Forum Dragon Ball Nao

» Red Hot Chili Peppers

Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.569
Posty: 63
Aż dziw, że nie ma jeszcze tematu o tym zepsole
Red Hot Chili Peppers to zespół rockowo-funkowy, założony w roku 1983 przez czterech kolegów ze szkoły: Anthonego Kiedisa, Flea, Hillela Slovaka i Jacka Ironsa.

Obecnie w skład zespołu wchodzą:
Anthony Kiedis (wokal)
Michael „Flea” Balzary (gitara basowa, trąbka)
John Frusciante (gitara elektryczna)
Chad Smith (perkusja)

Moim zdaniem jest to jeden z nielicznych zepołów, który trzyma poziom w XXI wieku. Chwytliwe melodie oraz charakterystyczna gra Johna Frusciante są wizytówką zespołu.
Co o nich sądzicie?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.827
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Moim zdaniem jest to jeden z nielicznych zepołów, który trzyma poziom w XXI wieku.
No trudno się nie zgodzić.

Lubię posłuchać Red Hotsów, gdy jestem w słabym humorze :p, ogólnie grają bardzo przyjemnie a z ulubionych kawałków to podam Dani Caliofrnia, Californication oraz By The Way.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.839
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie mogę się uważać za fankę zespołu, bo znam za mało utworów. Jednak te, które znam bardzo lubię i szanuję. W szczególności kręci mnie gitara. Moje ulubione kawałki to:

1. "Under the Bridge" - namber łan w moim zestawieniu. Kocham tę gitarkę. Uszy aż się rozpływają.

2. "Scar Tissue" - też zajefajny

3. "By the Way" - nietypowa zwrotka, ale refren git.

4. "The Other Side" - bardzo fajna. W wykonaniu Audiofeels też


To by było na tyle.

Hako napisał(a):
Californication
Jeszcze ten.

Zespół z wysokiej półki. Żałuję, że nie mam czasu lepiej się z nimi zapoznać, bo ich styl grania bardzo mi pasuje. Znane mi utwory są klimatyczne, ciekawe, głos wokalisty mi się podoba. Muszę też przyznać, że Anthony genialnie się trzyma jak na gościa ponad czterdziestkę. Tylko z grzywką mu nie za dobrze. Wolę go w blond włosach, aczkolwiek za blondynami nie przepadam

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.603
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Świetny zespół. Lubię sobie czasem posłuchać ich piosenek. Dla mnie Red Hotci to już legenda. Cały czas trzymają mniej więcej równy poziom, ich nowe piosenki cały czas są dobre, również jak i stare. Polecam wszystkim ten zespół! A co do mojej ulubionej piosenki RHCP to zdecydowanie Californication.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kiper: 16.05.2009, 22:04
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.461
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Ja uwielbiam ten zespół. Słucham go na okrągło. Ich piosenki fajnie brzmią, mają super piosenki... Kilka lat temu był koncert Red Hotów w Polsce, a wtedy ja, głupia, wolałam słuchać Ryjanę... Mój ulubiony album to Stadium Arcadium, a najlepszy song to "We Believe" i "On Mercury".

Kika
Nail
Nail
Kika
Dni na forum: 5.380
Posty: 99
Skąd: i tak tam nie mieszkasz ;P
Bardzo lubię RHCP, jest to jeden z moich ulubionych rockowych zespołów. Słucham od dawna, bardzo podoba mi się głos Anthony'ego i wydaje mi się trochę szalony; muzyka bardzo przyjemna, fajne teledyski. Ulubione piosenki, trochę ich dużo: Otherside, By the Way, The Zephyr Song, Can't Stop.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.117
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Lubię Red Hotów, ale tylko lubię. Nie uważam ich za jakiś wybitny zespół, mimo, że karierę zaczęli w latach 80 i odnieśli od tego czasu sporo sukcesów.
Cenię ich za to, że wyrobili swój własny styl, gdzie najbardziej przekonująca wydaje się gra Johna Frusciante. Wokal Anthony'ego jest przeciętny, na żywo zespół wypada przyzwoicie, lecz do rewelacji mu brakuje. Swoją twórczość opierają po części na chwytliwych, łatwo wpadających w ucho utworach, co pozwoliło utrzymać a nawet zwiększyć popularność na przełomie lat 90 i XXI w.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Red Hot Chili Peppers
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook