczyłem tylko na awans z 1 fazy, a po tych meczach przegranych z Macedonią i Niemcami byłem załamany, ale jednak wciąż mnie coś trzymało, aby wierzyć w nich i się opłacało. Mieliśmy emocje w każdym meczu do ostatnich sekund (jak z Norwegią). Szkoda, że przegrali z Chorwatami bo mogli to wygrać, ale lepiej wygrać w meczu o brąż niż zostać pokonanym w finale ^^

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Mamy 3 miejsce! Sądzę, że to dla nas wielkie osiągnięcie, gdyż Polska ledwo wyszła z pierwszej fazy. Szkoda tylko, że Karol Bielecki odzyskał formę dopiero w ostatnim meczu reprezentacji Polski na tych MŚ. A co do finału to szkoda, że Chorwacja przegrała... Liczyłem na nich. Przyznać trzeba, że te MŚ dostarczyły wszystkim wiele emocji.

Ps. Dobrze niemcą!
Ps2. Karol Bielecki miał fajną fryzurkę.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » MŚ w piłce ręczenej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook