Forum Dragon Ball Nao

» [Pomoc] Dragon Ball Z: Infinite World - temat zbiorczy

Patrick1989
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.529
Posty: 1
Można powiedzieć iż przeszłem całą gre tylko pozostało mi pare misji w sayan saga i sprawa polega na tym iż utknąłem w misji z tenschinem gdzie on sie tylko broni.Przetłumaczyłem cel na misji no i wyszło mi iż najpierw mam go zaatakować z oddali a nastepnie w gonitwie tyle że nic nie wychodzi.Ma ktoś jakis pomysł jak tą misje wykonać no i które klawisze do tego sluża z góry dzięki za pomoc

ps, a dokładnie w details pisze:

Practice Blow Away Attacks and Pursuit Attacks.Attack your opponent with a Blow Away Attack and then perform 3 consecultive Pursuit Attacks

Może to komuś coś pomoże
as123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.520
Posty: 2
Witam. Mam do sprzedania grę DBZ Infinite World. Gra nówka więcej info pod nr gg 9940154 lub e-mail [email protected]
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.533
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
as123 napisał(a):
Witam. Mam do sprzedania grę DBZ Infinite World. Gra nówka więcej info pod nr gg 9940154 lub e-mail [email protected]
To nie w tym dziale

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.527
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Isami napisał(a):
as123 napisał(a):
Witam. Mam do sprzedania grę DBZ Infinite World. Gra nówka więcej info pod nr gg 9940154 lub e-mail [email protected]
To nie w tym dziale
Może i nie w tym dziale ale po co wypominasz mu to po prostu był temat na forum o tej grze to on poszedł za ciosem i wklepał ze może komuś upchnąć tą grę i tyle bo myślał ze dużo osób przejrzy ten wątek i znajdzie się kupiec na nią

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Goku GT
Ziemianin
Ziemianin
Goku GT
Wiek: 28
Dni na forum: 6.125
Posty: 15
Skąd: Kamionka Wielka
Witam Mam do was pytanie otóż chciałbym sciągnąć i zemulować grę Dragon Ball Z Infinite World PS2 na pc ale nie wiem czy to jest możliwe i czy odpali jeśli ktoś zna odpowiedź bardzo proszę o jej udzielenie.Z gory ThX

#Goku GT#

Tu znajdowała się nieregulaminowa sygnatura.
Gizmo
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.807
Posty: 5
Witam, gram w DragonBall Z: Infinite World ale nie mogę przejść Frezera, kupiłem coś na chyba ful HP ale nie wiem jak to użyć ktoś w to grał?
Kakarotto181094 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kakarotto181094
Wiek: 30
Dni na forum: 4.034
Posty: 63
Fights road DBZ Infinite world
Mam pytanie dotyczace drugiej planszy poniewaz po walce z Frieza i Coolerem ( mecha ) nie odblokowaly mi sie plansz juz na tej mapie a okolo 12 czy to jest tak jak w Dragon mision ze po przejsciu wroce sie w to miejsce i odblokuja mi ise misje czy zaprzepascilem odblokowanie tych walko poprzez walek z bosami ?

Dodano po 2 godzinach
A i jeszcze jedno jak uzyc spaceship friezerem i coolerem?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pomoc] Dragon Ball Z: Infinite World - temat zbiorczy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook