Forum Dragon Ball Nao

» Seks za pieniądze - żigolo

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.870
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Jak że jest temat o kobietach lekkich obyczajów, postanowiłem założyć temat o Żigolakach. Proszę się wypowiadać, wszak mamy równouprawnienie i faceci mogą być prostytutkami.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Piechu napisał(a):
Jak że jest temat o kobietach lekkich obyczajów, postanowiłem założyć temat o Żigolakach. Proszę się wypowiadać, wszak mamy równouprawnienie i faceci mogą być prostytutkami.
To co sądzę o prostytutkach odnosi się też do mężczyzn. Ich sprawa - mnie to nie obchodzi, ich konsekwencje, ich pieniądze itd. Powiem tylko tak - ja bym tego za żadne pieniądze nie zrobił...
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.768
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
ja bym tego za żadne pieniądze nie zrobił...
Powiem tak, dość zabawnie to zabrzmiało ; >


No cóż, nie potrafię się wypowiedzieć na temat męskich dziwek, gdyż w tej kwestii moja wiedza bliska jest zeru. Wiem jedynie, że jest ich znacznie mniej od kobiet prostytutek, trudniej spotkać na odpowiedniej ulicy kuso odzianego mężczyznę. Najbardziej popularną wersją męskiej dziwki jest chyba utrzymanek, młody chłopak który sypia ze starszą, aczkolwiek majętną kobietą, za, tak zwany, wikt i opierunek.
Co do męskich dziwek dla homoseksualistów, to już kompletnie nie wiem, jak i gdzie się to odbywa, ale nie wątpię, że jakoś i gdzieś na pewno.

Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że mężczyźni wcale nie zaczęli się puszczać niedawno, w starożytności taki "utrzymanek" (których miał choćby i nasz Aleksander Wielki) było wielu.

Jednak, jak już wspomniałam, nie posiadam dogłębnej wiedzy w tym kierunku.

Piechu, czyżbyś ty takową posiadał? ; >

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.870
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Kathlar napisał(a):
To co sądzę o prostytutkach odnosi się też do mężczyzn. Ich sprawa - mnie to nie obchodzi, ich konsekwencje, ich pieniądze itd. Powiem tylko tak - ja bym tego za żadne pieniądze nie zrobił...
Nigdy nie mów nigdy, obejrzy sobie Boskiego Żigolo, to może zmienisz zdanie. Zauważ sam plusy, kasa plus przyjemność

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.146
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
- ja bym tego za żadne pieniądze nie zrobił...
Zgadzam się z Kathlarem w 100%,nie pochwalam damskiej prostytucji ani męskiej, ale z drugiej jednak strony to jest ich sprawa, są pełnoletni odpowiadają za to, co robią i mówią i my nie mamy na to wpływu.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.870
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Piechu, czyżbyś ty takową posiadał? ; >
Nie posiadam żadnej wiedzy na temat męskich dziwek , temat założony dla zgrywu. Wszak Ledger dostał Oscara to humor mi dopisuje. Chciałem zobaczyć co zrobią pewne osoby i się nie zawiodłem. Śmiertelnie poważani jak zawsze

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Piechu napisał(a):
Nigdy nie mów nigdy, obejrzy sobie Boskiego Żigolo, to może zmienisz zdanie.
Może później
Piechu napisał(a):
Zauważ sam plusy, kasa plus przyjemność
szansa zarażenia się HIV... tak tak same plusy
Dark Sky napisał(a):
Zgadzam się z Kathlarem w 100%,nie pochwalam damskiej prostytucji ani męskiej, ale z drugiej jednak strony to jest ich sprawa, są pełnoletni odpowiadają za to, co robią i mówią i my nie mamy na to wpływu.
dokładnie
Piechu napisał(a):
Nie posiadam żadnej wiedzy na temat męskich dziwek , temat założony dla zgrywu.
Zgrywusek
Piechu napisał(a):
Wszak Ledger dostał Oscara to humor mi dopisuje.
należał mu się
Piechu napisał(a):
Chciałem zobaczyć co zrobią pewne osoby i się nie zawiodłem. Śmiertelnie poważani jak zawsze
nie poważni, ale napisałem swoją opinię
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Temat roku , co do Żigolaków to pierwsza sprawa, że dziwka moze zostac każda, natomiast żigolakiem raczej sa mężczyzni mający raczej czym sie pochwalic w wyglądzie fizycznym.Rowniez inaczej jest tu z kwestia psychiki wiemy jaki metlik mają dziewczyny-prostytutki, natomiast z facetami jest inaczej, ba oni nawet chetnie to robia (każdy facet jest zwierzem), na czysto przyjemność z ładną męzatką, zaniedbywaną przez męża + zarobionie za to $.

Osobiscie nie spotkałem na swej drodze zadnego z nich, co za tym idzie nie wiem za bardzo jak oni do tego podchodza itp.Dla mnie jest to prostytucja, a prostytucje powinno sie potepiac.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Katz: 25.02.2009, 23:53
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Osobiscie nie spotkałem na swej drodze zadnego z nich, co za tym idzie nie wiem za bardzo jak oni do tego podchodza itp.Dla mnie jest to prostytucja, a prostytucje powinno sie potepiac.
Nie dziwię się albowiem nie chodzimy do baru ze striptizem gdzie tańczą faceci xD
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
każdy facet jest zwierzem
grrrrauuu

Co do pracy jako Żigolak to muszę powiedzieć że to by była męcząca praca. tzn dziwce jest łatwiej bo nie musi wiele robić i jest dobrze a z facet to musi się ruszać cały czas, no a jak się robi ileś numerków dziennie to można się zmęczyć.

szczecin
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.533
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Mi ten temat przywodzi od razu książkę Dzieci z Dworca Zoo gdzie chłopak wraz z dziewczyną prostytujom się, ćpają razem i starają się sobie nawzajem pomóc nie mogąc znaleźć wyjścia ze swojej ciężkiej sytuacji

Masakra

Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
(każdy facet jest zwierzem)
mój jest Morświnkiem! :3 ( serialnie ma taką ksywę xD )

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gangez napisał(a):
Co do pracy jako Żigolak to muszę powiedzieć że to by była męcząca praca. tzn dziwce jest łatwiej bo nie musi wiele robić i jest dobrze a z facet to musi się ruszać cały czas, no a jak się robi ileś numerków dziennie to można się zmęczyć.
Jakbyś * trochę na budowie albo w fabryce to byś nie pisał takich pierdół.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
franqey napisał(a):
Jakbyś * trochę na budowie albo w fabryce to byś nie pisał takich pierdół.
Ty jeszcze dużo rzeczy o mnie nie wiesz. A po drugie to nie wiem czemu praca na budowie miałaby aż tak pomóc...no chyba że uzupełniasz dziurki w pustakach

szczecin
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Gangez napisał(a):
A po drugie to nie wiem czemu praca na budowie miałaby aż tak pomóc...
Nie tyle pomóc, co pokazać co to znaczy męcząca praca.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.704
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
franqey napisał(a):
Nie tyle pomóc, co pokazać co to znaczy męcząca praca.
No ale co innego pracować na budowie cały dzień a co innego sprawić aby mały codziennie, wielokrotnie chciał xD

szczecin
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
No ale co innego pracować na budowie cały dzień a co innego sprawić aby mały codziennie, wielokrotnie chciał xD
"mały" to nie mięsień, więc się nie męczy. A jeśli klientki nie mają prezencji, to trzeba się bawić w elektryka- "nie chcę ale muszę"

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.233
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Proszę, proszę, nawet oddzielny temacik wydzielony, a ja w poprzednim nawołuję do wypowiadania się na temat panów umilających za pieniądze czas starszym paniom... Czemu nie, można pisać i tutaj zatem do dzieła.
Prostytuująca się kobieta to dziwka, wyklęta ze społeczeństwa istota, tym gorzej traktowana im bardziej jest zatwardziała w swym kurestwie - przynajmniej wg kolegów z tego forum. Prostytuujący się facet to zaś w opinii ogółu żigolak, a co mi tam - casanova, macho... Ma chłopina w życiu lekko - trochę sobie tyłkiem pomacha, pieniądze dostanie, dobrej wódki się napije... Czego chcieć więcej? Otóż gówno prawda, dla mnie to jedno i to samo - jedno i drugie zarabia swoim ciałem. Procederu podobnego nie pochwalam, ale cóż mogę? Każdy ma wolną wolę i niech czyni co uważa za słuszne / co mu pasuje / jak wygodniej / tu wstaw własną propozycję.
Kiedyś nawet mój kolega koniecznie chciał iść na męską prostytutkę niewątpliwie zachęcony opinią innego kolegi mającego doświadczenie w zawodzie. Tamten opisywał mu pracę w samych superlatywach - drogie drinki, imprezy do białego rana, łatwe pieniądze i oczywiście duużo seksu. Nie muszę wspominać jak biedak kumpel zapalił się do pomysłu tej pracy wakacyjnej, więc tamten zabrał go do tego domu publicznego 'na nauki'. Wszystko byłoby pięknie gdyby biedak nie zobaczył pierwszych klientek w barze... I tutaj właśnie dochodzę do sedna historyjki jak i posta w ogóle (co kolega zrobił dalej jest już nieistotne, zresztą można się tego łatwo domyślić). Klientki. To doprawdy byłoby piękne gdyby przychodziły same sfrustrowane, seksowne mężatki, których mąż nie jest w stanie poświęcić im kilki minut ze swego drogocennego czasu lub inne młode atrakcyjne kobiety. Zdarzają się takie, ale jest to rzadkością. Po co kobieta, która jest młoda i piękna ma szukać przyjemności w burdelu, do tego płacić słono za usługę, kiedy może znaleźć na przysłowiowej 'ulicy' mężczyznę o wiele bardziej jej odpowiadającego? Bardziej prawdopodobnym jest, że do domu publicznego przyjdzie ktoś kto ma problemy ze znalezieniem partnera czy to na stałe czy też dla krótkiej chwili zapomnienia. Z reguły jest to ktoś kogo sami nie chcielibyśmy wziąć do łóżka, czyli przeważnie starsze, bogate panie, które mogą sobie na podobne luksusy pozwolić. Zdecydowanie mniej ciekawa perspektywa, prawda? To tylko ładnie wygląda w opisach, a swoje robić trzeba.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.701
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Drakan napisał(a):
Prostytuująca się kobieta to dziwka, wyklęta ze społeczeństwa istota, tym gorzej traktowana im bardziej jest zatwardziała w swym kurestwie - przynajmniej wg kolegów z tego forum. Prostytuujący się facet to zaś w opinii ogółu żigolak, a co mi tam - casanova, macho...
Te, te, proszę nie generalizować, czytać dokładnie i mnie tu nie obrażać, bo poczułem się urażony. Poza tym żeby się nie powtarzać z poprzedniego tematu to generalnie zgadzam się z Drakan. Dodam tylko że miałem taką zabawną sytuację gdy byłem pod wpływem i podeszła do mnie rycząca 50, która to próbowała namówić mnie na odwiedziny u niej w domciu. Szarmancko ucałowałem jej dłoń na powitanie, pogawędziłem, po czym odmówiłem udzielenia usługi. Acz mam kumpla który nie zajmuje się tego typu procederem regularnie, acz takich sytuacji nie przepuszcza. O dziwo do alkoholu ma dużo słabszą wątrobę. Teraz powinna być jakaś puenta, ale nie mam pomysłu, więc nie będzie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Seks za pieniądze - żigolo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook