Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsze,najseksowniejsze aktorki kina.

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Temat w którym mniemam będą wypowiadali się głównie userzy płci męskiej.
Nie wiem jak zacząć więc zacznę od początku ;p. Każdemu z nas podoba się jakaś aktorka grająca w filmach, każdy z nas ma jakieś, które mu się bardzo podobają, bądź w ogóle no i o tym będzie owy temat.
Mi ostatnio podoba się wiele aktorek zaczynając od Halle Berry, a kończąc na przykładowo Lucy Liu bądź Penelope Cruz.
Natomiast nie rozumiem tych ludzi, którzy za wulkan seksu uważają Pamelę Anderson.
Stara laska, które całe ciało ma pokryte sylikonem no i co z tego, że "balony" ma duże jak są sztuczne.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Z aktorek kina do gustu przypadła mi Angelina Jolie. Jest bardzo ładna, wszystkie walory w porządku młoda, zgrabna, bogata (nie tak ważne jak charakter, którego niestety nie znam ... ) ładna jest też Julia Roberts, jak na swój wiek.
Dark Sky napisał(a):
Natomiast nie rozumiem tych ludzi, którzy za wulkan seksu uważają Pamelę Anderson.
Stara laska, które całe ciało ma pokryte sylikonem no i co z tego, że "balony" ma duże jak są sztuczne.
Pogląd starych dziadów, którzy nie dowidzą jakie są jej piersi, tylko jak duże...
Dark Sky napisał(a):
Temat w którym mniemam będą wypowiadali się głównie userzy płci męskiej.
czemu? kobiety też mogą mówić - nie koniecznie od razu muszą być homoseksualistkami
Uważam też, że ładna jest Kira Knightley (nie wiem jak to się pisze ) mimo że ma małe piersi, to i tak Amerykanie wybrali ją jako najpiękniejszą aktorkę
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.539
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Mi również do gustu przypadła Angelina Jolie,może to przez jej role w "Tomb Raider" Ale po co pisać tylko o zagranicznych aktorkach, w polsce także jest pare ładnych, mi podoba się chociażby Edyta Herbuś

Kathlar napisał(a):
kobiety też mogą mówić - nie koniecznie od razu muszą być homoseksualistkami
Nie koniecznie trzeba uznać je za homoseksualistki,ale większość osób tak pomyśli,to jest tak samo jakby chłopak napisał że podobasz mu się. (co byś wtedy pomyślał).

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.277
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Lukasz SSJ2 napisał(a):
Nie koniecznie trzeba uznać je za homoseksualistki,ale większość osób tak pomyśli,to jest tak samo jakby chłopak napisał że podobasz mu się. (co byś wtedy pomyślał).
Większość ludzi jest bezdennie głupia, a głupimi z reguły nie warto się przejmować (chyba że próbują Cię spalić na stosie). Normalne jest, że podobają nam się osoby obojga płci – wszakże jakim innym sposobem mielibyśmy oceniać własny wygląd, jeśli nie na podstawie tego, czy nam się podoba? Ot, stereotypy.

Docenienie urody nie musi łączyć się z seksualnością – za wzór kobiecego piękna uważam Marlene Dietrich i Audrey Hepburn, bardzo cenię także Julię Roberts i Ditę von Teese (choć tę ostatnią trudno uznać za aktorkę kina stricto sensu, mimo że wystąpiła w paru filmach), a jakoś nie czyni mnie to heteroseksualnym.


Pozdrawiam serdecznie.
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.539
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
a ja uwielbiam urodę Marylin Monroe < ale nie z tych kiepskich zdjęć co są takie popularne - ślicznie wyglądała w jakimś filmie o statku xD >

ładna jeszcze jest Audrey Hepburn

ale i tak naj-naj-najbardziej podoba mi się Christina Aguilera xD

aaa i jeszcze jest taka babka Raquel Reed która może nie jest piękna i oh ah eh ale ma w sobie coś urzekającego < niebieskie włosy <3 >

żeby uciąć wszelkie spekulacje od razu napiszę że jestem 1oo% hetero xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kathlar napisał(a):
Pogląd starych dziadów, którzy nie dowidzą jakie są jej piersi, tylko jak duże...
lol
Mi tam osobiście się ona teraz nie podoba może kilkanaście lat temu tak, ale nie teraz, wydaje mi się, że ciało ma "sztuczne"
Pisząc pierwszego posta zapomniałem o Nicole Kidman, ta również kiedyś była piękna niestety wiek robi swoje.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.889
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
kolejny temat uaktywniający wasze zwierzece zmysły....

ale co tam nabazgram tu coś .z aktorek zagranicznych, za ładny wygląd cenie sobie Cameron Diaz, natomiast z polskich to Ania Przybylska nie jest zła.

pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Pisząc pierwszego posta zapomniałem o Nicole Kidman, ta również kiedyś była piękna niestety wiek robi swoje.
Tu mnie rozwaliłeś, Nicol Kidman nadal jest piękna, oj nieznanym się Dark co ?
No jak by przyszła taka Kidman do mnie, to na pewno bym jej z łózka nie wyrzucił.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Piechu napisał(a):
icol Kidman nadal jest piękna, oj nieznanym się Dark co ?
Nie napisałem, że jest brzydka, ale, że wiek robi swoje, trochę się postarzała.

o jak by przyszła taka Kidman do mnie, to na pewno bym jej z łózka nie wyrzucił.
Ja też
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.877
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Dark Sky napisał(a):
Pisząc pierwszego posta zapomniałem o Nicole Kidman, ta również kiedyś była piękna niestety wiek robi swoje.
Napisałeś kiedyś, czas przeszły, czy z wiekiem piękna kobieta już nie jest piękna ?

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.152
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
, czy z wiekiem piękna kobieta już nie jest piękna ?
Wiesz, jest ładna, ale to już nie ta Nicole co kiedyś.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Dark Sky napisał(a):
Wiesz, jest ładna, ale to już nie ta Nicole co kiedyś.
Ja bym nie pogardził Angeliką Jolie
a nicole jest niezła, nawet bardzo ale są lepsze
Piechu napisał(a):
Napisałeś kiedyś, czas przeszły, czy z wiekiem piękna kobieta już nie jest piękna ?
jest starsza ale nadal może być piękna - przykład? Danuta Stenka ma trochę lat a jest ładniejsza niż jakaś Mandaryna (tak sądzę)
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Najładniejsze,najseksowniejsze aktorki kina.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook