Forum Dragon Ball Nao

» Seks za pieniądze

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
Ach, nasz Boguś, dżentelmen, szanuje dziewczyny!
Tak jest !

Parvatti napisał(a):
A jeszcze wczoraj w SB wszystkie kobiety były blebleble i * sukami.
Nie sądzę że wszystkie takie są, ale większość, jeżeli one dają mi w twarz to musiałem się jakoś odegrać. A teraz taki przykład. Jeżeli wszystkie kobiety to nie są suki, to powiedz jak nazwiesz taką, która mieszka w burdelu, oddaje się każdemu mężczyźnie za pieniądze, żeby zrobić mu przyjemność? Bo dama do towarzystwa to to nie jest, ja damą do towarzystwa nazywam taką kobietę, która porozmawia o czymś ciekawym, na interesujący temat i na tym się skończy.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Dark: 22.02.2009, 19:32
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Dark Sky napisał(a):
Nie sądzę że wszystkie takie są, ale większość, jeżeli one dają mi w twarz to musiałem się jakoś odegrać.
I to już jest dowód na to, że nie szanujesz kobiet. Nie jesteś dżentelmenem. Panowie, niechże mu ktoś wytłumaczy, co oznacza szacunek dla kobiety.

Dark Sky napisał(a):
Jeżeli wszystkie kobiety to nie są suki, to powiedz jak nazwiesz taką, która mieszka w burdelu, oddaje się każdemu mężczyźnie za pieniądze, żeby zrobić mu przyjemność?
A skąd wiesz, co ją do tego nakłoniło? Dlaczego twoim zdaniem dziwka ma być mniej warta od nauczycielki, farmaceutki, prawniczki? Bo co, bo kupczy własnym ciałem? Czy to automatycznie determinuje, że jest głupia, że nie można z nią porozmawiać, ze jest suką?
A może jest samotną matką, która wychowuje kilkoro dzieci, była załamana, nie miała sił na szukanie normalnej pracy, wiec poszła do burdelu.
Jej jedynym przewinieniem było to, że była słaba. Ale co, od razu przez to jest suką? Poszła po najsłabszej linii oporu, ale czy to powód, żeby mieszać ją z błotem?
A może po prostu lubi seks i skoro może jeszcze dzięki temu zarabiać pieniądze, to bardzo ją to cieszy. I co tobie do tego? Nie musi być głupia, niemiła, mało inteligentna, wręcz przeciwnie - najlepsze i najdrozsze dziwki dają facetowi to, czego potrzebuje. Nie seks, nie ciało, ale zainteresowanie, rozmowe, towarzystwo. No, dlatego są takie drogie.


Bo dama do towarzystwa to to nie jest, ja damą do towarzystwa nazywam taką kobietę, która porozmawia o czymś ciekawym, na interesujący temat i na tym się skończy.
Damy do towarzystwa to miały stare matrony z epoki wiktoriańskiej, tudzież młode panienki, jako przyzwoitki. Nie myl pojęć.
Owszem, dziwka może nie jest damą, ale czy uważasz, że osoba, która daje dupy za pieniądze, nie może porozmawiac o czymś ciekawym, na interesujacy temat?
Przykro mi, ale to, co mówisz, jest śmieszne.
Dziwka z reguły to taka sama osoba, jak my wszyscy, tylko wykonuje zawód, którego musi się wstydzić, który musi ukrywać, bo inaczej zje ją opinia społeczna.
Bardzo niewiele dziwek jest naprawde takich, jakie przedstawiają na amerykańskich filmach.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
co oznacza szacunek dla kobiety.
Ja wiem co oznacza szacunek dla kobiety, ale ja się nie dam tak łatwo skrzywdzić, żeby nie powiedzieć drugiej osobie co o tym sądzę.

Parvatti napisał(a):
A skąd wiesz, co ją do tego nakłoniło?
Charakter?.

Parvatti napisał(a):
Dlaczego twoim zdaniem dziwka ma być mniej warta od nauczycielki, farmaceutki, prawniczki?
Heh to proste bo dziwka, to tylko dziwka.

Parvatti napisał(a):
Bo co, bo kupczy własnym ciałem?
Nie toleruje tego.

Parvatti napisał(a):
, że jest głupia, że nie można z nią porozmawiać, ze jest suką?
Nie powiedziałem, że suki są głupie, ale z taką to nie ma o czym rozmawiać.

Parvatti napisał(a):
A może po prostu lubi seks
To jak lubi seks to niech oddaje się jednemu mężczyźnie tak, jak Bóg przykazał.

Parvatti napisał(a):
A może jest samotną matką, która wychowuje kilkoro dzieci, była załamana, nie miała sił na szukanie normalnej pracy, wiec poszła do burdelu.
Istnieją zakłady pracy.

Parvatti napisał(a):
ręcz przeciwnie - najlepsze i najdrozsze dziwki dają facetowi to, czego potrzebuje. Nie seks, nie ciało,
Hah teraz to mnie rozbawiłaś dają rozmowę w łóżku.
PS. Parvatti chyba rozmawiamy nie na temat
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dark Sky napisał(a):
Nie toleruje tego.
Ciebie powinno to !? obchodzić. Boli Cię to, że kobiety dają dupy za pieniądze? Wchodzą Ci z tym do domu? i co z tego, że niektóre idą tam, bo mają chcicę, zabronisz im, bo tego nie tolerujesz? A może chce się oddawać wielu mężczyznom jednego dnia? A jeżeli nie wierzy w Boga? Nie zajmuje się modlitwą, bo ma zajęte usta? Ponadto nie wiesz czym się różni tania !? zza wschodzniej granicy czy siksa z wiejskiej przytupówy od ekskluzywnej pani do towarzystwa.
Coś się zaplątałeś panie liberał. Jesteś za zakazem mundurkowym i pewnie zakazem prostytuowania się.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 22.02.2009, 19:21
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Dziwka, to tylko dziwka, głupiec, to tylko głupiec.
Z głupcem też nie ma o czym rozmawiac, ale my, ludzie, jesteśmy na tyle uparci, że ciagle podejmujemy ten daremny wysiłek.

Racja, wyszłam nieco poza Giertychowski temat. Już się zamykam, nie ma sensu dłużej tłuc. Niektórzy nigdy nie pozbędą się ograniczeń umysłowych.

EDIT:

Dark Sky napisał(a):
Hah teraz to mnie rozbawiłaś dają rozmowę w łóżku.
Nie masz nawet pojęcia, na jakich zasadach działają ekskluzywne dziwki. W sumie nie dziwi mnie to, pewnie nie bedziesz mieć nigdy z nimi do czynienia. Ale wiedz, że seks to nie wszystko.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Parvatti: 22.02.2009, 19:09
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Racja nie powinno mnie to obchodzić, ale chyba mogę tego nie tolerować.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
na moje to tym kobietom nalezy pomóc, toleruje kluby ze striptizem, sam byłem w jednym w pradze ale kobiety powinny byc miłe dla oka a nie traktowane, jak szmaty.Seks jak to kazdy wie jest potrzeba fizjologiczna i nic tego nie zmieni, ale wyobrazmy sobie psychike tych dziewczyn.... a o klientach którzy lubia z nich korzystac nie wspomne sami psychole i niewyrzyncy, przez co zabawy koncza sie jak sie konczą tak jak w przypadku tej pocwiartowanej prostytutki z warszawy.Warto wspomniec o dziecku, które moze sie dowiedziec co mamuska robi po katach

Prostytucja wywodzi sie z patologii, chęc łatwego i dobrego zarobku, zarobku w którym obrazana jest godnośc i moralnosc kobiety.To zadanie dla kraju Donalda, które powinno je przed tym chronić!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 22.02.2009, 19:34
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No niezle. Jesteście lepsi nawet ode mnie. Z tematu o Giertychu zejść na temat o dziwkach. Na razie będę tylko obserwował. Czytając to już i tak dobrze się bawię,i boję się,że mógłbym coś zepsuć. Poza tym nie bardzo wiem jak odnieść się do takiego tematu.De facto powstał przecież poprzez wydzielenie z innego,i nikt jasno go nie skonkretyzował.No cóż...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Parvatti napisał(a):
Niektórzy nigdy nie pozbędą się ograniczeń umysłowych.
I widzisz? A mówisz, że nikogo nie atakujesz Ale z Ciebie kłamca.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
na moje to tym kobietom nalezy pomóc,
Zgadzam się z Katzem.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Warto wspomniec o dziecku, które moze sie dowiedziec co mamuska robi po katach
To przede wszystkim. Matka dziwka? Niezbyt ciekawa perspektywa. To, ze ma się dzieci na utrzymaniu, to nie usprawiedliwienie. Są wielodzietne rodziny, które sobie radzą bez matki, która się puszcza.

Poza tym, nie wiem, czy oglądaliście dwa dni temu "Rozmowy w Toku". Zaproszone zostały dziwki, które "pracowały" nawet w czasie ciąży. Nie nazwiemy tego patologią? A HIV, kiła i inne syfy, którymi może się zarazić płód?

Dodajmy, że prostytucja to jedna z przyczyn rozpadu małżeństw. Nie szanuję dziwek i ich klientów, bo razem krzywdzą i żony tych facetów i dzieci. Znam przypadki, że facet nie miał na książki dla dzieci bo większość wypłaty przewalał w burdelu.

Bycie dziwką to wygodna rzecz. Nie trzeba wykształcenia, nawet wyglądu, bo klienci przybytków rozkoszy to głównie grubi impotenci albo tacy, których kobiety zwyczajnie nie chcą. Dostaje się dużą kasę za robienie minety czy rozłożenie nóg. Po co się wysilać i szukać pracy, skoro można zostać dziwką? Jeszcze raz powtarzam, że ciężka sytuacja finansowa to nie powód, ale jakiś powód trzeba przecież znaleźć?

Dziwkami i sukami można nazwać kobiety, które robią to bez skrupułów dla kasy.

Przykro mi natomiast, że w XXI wieku handluje się kobietami, które są zmuszane do prostytucji. Tych przymusowych prostytutek nie można nazwać sukami.


Niektórzy nigdy nie pozbędą się ograniczeń umysłowych.

I widzisz? A mówisz, że nikogo nie atakujesz Ale z Ciebie kłamca.
To nie chodzi o atak. Jeśli ktoś gada głupoty, to poprawianie go to dobry gest, a nie atak. Parvatti nie jest typem człowieka, który atakuje kogoś za free. Trochę samokrytyki Dark.


Racja, wyszłam nieco poza Giertychowski temat. Już się zamykam, nie ma sensu dłużej tłuc.
To już inny temat. O prostytucji chyba jeszcze nie było.

Dziękuję modowi, który zmienił nazwę tematu, bo patrzeć się nie dało...

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Laru-chan napisał(a):
eśli ktoś gada głupoty, to poprawianie go to dobry gest, a nie atak.
A co sądzisz, że gadam głupoty mówiąc, że dla mnie dziwka to tylko dziwka? Każdy może chyba wyrazić swoje zdanie na dany temat nie od razu sugerować lub uważać, że ten ktoś jest głupi.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Po prostu uogólniasz.


Laru-chan napisał(a):
Przykro mi natomiast, że w XXI wieku handluje się kobietami, które są zmuszane do prostytucji. Tych przymusowych prostytutek nie można nazwać sukami.

Dark Sky napisał(a):
Jeżeli wszystkie kobiety to nie są suki, to powiedz jak nazwiesz taką, która mieszka w burdelu, oddaje się każdemu mężczyźnie za pieniądze, żeby zrobić mu przyjemność?
Przeczytaj moją wypowiedź, to będziesz wiedział, o co chodzi. Nie każda dziwka robi to dla przyjemności.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Dark Sky napisał(a):
Jeżeli wszystkie kobiety to nie są suki, to powiedz jak nazwiesz taką, która mieszka w burdelu, oddaje się każdemu mężczyźnie za pieniądze, żeby zrobić mu przyjemność?
Suka - Samica psa domowego, a także innych zwierząt z rodziny psów.

Chyba tą kwestię można uznać za zamkniętą.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do tego tematu: nie toleruję takiego typu rzeczy. Po prostu jest to brak szacunku dla siebie. Niejednokrotnie czytałam o tym w Twiście, W Bravo , w necie itp.
Zjawisko nie jest takie rzadkie, jak wiele osób uważa. To dotyczy też każdego.
Prostytucja niestety- jest dosyć częsta. Czy to z wolnej woli czy przymusowa
Przymusowa- jak np. Dziewczyna, która chce jechać za granicę pracować, a jest łatwowierna, to często się łapie na taki bajer typu: tam można łatwo zarobić kasę, potem ląduje w domu publicznym no i w ogóle.
Na szczęście jest dużo kampanii czy to w telewizji, w prasie czy na ulotkach mówiących o tym. Bardzo dobrze, bo może wreszcie przestanie być handlu ludźmi i przestępcy zostaną schwytani.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja !?, Twist i Bravo.
Przestępcy zostaną schwytani, bo są jakieś ulotki? wszelkie formy prostytucji powinny być legalne, wtedy stręczycielstwo zniknie. A niedobitki łapać i karać surowo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ssij-Mi-Lewicowa-Suko napisał(a):
bo są jakieś ulotki? wszelkie formy prostytucji powinny być legalne, wtedy stręczycielstwo zniknie. A niedobitki łapać i karać surowo.
Zjawisko to wątpię by znikło tak samo z siebie. Co masz na myśli pisząc niedobitki?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tych co nadal łapią dziewczyny i zmuszają do prostytucji. A zjawisko zniknie, kobiety chcące się prostytuować dostaną ochronę prawną.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No więc jeżeli idzie o mnie to trudno jest mi jednoznacznie sprecyzować co sądzę o zjawisku prostytucji.Z punktu widzenia moralności jest ona niewątpliwie zła. Nie mam w tej sferze żadnych doświadczeń,gdyż nie korzystałem nigdy z usług prostytutek. Jest to pewien rodzaj patologii.Kobieta,dla pieniędzy oddaje się obcemu facetowi.Wiele z nich jest do tego zmuszanych siłą.Są też oszukane kobiety,zwabione ofertami atrakcyjnej pracy za granicą,tyle że lądują w burdelach. Są też prostytutki,które robią to dobrowolnie.Cóż...lubią seks i szybką kasę.To smutne. Zwłaszcza,że tego typu rzeczy zdarzają się również wśród nastolatków,i nie rzadko tych z tzw."dobrych domów".Jak dla mnie to bardzo rozległy temat i nie mam odpowiedniej wiedzy by bardziej się w niego zagłębiać.Przeraża mnie natomiast inna rzecz.Wiele kobiet oddaje się zupełnie za darmo facetowi,którego zna od 5 minut. Chodzi tylko o szybki seks i ludzie ci rozchodzą się w swoje strony.Dla mnie to trochę chore uprawiać seks z kobietą,której imienia nawet nie znam.No cóż...tyle jeśli idzie o mój koment.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Lady Byczusia napisał(a):
Niejednokrotnie czytałam o tym w Twiście, W Bravo
Ostatnio w Bravo(chyba w Bravo) czytałem: Pytanie: "Mój penis często mi stoi, co mam zrobić" Odpowiedź: "Pewnie jesteś w wieku dojrzewania, ale lepiej idź do lekarza"
Bravo kolega kupuje, żeby z ludzi pośmiać.

Co do tematu.
Laru piszę bardzo mądrze, zgadzam się z nią w zupełności.
Do dodania już chyba nic nie mam.

Parvatti napisał(a):
Dlaczego twoim zdaniem dziwka ma być mniej warta od nauczycielki, farmaceutki, prawniczki? Bo co, bo kupczy własnym ciałem?
Dlatego, że człowieczeństwo ma swoje granice. A takie osoby gubią w sobie człowieczeństwo. Stają się zwierzętami. Chciałabyś, żeby wszyscy byli dziwkami?
Parvatti napisał(a):
Ale co, od razu przez to jest suką?
Skoro daję, a nie musi to jest suką bez względu na wszystko inne.

Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zettai napisał(a):
Niejednokrotnie czytałam o tym w Twiście, W Bravo
Ostatnio w Bravo(chyba w Bravo) czytałem: Pytanie: "Mój penis często mi stoi, co mam zrobić" Odpowiedź: "Pewnie jesteś w wieku dojrzewania, ale lepiej idź do lekarza"
Bravo kolega kupuje, żeby z ludzi pośmiać.
Doczytaj moje zdanie do końca, ok?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Seks za pieniądze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook