Forum Dragon Ball Nao

» Mr. & Mrs. Smith

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.039
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
No więc miałem przyjemność obejrzeć ten film i moje wrażenia: warto obejrzeć.

Film opowiada o zawodowych morderca(Jane & John Smith) pracujących dla dwóch konkurencyjnych wobec siebie agencji, absolutnie nic nie wiedząc o sobie nawzajem, mimo tego, iż są małżeństwem od sześciu lat. Ich życie to totalne kłamstwo aż do momentu, kiedy dostają te same zlecenie, zabić Benjamina Diaza(pseudonim Czołg).
Wszystko gwałtownie się zmienia, w tym momencie głowni bohaterowie(państwo Smith), walczą przeciwko sobie(mają po 48 godz. na zlikwidowanie), aż w pewnym momencie(pojedynek w swoim domu) godzą się.
Otóż nie domyślają się że jest już cena za ich głowy. Zaczyna się pościg za małżeństwem, sprytnie likwidują przeszkody. Wpadają na pomysł że dorwą Benjamina Diaza(pseudonim Czołg) i dowiedzą się czemu zlecili ich by go zabić. Porywają go z posterunku policji i wiozą do motelu. Tam dowiadują się że on był tylko przynętą i tak naprawdę chcą zabić ich(czyt. państwo Smith).
Po tej krótkiej scenie rozgrywa się prawdziwa batalia, strzały, wybuchy itp.
Film kończy się z nutką humoru, otóż wracamy na początek filmu, czyli do psychologa gdzie opowiadali wszystko o swoim życiu i pada tam śmieszny tekst(nie zdradzę jaki).

Obsada: wymienię 4 najważniejszy w filmie postacie
Brad Pitt: John Smith
Angelina Jolie: Jane Smith
Vince Vaughn: Eddie
Adam Brody: Benjamin Diaz

Powiem jedno naprawdę warty obejrzenia film.

PS. Sry za spoiler :<

E'Dit:
Oglądał ktoś? Jakie wrażenia ?

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.877
Posty: 549
Ja się wkurzyłem ,bo sciagnałem film przez pół nocy, bo miał małą dostępnośc i ne dość że nie działał, to jeszcze mi zburzył zaporę antyvirusową i musiałem antivira przeinstalowac.
Jak sciagne pozadną wersję, to obejrze i opowiem

3m sie ziomy

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nic nadzwyczajnego. Poza paroma ciekawymi momentami, jest to zwykły film... Można oglądnąć jak się nie ma co robić, ale raczej nie polecam.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 10.07.2009, 0:41
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.305
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
niezbyt mi sie podoba w pewnym momencie sie pogubilam stasznie przystojni aktorzy (mam na mysli pierwszo planowych)

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.174
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jako , ze wczoraj film ten emitowany był na kanale TVN o godzinie 20:00 i jako że mi się nudziło - obejrzałem . Zacznę od fabuły , ale powiedzieć o niej mogę jedno : jest naiwna . No bo skąd z dnia na dzień na konto przyszlo , powiedzmy 1000000$ , że co , że za naprawienie jakiegoś serweru aż tyle kesy ...? Heh . Jednak byłem bardzo zaciekawiony jaki kto numer wytnie swej drugiej połówce . Pierwsze półtorej godziny nie były za ciekawe , ale z każdą następną minutą byłem coraz bardziej ciekawy co się stanie i moje przewidywania spełniły sią . Pukawki były niezłe , bo było ich dużo , a to lubię . Poza tym seksowna Angelina w stroju prostytutki...nie wole nie rozwijać tematu

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.392
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Fabuła filmu była całkiem ciekawa, muzyka pasowała, strzelaniny były w miarę, humor nawet mi pasował. Szkoda tylko, że wszystko zostało zniszczone przez kiepskie zakończenie, no i te niedoróbki.
Przykładowo nie sądzę by na Ziemi pojawili się kiedykolwiek ludzie, którzy stojąc w samym centrum, otoczeni, bez żadnej osłony, wybyli wyszkolony do takich sytuacji (tu:zabijania) oddział specjalny, bez żadnego zadraśnięcia...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Mr. & Mrs. Smith
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook