Forum Dragon Ball Nao

» Gry, które dobrze zapamiętaliście.

Strony:   1, 2
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Nie ma co dużo pisać bo u mnie utknęły w pamięci tylko dwie gry które do tej pory strasznie mi się podobają mimo tego ze grafa nie jest taka dobra jak w dzisiejszych grach ale jak dla mnie to one na pewno nigdy nie zgina i nawet jak będę miał z 50 lat to może nadal będę w nie grał dla zabicia czasu .Tymi grami są oczywiście cała saga Baldur's Gate 1 i 2 wraz z dodatkami do nich no i oczywiście Diablo II która jest mimo upływu czasu nadal fajną grą
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.840
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
1.mario ta gierka jest boska mam ja do tej pory na kompie
2. pacman
3.gothic
4.tekken3
4.wwf smackdown
5.cala seria crash bandicoot
6.croc
7.scrapland
8micro machines na pegazusa

Obraz
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.512
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
To Gry które raczej długo będę pamiętał , ze względu na to jak bardzo wciągają i jak przyjemnie się w nie gra:
1. Age Of Mythology
2.Gothic 1,2 (NOC Króka), 3 (Forsaken Goods)
3. Cała seria Call Of Duty
4. Jade Empire
5. Cała seria GTA
6. Loki
7. Fable Zapomniane Opowieści
8.Seria Need For Speed
9.Seria The Elder Scrolls
10.Mass Efect

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.600
Posty: 308
Nie przepadam za grami komputerowymi. Rzadko w nie gram. Może z braku czasu. Może z braku cierpliwości. Któż to wie.
Są trzy gry, które pamiętam i które pamiętać będę.

1. "Medal of Honor" (czy jakoś tak) - Pierwsza gra zainstalowana na moim komputerze. Gra, że tak się wyrażę - mego dzieciństwa. Pamiętam jak się przychodziło ze szkoły, siadało się przed ekranem razem z ojcem i rozwalało się wszystkich po kolei.

2. "Call of Duty" - Kolejna gra typu "zabij tego ciula i wysadź armatę".

3. "Max Payne 2" - Jedna z gier, w które gram do tej pory. Idealnie się nadaje do wyładowania emocji.

Ogólnie, to wszystkie gry, w które grałam to głupawe strzelanki pełne agresji i przemocy, ale za to pozwalające uwonić gniew i frustrację.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Właśnie, zapomniałem dodać Max Payne 1 i 2. Piękny klimat filmu noir, mroczny i brudny, i wspaniałe nawiązania/cytaty etc.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Gry, które dobrze zapamiętaliście.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook