Forum Dragon Ball Nao

» Granice ludzkiej głupoty

Strony:   1, 2
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
A już najbardziej irytują mnie niektórzy gimnazjaliści. Np. panienka, która mówi do koleżanki:
"Mam dłuższe trampki niż ty, więc jestem punkiem".
Wkurzają mnie wszystkie gimnazjalne punki, które nigdy nie słyszały o Sex Pistols, a wykrzykują "No Future" chociaż ubrani są w markowe ciuchy, a portfel pęka im w szwach.
Heh, przypomniała mi się taka sytuacja..
<Mart czeka ze znajomą na przystanku>
Znajoma: Ahh, jak cudownie być punkiem
Mart: A widzisz tu gdzieś jakiegoś punka?
Znajoma: No, chyba ja nim jestem, tak?
Mart: A od kiedy niby?
Znajoma: No, przecież mam trampki -.-'
<Mart nie komentuje tego, że były fioletowe w różowe kwiatki>

Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, że udawanie kogoś kim się nie jest, to jedna z najgłupszych rzeczy na świecie. Skoro tak bardzo potrzebują świadomości, że przynależą do jakiejś grupy, to niech przynależą do takiej, do której by naprawdę pasowały...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
coby miejsca nie zajmować..
Son Mati napisał(a):
Nie. Samo granie nie jest niczym złym. Nie widzę najmniejszego problemu w szpylanie w gry typu MMORPG, jeżeli ludziom daje to frajdę i radość. Pasja to pasja, jeśli ktoś chce włożyć swój trud w wykonanie jakiegoś arcytrudnego questa, to niech to robi. Należy jedynie znać granice, i tu chodzi o skrajne przypadki. A propo WoWa, powstawały m.in. agencje, które pomagały mężom wyjść z nałogu grania w tą grę. I to już podchodzi pod głupotę, żeby zaniedbywać rodzinę i pracę, w celu takiej błahostki i przyjemności, albo można rzec, ku sprawie nałogu.
Ależ gra nie jest głupia, ale ładowanie w to sześć dych na miesiąc jest głupie. No- przynajmniej dla mnie, jako że nie szastam kasą.

Szarak: Jasne. Lepiej te 6 dych władować w chipsy, batony, colę, kolejną koszulkę, lub kebaba. Większość ludzi po podliczeniu wydaje więcej niż 6 dych na pierdoły, słodkie i inne takie.

A agencje? Powstały kilka lat po "wyjściu" WoWa. Uzależnienie od tej gry jest realnym problemem.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gangez napisał(a):
Laru-chan napisał(a):
Żal mi tyłek ściska jak patrzę lanserów, na chłopaków z klasy, którzy uwielbiają się popisywać głupotą, chamstwem i siłą na wf-ie.

Co masz na myśli? Tzn co oni takiego robią? Biją się czy w jakiś grach zespołowych np celowo faulują? Pytam bo u mnie WFy normalnie przebiegały.
Walenie jak najmocniej po ścianach, po ludziach z ławek. Tak, żeby zwrócić na siebie uwagę: "Patrzcie, jaki jestem cool".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dla mnie powyższy artykuł stanowi kolejny dowód,jak głupi potrafi być człowiek.Wystawianie się na cel terrorystów i celowe ryzykowanie porwania,dla podniesienia sobie poziomu adrenaliny.Ach...ja rozkładam ręce...
Ja z kolei widzę tylko pożytek płynący z takowych atrakcji - duże prawdopodobieństwo bezbolesnej eliminacji głupców za ich własne pieniądze.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ujio napisał(a):
Dla mnie powyższy artykuł stanowi kolejny dowód,jak głupi potrafi być człowiek.Wystawianie się na cel terrorystów i celowe ryzykowanie porwania,dla podniesienia sobie poziomu adrenaliny.Ach...ja rozkładam ręce...

Eee tam, ludzie to ludzie, czasami co poniektórzy muszą poczuć jakąs mocniejszą dawkę emocji, by rozruszać swoje nędzne bytowanie na skrawku ziemi ^ ^. A co do ich - tego hobby podróżowania po kraju objetym tak mocną wojną - ich sprawa. To jeszcze nie jest takie hardkorowe - no, najwyżej, jak jedna , czy dwie osoby z tejże eskapady do przedsionka z piekła dostanie w kubeł od jakiegoś znudzonego snajpera czychającego się gdzieś za górą, wtedy może zrozumieją swój błąd - jednak robią to na swoją własną odpowiedzialność.

Według mnie granicy ludzkiej głupoty nie da się tak prosto określić. Powiedzmy - jest taki Jasiu, Adam, czy ktoś tam inny na lekcji matematyki i nie umie zrozumieć dodawania : 1 plus 7 , to już podchodzi pod absurd - nie jest większą głupotą niż ten przykład napisany powyżej ??

Kolejnym, tym razem, mocnym przykładem może być : Leżenie na torach tuż przed nadjeżdżającym z naprzeciwka pośpiechem. Taa, to jest głupie, a na dodatek koleś wyszedł z tego wypadku bez szwanku - gdzieś to na jutubiku jest, poszukajcie, mi się nie chce.

Takich przypadków "znudzonych" bezemocjonujacym życiem ludzi jest od groma - chociażby zamieszczanie zdjęć zmasakrowanych ludzi po wypadkach na jakiejś tam stronie ( akurat zapomniałem adresu ), tak żeby były, to według mnie jest troszkę niemądre - na co to komu? Ma ich przestrzec przed zrobieniem sobie tejże krzywdy?

Człowieka nigdy nie da się zrozumieć do końca , oraz jego czynów. Jedne są , żeby przykuć uwagę innych, reszta zaś ( większość ), jest objawem głupoty, tępoty ludzkiego umysłu ...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
13562587 20:27:13
hej
Ja 20:27:29
czesc
Ja 20:27:44
z kim pisze?
13562587 20:28:23
piszesz z nataliom
Ja 20:29:00
raczej z Natalią ;p
13562587 20:29:25
nom
13562587 20:31:27
masz foto
Ja 20:31:46

13562587 20:32:09
to szkoda
13562587 20:32:45
bardzo mi pszykro
Ja 20:33:14
mnie takze przykro bo piszesz "pszykro"
13562587 20:34:05
bardzo simieszne
Ja 20:34:30
to nie mialo byc smieszne -_-
13562587 20:35:06
mialo byc simiesz<krzyk>
13562587 20:35:48
mi jest simieszne
Ja 20:37:01
wiec to nie literowka i naprawde piszesz "simiesznie"
Ja 20:37:03
-_-
Ja 20:37:21
ile masz lat 11?
13562587 20:38:36
nie
Dodam jeszcze, że w katalogu miała 15 lat napisane.
To chyba już jest pewna granica^^ może nie głupoty, chociaż może...
O teraz odpisała, że ma 15 lat -_-

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ha, a ja jakby mnie było stać to też bym pojechał do Afganistanu.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
franqey napisał(a):
Ha, a ja jakby mnie było stać to też bym pojechał do Afganistanu.
Patrz nizej.

Ja z kolei widzę tylko pożytek płynący z takowych atrakcji - duże prawdopodobieństwo bezbolesnej eliminacji głupców za ich własne pieniądze.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
konto usunięte
Nail
Nail


Głupota jest rzeczą wyśmiewaną. Sam śmieje się z totalnych przygłupów.
podam wam przykłady głupoty, które obserwowałem z bliska czy też nie:
1. Jeden koleś wsadza drugiego gościa na barana. Leci z nim w stronę znaku drogowego z nazwą miejscowości, w której mieszkam. Ten, co siedział na drugim, zawalił głową o znak, spadł i się ciszył jak głupi do sera hahaha. To akurat oglądałem na kompie, bo zostali nagrani.
2. Też się będzie tyczyc tego znaku. Pewien gosc, co ma prawie 2 metry wysokości siada na ten znak. po kilkudziesięciu sekundach znak spadł, a koleś zaliczył niezłą glebę. i też się śmiał.

Muszę przyznac, że mieszkam z niezłymi przygłupami.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Granice ludzkiej głupoty
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook