Forum Dragon Ball Nao

» X JAPAN ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Noi już po koncercie na tajwanie.....

oto setlista:
X JAPAN WORLD TOUR Live in TAIPEI ~攻撃続行中~
本当にやる夜

- 19:10

SE.Amethyst

01.Rusty Nail
- Member Call
- Band Version
02.WEEK END - Helf ver.
03.YOSHIKI Piano & SUGIZO Violin
04.Silent Jealousy
- YOSHIKI Piano & SUGIZO Violin
- Band Version
05.PATA Guitar solo
06.DRAIN
07.Say Anything - Acoustic Version
feat.TOSHI & PATA & HEATH
08.Tears
09.紅

= ENCORE.1 =

01.VIOLET UK
- ROSA remix
02.YOSHIKI Drum solo
03.Without You - Acoustic Version
04.I.V.

= ENCORE.2 =

SE.WORLD ANTHEM

01.X
02.ENDLESS RAIN

= ENCORE.3 =

01.ART OF LIFE - 2nd movement

= CURTAIN CALL =

SE.Say Anything
SE.Forever Love - Last mix


- 22:20

Jak już było wspomniane, koncert odbył się na świeżym powietrzu jak zwykle show było niezłe, tyle ze znowu z tą sama setlistą

A o to zdjęcie dnia:


Obraz

i pare filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=oPPqntY6NRU
http://www.youtube.com/watch?v=WVmciWVC2Fk
http://www.youtube.com/watch?v=kdR0Va_vmAQ

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
XD Yoshiki w sukni ślubnej. Warto żyć przynajmniej dla takich widoków. Czyżby Yosiek szykował się do zmiany stanu cywilnego? Tylko czy związek z Toshim wyjdzie mu na dobre? Wiecie, jakie kiedyś był między nimi zgrzyty. Wygląda na to, że to prawda z tym: "Kto się czubi ten się lubi".


Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
01.VIOLET UK
- ROSA remix
Muszę przesłuchać ten kawałek. Tak, nawet wiem, gdzie się po niego zgłosić. Szczerze? Myślałam, że VU nie wypali. Takie wielkie plany i właściwie przez kilka lat żadnego singla, już nie mówiąc o płycie. Tak to jest jak ktoś chce kilku rzeczy naraz.


Tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy Wam też się wydaje, że fani na tym zdjęciu trzymają skrzyżowane marchewki?


Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Jak już było wspomniane, koncert odbył się na świeżym powietrzu jak zwykle show było niezłe, tyle ze znowu z tą sama setlistą
Wiem, że X JAPAN dają zawsze dobre albo nawet świetne koncerty, ale ciekawe skąd ta pewność u Ciebie skoro koncertu nie widziałeś choćby za pośrednictwem internetu. Zakładam jednak, że stwierdzasz tak opierając się na dotychczasowych koncertach i strzępkach informacji z Tajpej, i w sumie podzielam to zdanie.
A setlista została jednak trochę ubarwiona (chociaż i tak w jakichś 90% była przewidywalna). "Silen Jealousy" nie grali od hide memorial summit i fajnie, że do tego wrócili, mimo, że Yoshiki zawsze podkreślał, jak dużym obciążeniem dla jego organizmu jest granie tego utworu (może załapał optymalną formę). No i wstęp do utworu Yoshiki na fortepianie plus SUGIZO na skrzypcach. Po prostu piękne. Cieszę się, że chyba wprowadzą taką formę na stałe i na każdym koncercie będą przynajmniej jeden utwór zaczynać w ten sposób.
No i "Say Anything". Co prawda nie wersja z całym zespołem, a jedynie przy kąciku akustycznym TOSHI+PATA+HEATH, ale i tak miła niespodzianka.
Poza tym, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagrają "ART OF LIFE" w całości (ostatni raz zdarzyło się to w roku 1993).

Laru napisał(a):
Czyżby Yosiek szykował się do zmiany stanu cywilnego? Tylko czy związek z Toshim wyjdzie mu na dobre?
To jest akurat niemożliwe bo TOSHI ma żonę

Laru napisał(a):
Muszę przesłuchać ten kawałek. Tak, nawet wiem, gdzie się po niego zgłosić.
Proszę:
http://www.megaupload.com/?d=KY8GZVLS
Ładny kawałek tak poza tym

Laru napisał(a):
Szczerze? Myślałam, że VU nie wypali. Takie wielkie plany i właściwie przez kilka lat żadnego singla, już nie mówiąc o płycie. Tak to jest jak ktoś chce kilku rzeczy naraz.
Do tej pory pojawiło się kilka pojedynczych utworów, ale oficjalnie wydane zostały, hmm, może jeden, dwa? Myślę, że gdyby nie powrót największego i najukochańszego "dziecka" Yoshikiego (mam oczywiście na myśli X JAPAN) to może i pełny album już by był A tak przyjdzie jeszcze poczekać. Ile? Nie wiem, ale to normalka dla fanów Yo XD

Laru napisał(a):
Tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy Wam też się wydaje, że fani na tym zdjęciu trzymają skrzyżowane marchewki?
Nie ten kształt To takie świecące pałeczki W ciemności, jak kilkadziesiąt tysięcy ludzi (np. w Tokyo Dome) robi takie "X" w różnych kolorach, to jest niezłe wrażenie

Pozdrawiam

EDIT:
Zapomniałem, może jeszcze kilka linków, tak dla urozmaicenia.
http://tw.nextmedia.com/applenews/article/Is ... /31670599/
http://www.sanspo.com/geino/news/090531/gnj0 ... 008-n1.htm
http://www.sanspo.com/geino/news/090531/gnj0 ... 015-n1.htm
http://showbiz.chinatimes.com/2009Cti/Channe ... 47,00.html
http://www.libertytimes.com.tw/2009/new/may/ ... -show2.htm
http://www.youtube.com/watch?v=qH63FvwzfTo

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.832
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kamzo napisał(a):
To jest akurat niemożliwe bo TOSHI ma żonę
O___O Jak się nazywa, jak wygląda, mają dzieci?!


Kamzo napisał(a):
"Silen Jealousy" nie grali od hide memorial summit i fajnie, że do tego wrócili, mimo, że Yoshiki zawsze podkreślał, jak dużym obciążeniem dla jego organizmu jest granie tego utworu (może załapał optymalną formę).
.... komponuje utwory, których granie jest dla niego męką? Bardzo cenię Yoshikiego, ale śmierdzi mi tu przerostem ambicji nad możliwościami.


Kamzo napisał(a):
Poza tym, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagrają "ART OF LIFE" w całości (ostatni raz zdarzyło się to w roku 1993).
No co Ty XD Dorzuć resztę utworów i będzie wielogodzinny koncert. Głupio by wyglądało, gdyby zmachanych muzyków ściągali ze sceny
Nigdy nie widziałam "Art of Live" na żywo. Jedynie słyszałam. Nie wiem skąd, ale mam gdzieś na kompie wersję audio, bez obrazu.


Nie ten kształt To takie świecące pałeczki W ciemności, jak kilkadziesiąt tysięcy ludzi (np. w Tokyo Dome) robi takie "X" w różnych kolorach, to jest niezłe wrażenie
To, że to świecące latarki to wiem, tylko kształt i kolor przypomina mi marchewki


Kamzo napisał(a):
Myślę, że gdyby nie powrót największego i najukochańszego "dziecka" Yoshikiego (mam oczywiście na myśli X JAPAN) to może i pełny album już by był
Właśnie o tym pisałam. Yosiek bierze się za milion różnych rzeczy, a realizacja i tak cienko idzie.


Proszę:
http://www.megaupload.com/?d=KY8GZVLS
Ładny kawałek tak poza tym
O! Dzięki, nie będę musiała wchodzić na inną stronę *3*

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Laru napisał(a):
O___O Jak się nazywa, jak wygląda, mają dzieci?!
Na imię ma Kaori. Wiem, że ostatnio (a może już dawniej?) zajęła się śpiewaniem, i nawet (jako Wanku) wydała w duecie z Toshim jakieś single.
Od męża młodsza jest o 4 lata (niedługo skończy 40 lat), a znają się (nie wiem jak długo są małżeństwem) chyba dosyć długo, co widać po tym zdjęciu:
http://x-japan.ru/music/toshi/bio/6.jpg
Jeśli natomiast chodzi o jej aktualny wygląd, to zapraszam na bloga tejże pani (przy okazji zarzuciła kilka fotek z koncertu X'a na Tajwanie bo towarzyszyła swemu małżonkowi).
http://ameblo.jp/kaori-199/
Na temat dzieci nic mi nie wiadomo, nawet jeśli je mają.

Laru napisał(a):
.... komponuje utwory, których granie jest dla niego męką? Bardzo cenię Yoshikiego, ale śmierdzi mi tu przerostem ambicji nad możliwościami.
Raczej nad zdrowiem. Bo umiejętności i możliwości zawsze były. Yoshiki zawsze miał jakieś problemy ze zdrowiem, nawet gdy był młodszy, tak więc teraz większe trudności są całkiem zrozumiałe. Ale cóż, tak wybrał. Muzyka i kariera zamiast dbania ze strachem o siebie.

Laru napisał(a):
No co Ty XD Dorzuć resztę utworów i będzie wielogodzinny koncert. Głupio by wyglądało, gdyby zmachanych muzyków ściągali ze sceny
Koncerty X JAPAN (te w dużych obiektach) i tak zawsze trwają długo. Średnio 3 godziny, na ogół więcej. Dorzucenie kolejnych 15 minut "ART OF LIFE" nic by nie zmieniło, wierz mi Laru (no, zmieniłoby tyle, że może ściągaliby ze sceny nieprzytomnego Yoshikiego).

Laru napisał(a):
Nigdy nie widziałam "Art of Live" na żywo. Jedynie słyszałam. Nie wiem skąd, ale mam gdzieś na kompie wersję audio, bez obrazu.
Na pewno mówisz o albumie live "ART OF LIFE live", bo taki został wydany Nagranie pochodzi z 30.12.1993, a płytka została wydana w 1998.

Laru napisał(a):
To, że to świecące latarki to wiem, tylko kształt i kolor przypomina mi marchewki
Prędzej bym to nazwał jakimiś parówkami XD

Laru napisał(a):
Właśnie o tym pisałam. Yosiek bierze się za milion różnych rzeczy, a realizacja i tak cienko idzie.
Tak bywa niemal zawsze, gdy się za dużo bierze na siebie. Ale Yo nigdy się nie oszczędzał XD Jednak powrót X JAPAN był na pewno niespodziewany nawet dla niego, tak więc w pełni rozumiem odsunięcie VIOLET UK gdzieś na dalszy plan.

Pozdrawiam

PS. I może jeszcze taki link:
http://ent.sina.com.cn/y/2009-05-31/06522542570.shtml

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Witajcie moi mili.
Nie mogłam się powstrzymac i postanowiłam, że napisze wiecej o Kaori Moritani (Wanku).
Jest to urocza kobieta, ale większość fanow z Japonii nie darzy jej sympatia, już tlumacze dlaczego.
Toshi poślubił ją w walentynki 14 lutego 1997 (byli para już jakies 4 lata). Poznał ja w rockowym musicalu ‘Hamlet’ w którym on grał Hamleta a ona jego Ofelię.
Wśród mioch wielu przyjacioł z Japonii jest uznawana za jeden z głownych powodów upadku X Japan w 1997. Podobno nie podobało jej się że Toshi był w X Japan. I oczywiście była jedna z osob która wciągnęła go w kult Masaya (Lemuria), nieliczac oczywiście lidera tej sekty. (Kaori była stałym członkiem, jeszcze długi czas przed małżeństwem z Toshim).

Jestem pewna ze większość z was bardzo dobrze zapoznana jest z organizacją ‘Lemuria’ ale dla osob które nie zagłębiały się w ten kult naświetlam jego obraz:
Założycielem tej radykalnej sekty wyznaniowej ‘Lemuria’ (znanej jako ‘Masaya cult’) jest wlasnie pan Masaya (AKA Toru Murafuchi) jest on załozycielem ‘Home Of Heart’ (formalnie znanej jako ‘Remulea Island Record’). Celem tej organizacji jest głównie tworzenie uzdrawiającej muzyki i sztuki. I własnie taka terapia muzyczna podobno ma pomagac ludziom uchronic się przed swoimi kompleksami.
Lider Masaya zachęcał swoich zwolennikow żeby zrezygnowali z wiezi rodzinnych, przyjaciół, ze swojego majątku i pracy. Członkowie seminarium ofiarowywali pieniadze na rzecz HOH. A dzieciom członków było niedozwolone chodzenie do szkoły, itp. Podobnie jak w różnych innych kultach religijnych.

Toshi jest PR dla HOH. Toshi używa swojego dawnego tytułu wokalnego z X Japan. I podróżuje po calej Japonii, dajac darmowe występy np. w centrach handlowych, szpitalach, domach opieki, schroniskach itp. (grajac tylko na gitarze akustycznej albo pianinie) i sprzedając swoje płyty (Oczywiście CD swojej uzdrawiającej muzyki a nie X Japan)
Toshi zaczal zachęcać swoich fanow aby także wstapili do Masaya, i jak można się domyśleć wiele oddanych fanow podążylo za Toshim, płacąc niesamowite ilości pieniędzy na rzecz kultu. (Ale niestety jeden z fanów pozwał Toshi’ego do sądu w 2000r, i Toshi przegrał te sprawę) Masaya zaczął mu uświadamiać jak brzydki był i jak fałszywe zycie prowadzil. Od tamtej pory w życiu Toshiego zaszla dramatyczna zmiana. Obciął swoje długie włosy, a na scenie występował bez makijażu czy okularow słonecznych. Przyjaźnił się także z panem Nakajima (popularny fryzjer z tamtych czasów) i jak każdy wiedział pan Nakajima brał narkotyki wiec kto wie czy też nie wciągnął w nie Toshiego.

Członkowie Masaya są zmuszani do zachęcania innych do wstąpienia do kultu. Pobierając duże opłaty od każdego nowego członka. Wiec niektórzy ludzie brali wielkie pożyczki kapitałowe, z których potem nie mogli się wypłacić.

Po tym jak Toshi opuścił X Japan, prowadził ciężkie zycie. Zgodnie z informacjami jakie otrzymywaliśmy Toshi sprzedał swój caly majatek żeby wypromowac i rozprzestrzenic ‘muzyczna terapie Lemurii” . Sprzedał nawet swoje wszystkie pamiątki z czasów X Japan na aukcjach internetowych...

Toshi nadal tworzy uzdrawiająca muzyke, jako swoją prace solową. Teraz jest już z nim troche lepiej, ale po tym jak oposcil X Japan, cały swój czas poświęcał dla HOH, był kompletnie innym człowiekiem… Widziałam jego wywiady na YouTube.

Toshi ze swoją zona Kaori nadal są członkami HOH. Ostatnio zrealizowali swój singiel duetowy "SHIZUME the earth" (jak już Kamzo wspomniał).
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Przesyłam link z bardzo moim zdaniem interesujacym komentarzem Toshiego i Kaori do "the earth SHIZUME".

Moi przyjaciele z Japonii mowia ze sa oni dziwna i tajemnicza para.
Toshi pod wpływem Kaori, zainteresowal się działalnością sekty i zaczął rozwijać się dzieki psychologicznym cwiczeniom ‘Lemuria’. Wiec osobiste poznanie pana Masaya utwierdzilo Toshiego ze jego decyzja o odejściu od X Japan jest słuszna.
Zdaniem większości to min. wlasnie przez Kaori X Japan w 1997 się rozpadło. Jeśli Toshi nie zagrał by z nia w tym miuzikalu (wracając do lat 90) to nigdy by nie dołączył do kultu Masaya i w rezultacie X Japan by się nie rozpadlo.

Wlasnie dla tego prawdziwi fani X Japan z Japonii nie przepadaja za panna Kaori.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Widac do postu Nelchan, nikt nie jest w stanie się odnieść


Kamzo napisał(a):
PS. Do tego eseju powyżej, pełnego powtarzanych w necie od lat plotek, odniosę się przy innej okazji.
Chodzi ci o ten koncert w LA? 22 czerwca


P.S według mnie Heath jest lepszy lecz troche pazerny na kasę.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Widac do postu Nelchan, nikt nie jest w stanie się odnieść
Raczej "nie ma ochoty", chociaż tutaj mówię za siebie.

Katz napisał(a):
Chodzi ci o ten koncert w LA? 22 czerwca
Raz, skąd Ci w ogóle na myśl przyszło, że o tym mówię? Dwa, pisałem, że odniosę się do wiadomości nelchan, a nie zauważyłem żeby pisała coś o koncercie 22 czerwca.
Poza tym, to dopiero musi być wyssana z palca plota skoro nawet o niej nie słyszałem.

Katz napisał(a):
P.S według mnie Heath jest lepszy lecz troche pazerny na kasę.
Według mnie, nie wiesz o czym mówisz. Ale to tylko moje zdanie i mam do niego prawo. Tak samo jak Ty do swojego. Fakt, Heath zrobił postępy, ale...
A do tematu "pazerności na kasę" nawet nie chce mi się wracać, żeby tłumaczyć od początku (zresztą, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, cała prawda i tak nie wydostała się poza krąg zespołu i ich najbliższych współpracowników).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
UWAGA Przekazuje dalej! :


X JAPAN 10 PAŹDZIERNIKA 2009 LIVE W PARYŻU !!!! W URODZINY TOSHIE'GO!
* zaloguj się, aby zobaczyć link * - (dla znających japoński) YOSHIKI 13, 14 CZERWACA W CHINACH OGŁOSIŁ DATĘ KONCERTU W PARYŻU!


ZACZNIJCIE PRZYGOTOWYWAC SIE I ZBIERAC PIENIĄŻKI !

WE ARE X!!!!
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ekh znów Paryż ale nie byle gdzie bo na Stade de France, rzeczywiście powoli zaczynam rozumieć flustracje Kamzo.... Miał być koncert w Niemczcech i Finlandii ale jak widać nie bo po co bo Paryż jest lepszy. Ja niestety nie będę mógł się wybrać z 2 powodów, po pierwsze Paryż jest dla mnie za daleko, mówiąc prościej nie pasi mi zbytnio z paru względów, a po drugie jak wszystko pójdzie dobrze w tym roku zacznę studia i głupio by było już zacząć od nieobecności .

tu informacja, w bardziej rozumialnym języku http://listentheworld.wordpress.com/2009/06/ ... ris-fixed/

P.S Nie musiałaś powiększać czcionki, w końcu to nic wielkiego gdyby to chodziło o koncert w Polsce....

a teraz przejdę do ripost

Kamzo napisał(a):
Raz, skąd Ci w ogóle na myśl przyszło, że o tym mówię? Dwa, pisałem, że odniosę się do wiadomości nelchan, a nie zauważyłem żeby pisała coś o koncercie 22 czerwca.
Poza tym, to dopiero musi być wyssana z palca plota skoro nawet o niej nie słyszałem.
Bo wyleciałeś z tym Taijim ni stąd ni z owont i myślałem że chodzi ci o ten koncert który jest 22 czerwca http://i31.photobucket.com/albums/c356/hopin ... tion-1.jpg i przyznam troche źle zinterpretowałem odpowiedź, tak to jest czytac posty koło 1 w nocy.

Kamzo napisał(a):
Według mnie, nie wiesz o czym mówisz. Ale to tylko moje zdanie i mam do niego prawo. Tak samo jak Ty do swojego. Fakt, Heath zrobił postępy, ale...
A do tematu "pazerności na kasę" nawet nie chce mi się wracać, żeby tłumaczyć od początku (zresztą, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, cała prawda i tak nie wydostała się poza krąg zespołu i ich najbliższych współpracowników).
Oczywiście Porównywanie Heath'a i Taiji'ego jest jednoznaczne, Taiji jest muzycznie na pewno lepszy, ale nie przekreślajmy Heatha, on również jest utalentowany, w zespole tez na niego nie narzekają( ale fani się cieszyli z tych przejściowych problemów, licząc ze być może wróci ''Tadek'') czyli jest nie najgorzej, być może jakby zechciał jeszcze się rozwinąć muzycznie byłoby dobrze. w solówkach może kompozycyjnie wypada blado, ale jeśli chodzi o ''show'' to tu jest górą http://www.youtube.com/watch?v=sXTp-0Y0LP4 . Co do jego pazerności, to przeczytałem kilka opinii i większość stwierdza, że jest ciężkim człowiekiem w negocjacjach (można się doszukać w głupich komentarzach na jego profilu na NK xD). Lubie Heatha i to jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Nic wielkiego?!?! hihihi dla mnie to nie jest wielkie...to jest ogromne !! Od paru lat już czekam na X w Europie! I dalej w to nie wierze! W Polsce koncertu X nigdy sie nie doczekamy, jedynie co Pata sie zlitował, ale po tym jak zobaczy klub w którym bedzie grał w Warszawie to pewnie juz nigdy wiecej tu nie zawita xD hiiiiii No a Francja to jest kraj z klasą *^^* poza tym min. tam jest najwiekszy odbiór ich muzyki, maja sklepy z japonskimi płytami, ogólnie muzyka japońska raczej łączy w sobie jezyk angielski i francuski no i japonski oczywiscie. Dlatego Francja jest im najbliższa.

Katzu~no~Yuutsu drogi przyjacielu, nie ma co sie załamywać. Francja czy nie Francja drugiej takiej okazji nie bedzie. Ja na Laruki w zeszłym roku nie pojechalam bo mialam mature, i zaałuje tego z calego serca, pocieszam sie tylko ze za rok do Japonii jade.. To jest sam poczatek Pazdziernika, wiec zapewniam cie ze nic sie nie stanie jak opuscisz 2 czy 3 wykłady.. x)

Pozdrawiam Cię Serdecznie!!
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.451
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
nelchan napisał(a):
ZACZNIJCIE PRZYGOTOWYWAC SIE I ZBIERAC PIENIĄŻKI !
Taa, jak obrobie bank to pewnie pojadę, inaczej będę musiala obejść się smakiem. Paryż jest za daleko i za drogo jak dla mnie, rodziców o kase nie poproszę bo i tak mi nie dadzą na moje widzimisie, więc jedyne co mi pozostaje, to może jakieś DVD czy filmik z tego koncertu.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Można samemu zarobić! Trzeba tylko bardzo chcieć, i przez wakacje gwarantuje ze mozna uzbierac calkiem niezla sumkę xD

Pozdrawiam!
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Katz napisał(a):
Ekh znów Paryż ale nie byle gdzie bo na Stade de France, rzeczywiście powoli zaczynam rozumieć flustracje Kamzo.... Miał być koncert w Niemczcech i Finlandii ale jak widać nie bo po co bo Paryż jest lepszy. Ja niestety nie będę mógł się wybrać z 2 powodów, po pierwsze Paryż jest dla mnie za daleko, mówiąc prościej nie pasi mi zbytnio z paru względów, a po drugie jak wszystko pójdzie dobrze w tym roku zacznę studia i głupio by było już zacząć od nieobecności .
Nie powinno to nikogo dziwić bo wizyta w Paryżu była ich pierwszą obietnicą gdy mówili w ogóle o możliwości trasy po świecie, więc... najwyższa pora Nie zdziwię się również gdy do Niemiec czy Finlandii nie przyjadą ostatecznie w ogóle.

Katz napisał(a):
Bo wyleciałeś z tym Taijim ni stąd ni z owont i myślałem że chodzi ci o ten koncert który jest 22 czerwca http://i31.photobucket.com/albums/c356/hopin ... tion-1.jpg i przyznam troche źle zinterpretowałem odpowiedź, tak to jest czytac posty koło 1 w nocy.
Wyleciałem bo Taiji był członkiem X'a, a solo jest z także z koncertu X'a. Więc nie widzę powodów do zaskoczenia. The Killing Red Addiction faktycznie grają w LA 22 czerwca, ale zapomniałem o tym, a Ty nie sprecyzowałeś wcześniej o co Ci chodzi.

Katz napisał(a):
( ale fani się cieszyli z tych przejściowych problemów, licząc ze być może wróci ''Tadek'')
Tylko niektórzy, a wśród nich głównie ci, którzy nie mogą sobie wbić do zakutych pał, że Taiji nigdy nie wróci do X JAPAN

Katz napisał(a):
czyli jest nie najgorzej, być może jakby zechciał jeszcze się rozwinąć muzycznie byłoby dobrze.
Nikt tutaj nie twierdzi, łącznie ze mną, że Heath jest słabym muzykiem. Co więcej, twierdzę, że jest świetnym. Po prostu Taiji jest lepszym basistą, ale nie oznaczy to od razu, że Heath nie ma talentu muzycznego.

Katz napisał(a):
w solówkach może kompozycyjnie wypada blado, ale jeśli chodzi o ''show'' to tu jest górą http://www.youtube.com/watch?v=sXTp-0Y0LP4 .
Robienie show było czymś co wiązało się raczej z koncertami X JAPAN, nie X'a. Koncerty X'a miały bardziej "klasyczny" wymiar. Myślę, że to się zmieniało z czasem, gdy rosła popularność zespołu, jak i koncepcja Yoshikiego.

Katz napisał(a):
Co do jego pazerności, to przeczytałem kilka opinii i większość stwierdza, że jest ciężkim człowiekiem w negocjacjach (można się doszukać w głupich komentarzach na jego profilu na NK xD).
A ja czytałem, że problemy wyrosły przede wszystkim z osobistych przemyśleń i kłopotów Heatha.

Katz napisał(a):
Lubie Heatha i to jest moje zdanie.
Ja też go lubię, nawet tak samo jak Taijiego. Jednak to czy kogoś lubię bardziej, mniej, czy tak samo, nie znaczy dla mnie od razu, że stwierdzam iż jest lepszy w tym i tamtym. Do tego osądu staram się nie dopuszczać emocji. Można stwierdzić "wolę Heatha" czy nawet "Heath jest moim ulubionym basistą". Tutaj nie mam nic do gadania. Jednak jeśli ktoś powie "Heath jest lepszy niż Taiji" to wtedy już się z tą osobą nie zgodzę.

nelchan napisał(a):
Nic wielkiego?!?! hihihi dla mnie to nie jest wielkie...to jest ogromne !! Od paru lat już czekam na X w Europie! I dalej w to nie wierze!
Ja też w to nie wierzę. Nie uwierzę dopóki nie zagrają i nie skończy się koncert. W końcu odwołali go już dwa razy, w tym tydzień przed, więc jak to się mówi: "do trzech razy sztuka"!

nelchan napisał(a):
No a Francja to jest kraj z klasą
Albo "kraj z kasą".

nelchan napisał(a):
Dlatego Francja jest im najbliższa.
Ja bym powiedział raczej, że Francja jest najbliższa Yoshikiemu. Albo przynajmniej dosyć bliska. Był już tam w 1989 roku gdy kręcił ujęcia na potrzeby Visual Shock 2 i video do "ROSE OF PAIN". No ale to nie będzie przecież pierwsza samolubna decyzja lidera X JAPAN.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Z OSTATNIEJ CHWILI!!!

Zostalo oficjalnie ogloszone na franc. oficjalnej stronie X ze.. X Japan przyjada do Paryża 10 Października! A jednak! Ha! Wiedzialam! Bylam pewna!
Miejsce jeszcze nie jest ujawnione, kolejne ogloszenie bedzie 3 Sierpnia.

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

WE ARE X (X Jump) (X Jump) (X Jump)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.069
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
nelchan napisał(a):
A jednak! Ha! Wiedzialam! Bylam pewna!
Niesamowity zmysł orientacji i umiejętność przewidywania! Zwłaszcza, że zostało to ogłoszone miesiąc temu, a potem wszyscy czekali po prostu na potwierdzenie tej informacji.
No cóż, czekam niecierpliwie na więcej wieści (w tym i tych dotyczących nowego kompilacyjnego albumu).

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Ale ty lubisz byc wredny
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamzo napisał(a):
(w tym i tych dotyczących nowego kompilacyjnego albumu).
album ''rzekomo'' ma pojawić się do końca tego roku.


Kamzo napisał(a):
Niesamowity zmysł orientacji i umiejętność przewidywania! Zwłaszcza, że zostało to ogłoszone miesiąc temu, a potem wszyscy czekali po prostu na potwierdzenie tej informacji.
Co się dziwisz, przecież Yoshi mówi wiele rzeczy a nie zawsze odzwierciedla to w rzeczywistości, więc na pewno co poniektórzy odetchnęli z ulgą czytając oficjalne potwierdzenie. Ale pierwotna data koncertu w zeszłym roku też była oficjalnie potwierdzona...........


nelchan napisał(a):
Ale ty lubisz byc wredny
i upierdliwy

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
nelchan Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
nelchan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.434
Posty: 10
Skąd: Warszawa
FUCK Tylko się nie kłóćcie teraz... proszę was.. Bo ZŁE wiesci... YOSHIKI dzisiaj podda sie operacji w L.A.

To stwierdzenie jego doktora:

Drummer, pianist and X JAPAN band leader, Yoshiki, will undergo neck surgery on Monday, July 27, 2009 at the Cedars-Sinai Medical Center, Beverly Hills, CA. Dr. Neel Anand, Director of the Cedars-Sinai Spine Center, will perform a cervical foraminotomy.

Due to his intense drumming style, Yoshiki developed a worsening of his neck pain and left hand numbness over the past month, affecting his music performance. His condition has been evaluated by doctors in the U.S. and Japan. Yoshiki underwent a spinal x-ray series, an MRI of the spine, and an EMG. After seeking second and third opinions on the diagnosis and treatment, he concluded that the foraminotomy was necessary for the cervical foraminal stenosis.

Yoshiki's primary physician at the Cedars-Sinai Medical Center, Dr. Tommy H. Tomizawa (UCLA Assistant Professor), states that he will need a few weeks to recover from the surgery and a month or more of rehabilitation. If his condition does not improve over the next several months, laminectomy, discectomy and spinal fusion would be considered. Artificial disc placement would be another treatment of choice.


Jak wszyscy wiemy, Yoshiki uszkodził sobie szyje podczas jego energicznych wystepow na perkusji. Zawsze mowi "Na kazdym koncercie X dam z siebie 100% energii. Nie bede żalowal jesli ktoregos razu umre."

Jego doktor powiedzial mu 'przestan grac na perkusji inaczej zostaniesz niepelnosprawny, gorzej, mozesz umrzec".. Yoshiki wybral perkusje, dla swoich fanow. I zaakceptowal to w jakiej jest kondycji. Potem na tyle na ile to bylo mozliwe walczyl ze swoim problemem, zaczal trenowc. Dlatego teraz jego cialo jest bardziej muskularne w porownaniu do tego jak mial 20 lat. Takze nosil kolniez ortopedyczny dla stabilizacji szyi [ ort! ].

Ostatnie koncerty (Hong Kong, Tajwan, Tokyo Dome), YOSHIKI odczuwal straszny ból. Ale nigdy nie skarzyl sie o tym nikomu z jego personelu. Do Maja tego roku, po koncercie w Tajwanie, stracil czucie w lewej ręce. Teraz odczowa ból takze w prawej.

Jego kregi szyjne staja sie znieksztalcone i uwieraja na nerwy. Osłabiaja miesien lewej reki...Takze dzialaja na bóle w nodze.

Yoshiki uwaza ze ta operacja jest najlepszym rozwiazaniem dla przyszlosci X Japan.

Dlaczego YOSHIKI sie az tak poswieca placac utrata swojego zdrowia? Czy to przez jego filozofie (一瞬の美学(Issun no bigaku- the second of beauty)... Kocha róże... Uwaza ze roze kwitna pięknie, ale krótko...

Yoshiki jest silny...Yoshiki jest dzielny...Yoshiki sie nie podda.
Prosze wszystkich fanow... wspierajcie Yoshikiego, myslcie teraz o nim... To mu pomoze.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » X JAPAN
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook