Forum Dragon Ball Nao

» Zupki błyskawiczne ^^

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
jak w temacie, czy je lubicie?, jakie lubicie i co o nich myślicie

Ja osobiście wole gorące kubki ''knorra'' i nudle również ''knorra''.Mimo wielu uwag, te diabelstwa sa dobre i bardzo je lubię, fakt jedzenie ich w duzych ilosciach jest niezdrowe lecz od czasu do (czestego) czasu nie zaszkodzi.

a i czy was tez straszono, że robione sa z psów??

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Jem co kilka dni gulaszową amino bo jest pyszna, najlepsza zupa jaką jadłem. Gdy nie jest zbyt rozwodniona (za dużo nie nalejemy wody) to jest pyszna.
Fakt że to jest niezdrowe że tak powiem nie jest dla mnie najważniejszy. Po prostu - robi się to szybko, smaczne i do tego tanie. Mam do tego zniżkę bo tam moja ciocia coś tam pracuje gdzieś i tam jest sklepik z tańszymi zupkami. To nie ważne, ale ważne jest to że to jest pyszne.
Kto nie jadł niech spróbuje !
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Tak Knorr jest całkiem niezły. Z tych tzw."chińskich" natomiast zdecydowanie Vifon. Szybkie i w miarę dobre żarcie,jak na przekąskę.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
ja niedawno kupiłam oryginalne japońskie zupki błyskawiczne w sklepie z orientalną żywnością xD po prostu [ ort! ] bomba - zupka o smaku omleta i szczypiorku xD

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nightmare_creator napisał(a):
ja niedawno kupiłam oryginalne japońskie zupki błyskawiczne w sklepie z orientalną żywnością xD po prostu [ ort! ] bomba - zupka o smaku omleta i szczypiorku xD
Ja jakiś czas temu jadłem misoshiru z paczki też oryginałka,ale było jakieś niedobre.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
czy je lubicie?
Lubię, ale wolę domowej roboty.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
jakie lubicie
Ja pamiętam jeszcze smak zupki Knorr z grzankami^^ Zawsze, gdy przejeżdżaliśmy z rodziną na wakacje do babci, a chciało mi się jeść biegłem do sklepu po Knorra z grzankami^^ Zjadłem taki kubek i wystarczyło.

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
co o nich myślicie
Nie jem ich zbyt często toteż mi nie szkodzą, nie mam nic do nich.
Jedynie te niektóre zupki chińskie są strasznie ostre^^.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nie ukrywam, że uwielbiam zupki błyskawiczne. Od knorra, poprzez vifony, kończąc na amino. Szybko się je robi i świetnie smakują. Nie należą co prawda do zdrowej żywności, aczkolwiek gdyby człowiek chciał się naprawdę zdrowo odżywiać to musiałby żyć wyłącznie o chlebie i wodzie.
Kiedy to moi rodzice siedzieli w Singapurze, a ja byłam zmuszona użerać się z 23 letnim, nieodpowiedzialnym bratem zupki błyskawiczne były moją jedyną deską ratunku, kiedy to wracałam do domu po ciężkim dniu w szkole, zakupach, wizycie u schorowanej babci itd. Nie miałam siły gotować obiadu, więc wystarczyło tylko zalać makaron wrzątkiem i już miałam posiłek. Obecnie jem je tylko od święta, aczkolwiek już na zawsze będę miała do nich sentyment. Wzruszające, prawda?

Reasumując - zupki błyskawiczne są dobre bo są dobre i błyskawiczne.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Ujio napisał(a):
Ja jakiś czas temu jadłem misoshiru z paczki też oryginałka,ale było jakieś niedobre.
czy to przypadkiem nie jest ta mega słona zupka z soji i grzybów?
bo wiem że taką jadłam i obleśna była

generalnie nie przepadam za zupkami z paczki. Z racji tego że mieszkam sama nauczyłam się robić ,błyskawiczne zupki' z tego co mam w lodówce.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja zazwyczaj jadam tylko zupki Vifonu. Wszystkie rodzaje, ale tylko ostre. A co do innych to dobre są jeszcze gorące kubki Knorra i niektóre Amino.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Rzadko kiedy jem zupki błyskawiczne, ale jak już to tylko knorr. Smakują niemal jak prawdziwe. Wręcz czasem nawet nie czułam różnicy. Ale mimo to wolę prawdziwe zupy, a nie te w proszku.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.511
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Lady Byczusia napisał(a):
Wręcz czasem nawet nie czułam różnicy.
to Ci współczuje O_o''

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Uwielbiam zupki błyskawiczne.
Są jak to określa mój kolega - "mniamuśne".

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
a i czy was tez straszono, że robione sa z psów??
Nie, ale podobno po zjedzenu zbyt dużej ilości ma się skośne oczy.

Co do moich ulubionych to z kurczakiem.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nudle Knorr wymiatają. Najbardziej lubię "Ser w ziołach" "Gulasznikoff" i "Doprawiony z kur3byk"

szczecin
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mi najbardziej smakują Amino. Szczególnie pomidorowa i grzybowa. Niekiedy robimy sobie z kumplami taki dzień wolny. Idziemy do piwnicy z ulubionymi zupkami i oglądamy filmy lub gramy na konsoli.
Ujio napisał(a):
Ja jakiś czas temu jadłem misoshiru z paczki też oryginałka,ale było jakieś niedobre.
Mam w domu jakąś zupkę chińską, ale nawet nie wiem jaki ma smak. Nikt jej jeszcze nie otworzył...

Obraz
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.144
Posty: 406
Ja jem tylko Vifona i Tao Tao, ostatnio też ojciec kupił mi jakieś tanie z Lidla chyba i całkiem niezłe były ;D. W ogóle te zupki jakoś dziwnie mało kalorii mają, spójrzcie kiedyś na opakowanie...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Najlepszy jest barszcz czerwony.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Zupki z torebek to gdzieś 70% mojego jadłospisu. Stawiam je nawet nad tymi domowej roboty. Po prostu bardzo lubię, aczkolwiek nie zawsze mogę sobie pozwolić na kupno takiej ilości, jaka by mi przypadła do gustu, tak wielką ilością pieniędzy nie mogę dysponować. W grę wchodzą tylko te z makaronem, resztę biorę od czasu do czasu, kiedy naprawdę nie mam co robić z pieniędzmi lub mi się doszczętnie miesza w główce. Najczęściej kupuję coś z Knorra bo tylko takie sprzedają w najbliższym osiedlowym spożywczaku, ale jak się wybieram do marketu zazwyczaj biorę tez tzw. chińskie, bo jest duże prawdopodobieństwo, że można trafić na coś ciekawego. Żałuję tylko, że w mojej mieścinie nie ma tak szerokiego wyboru.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie, ale podobno po zjedzenu zbyt dużej ilości ma się skośne oczy.
Tzn. że moja mama, kiedy nosiła mnie pod serduchem wsuwała dużo chińskich zupek XD

Ja jadam głównie zupki z Wifonu, "złoty kurczak" albo "kurczak pieczony". Innych mi się nie zdarza. To są te moje ulubione. Czasem, gdy mamy pierogi na obiad, dobrze jest wypić zupkę gulaszową - jest genialna.

Lady Byczusia napisał(a):
Ale mimo to wolę prawdziwe zupy, a nie te w proszku.
Chyba się zgodzę. Nic mi nie zastąpi prawdziwej pomidorowej. Z której strony by nie patrzył, to te zupki błyskawiczne mają niezłą zawartość wszelkiej maści syfu. Lepsze jest to, co naturalne. Ale na wakacjach, wieczorkiem ot tak, czemu nie?

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.510
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Ja zupki chinskie kiedyś jadłem,ale mi jakoś nie smakują,wole normalny rosół od tych kupnych.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Zupki błyskawiczne ^^
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook