Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] Son Gohan-Człowiek który wychował Songa

.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Irytuje mnie pewne pytanie, a mianowicie chodzi mi o dziadka Son Goku, Son Gohana - On przygarnął Songa ,zaopiekował się nim, traktował jak syna, Songo tesknił za nim (czego przykładem jest na przykład to że bardzo bronił smoczej kuli która była jedyną rzeczą jaka mu po nim została lub nadanie swemu synowi imienia dziadka) i teraz jest moje pytanie:
Dlaczego Songo mając tyle okazji nie zażyczył, aby smok wskrzesił Son Gohana

[ Dodano: 25.02.2009, 0:35 (po 27 minutach) ]
PS. Proszę o wypowiedź na ten temat.

Proszę nie powiększać niepotrzebnie czcionki.
SoheiMajin Gotenks

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Lukasz SSJ2 napisał(a):
Dlaczego Songo mając tyle okazji nie zażyczył, aby smok wskrzesił Son Gohana
obejrzyj dokładnie odcinki, kiedy są u Baby Guli
Upa powiedział, że teraz Goku nie ożywi jego ojca, bo jego dziadek może zostać ożywiony, ale Gohan powiedział , że mu w zaświatach bardzo dobrze i żeby tego nie robili.

To chyba jedyne wytłumaczenie.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kathlar napisał(a):
To chyba jedyne wytłumaczenie.
Nie tym razem

A ja polecam obejrzeć odcinki z Frezzerem.
Kryształowe kule mogą wskrzeszać tylko tych którzy zginęli w walce w przez ostatni rok. Nawet jeśli rok by nie minął odkąd Songo i Bulma wyruszyli po kryształowe kule to by i tak użyli ich po 1,5 roku bo pierwsze użycie kul było dla uratowania świata przed Pilafem.

Co do tej reguły z rokiem i ze śmiercią w walce ja się zawsze zastanawiałem czemu wódz Nameczan ożył. Przecież on zginął śmiercią naturalną.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Gangez napisał(a):
A ja polecam obejrzeć odcinki z Frezzerem.
Kryształowe kule mogą wskrzeszać tylko tych którzy zginęli w walce w przez ostatni rok. Nawet jeśli rok by nie minął odkąd Songo i Bulma wyruszyli po kryształowe kule to by i tak użyli ich po 1,5 roku bo pierwsze użycie kul było dla uratowania świata przed Pilafem.
Tak było chyba tylko z Porungą...
Gangez napisał(a):
Co do tej reguły z rokiem i ze śmiercią w walce ja się zawsze zastanawiałem czemu wódz Nameczan ożył. Przecież on zginął śmiercią naturalną.
było coś tam powiedziane, że on nie zginął naturalnie tylko pod wpływem tej całej złej mocy czy jakoś tak
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kathlar napisał(a):
Tak było chyba tylko z Porungą...
No jak mogło być z Porungą jak dzięki tej mocy wódz Nameczan ożył a bez wodza Nameczan nie ma dużych kul xD Na bank to było z ziemskim ;] jeszcze pamiętam rozmowę kaio i wszechmogącego.

szczecin
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Na bank to było z ziemskim
Tak było, tom 27, strona 120.

Poza tym, jeśli to prawda, co Kathlar pisze w pierwszym poście, bo nie pamiętam, to sprawa jest jasna. W pierwszej serii z tym rokiem czasu od śmierci raczej nie wiedzieli.

Gangez napisał(a):
Co do tej reguły z rokiem i ze śmiercią w walce ja się zawsze zastanawiałem czemu wódz Nameczan ożył. Przecież on zginął śmiercią naturalną.
Po pierwsze nie na temat, po drugie wyjaśnienie jest w serii.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Gangez napisał(a):
Kathlar napisał(a):
To chyba jedyne wytłumaczenie.
Nie tym razem

A ja polecam obejrzeć odcinki z Frezzerem.
Kryształowe kule mogą wskrzeszać tylko tych którzy zginęli w walce w przez ostatni rok. Nawet jeśli rok by nie minął odkąd Songo i Bulma wyruszyli po kryształowe kule to by i tak użyli ich po 1,5 roku bo pierwsze użycie kul było dla uratowania świata przed Pilafem.

Co do tej reguły z rokiem i ze śmiercią w walce ja się zawsze zastanawiałem czemu wódz Nameczan ożył. Przecież on zginął śmiercią naturalną.
Mylisz się było powiedziane, że może ożywić w jednym życzeniu tylko tych, którzy zginęli w tym samym roku (różnica czasu nie większa niż rok po między śmierciami).
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do dziadka Gohana. Hmm to postać bardzo tajemnicza. Nie wiadomo o nim zbyt wiele. A czemu Goku sobie nie zażyczył tego? W którymś odcinku DB gdy on z nim walczył, jako jednym z wojowników Baby Guli (nie wiedząc , że to on), gdy Gohan odsłonił maskę, odbyły się te czułości, itp. To Bora nagle powiedział, iż sprawiedliwiej byłoby by dziadek Gohan odzyskał życie. Dziadek Goku odrzekł, że woli zostać w zaświatach.
Oto powód.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Kathlar napisał(a):
obejrzyj dokładnie odcinki, kiedy są u Baby Guli
Upa powiedział, że teraz Goku nie ożywi jego ojca, bo jego dziadek może zostać ożywiony, ale Gohan powiedział , że mu w zaświatach bardzo dobrze i żeby tego nie robili.

To chyba jedyne wytłumaczenie.
dzięki Kathlar, całkowicie o tym zapomniałem,że o nie chciał być wskrzeszony.To było podobnie w przypadku kiedy chcieli po wybuchu Namek,żeby smok przywrócił Songa na ziemie, a ten nie chciał i powiedział że niebawem sam wróci.

[ Dodano: 25.02.2009, 15:39 (po 2 minutach) ]
Nawet niedawno grałem w gre DB Advanced Adventure to tam była ta walka, a ja o tym zapomniałem

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dziadek Gohan, najlepszy uczeń Kame Senina, ciekawe czy miał podobne upodobania, jak jego mistrz O_o człowiek o wielkim sercu, dowodem na potwierdzenie moich słów może być to, że wziął pod dach obcego dzieciaka, wychowywał go jak syna, ten go zabił, ale nie żywił do niego urazy, wręcz przeciwnie bardzo ucieszył się na widok swojego wnuczka, postać jak najbardziej pozytywna.
Ktoś tam wspomniał, że dziadek Gohan nie chciał być na nowo ożywiony, bo w zaświatach mu dobrze, całkowicie się z tym zgadzam.
Mowa o tym jest na turnieju Baby Guli.
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.511
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Całkowicie masz racje że to człowiek o dobrym sercu,ponieważ on przygarnął Songa, chociaż był on złym dzieciakiem(Bo miał charakter Saiyan) ,nie słuchał się Gohana, ale wszystko się zmieniło dopiero gdy wpadł w przepaść i uderzył się w głowe.stał się wtedy miły i szanował swojego przybranego dziadka.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Son Gohan-Człowiek który wychował Songa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook