Forum Dragon Ball Nao

» [Walka/Siła] Kobiety w DB - która silniejsza?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
A jeśli chodzi o charakter, to chyba oczywiste że Chi Chi
Nie uważam tego za oczywiste. Ja uważam Chichi za histeryczkę, i nikt nie zachowuje się bardziej idiotycznie od niej. Nie mogę jej ścierpieć. Ograniczona baba, kompletnie pozbawiona klasy, która potrafi tylko wrzeszczeć. Najgorszy przykład japońskiego stereotypu żony i matki.

Bulma ma charakter zmienny, ale nie brak jej przy tym inteligencji i klasy właśnie. Nie sądzę, by jakakolwiek inna kobieta była w stanie poradzić sobie z Vegetą - i nie tyle, żeby go wsadzić pod pantofel, ale żeby być równorzędnym partnerem, choć trochę czasu im to zajęło. Szalenie lubię też Videl, która swoim spokojem i optymizmem robi wrażenie, i także ją uważam za silną psychicznie osobę.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czemu uważasz ChiChi za histeryczkę?
Przykładowo sytuacje z Gohanem, gdybym był kobietą to starałbym się ochronić moje dziecko jak najlepiej, nie pozwalać żeby narażało się na walkę czy nawet śmierć. Myślę, że taka jest rola kobiety właśnie. Matka broni, a ojciec wychowuje ostro.

Co do najsilniejszej kobiety, bo zboczyłem z tematu, to C18. W serii pierwszej natomiast byłaby to ChiChi, chyba.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5

Forum DB Nao » » » [Walka/Siła] Kobiety w DB - która silniejsza?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook