Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball GT: Transformation

Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.811
Posty: 91
Skąd: Lublin
Całkiem niedawno wyszła długo oczekiwana (także i przezemnie) gra DB GT Transformation. Oczywiście można ją już znaleźć na necie. Udało mi się to. Odpalając grę miałem wielkie nadzieje - oto pierwsza gra traktująca o serii GT i przy okazji kontynuatorka wspaniałego LOG'a. To co zobaczyłem przeszło moje oczekiwania - gra wygląda jak połączenie DBZ Supersonic Warrior i Star Wars Revenge Of The Sith's. w ogóle [ ort! ] nie ma nic wspólnego z serią Legacy Of Goku, którą miała być kontynuacją. No cóż zawiodłem się - twórcy gry po Buu Fury byli na dobrej drodze, po to tylko, żeby to wszystko spieprzyć Czekam na wasze opinie.

Bomba di luce!!
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
'Odpalając grę miałem wielkie nadzieje - oto pierwsza gra traktująca o serii GT' - przeciez jest jeszcze Final Bout ;] a co do gry, jeszcze nie gralem ;/
Barti
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.818
Posty: 1
No to spartolili sprawe. Ja jeszcze nir grałem ale jeżeli wygląda jaj Revenge of the Sith(grałem) to musi to być gniot.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Takimi opiniami tylko zachęcacie mnie do ściągnięcia gry. Ja tam potrafię grać w największe knioty, jeżeli jest tam chociaż jeden fajny element, a nim jest DB

EDIT

No dobra, gre ściągnąłem dość dawno, przeszedłem chyba z 2 planety i zaniechałem gry, ponieważ miałem dość. W to nie da sięgrać, radzę autorów wezwać przed sąd.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 01.06.2006, 10:02
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ale w tej grze raczej nie ma nic fajnego.
Postacie do kitu (lepsze juz byly w DB: Advanced Adventure), atakow to chyba ze 4(tyle ja odktylem, sufiaste menu, prawie 0 opcji i w ogole jakies takei do d...
Np. juz na samym pocz?tku graj?c Goku, Ma sie problem rozwalenia ZWYK?YCH(!!!!) ?o?nierzy... Cos tu chyba jest iei tak....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.781
Posty: 50
Skąd: Krasne
grałem w to(nie mogłem sobie poradzić z pszczołami i pająkami )total shit połowa postaci to goku (normal, ssj, ssj4, ozaru) poza jedną tą samą kombinacją ciosów i badziewnym atakiem kulką energii nie ma tam nic a w trybie single pokonałem Bebi Vegete na normalu (bo ssj4 trzeba...kupić )

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
To jest najgorsza gra z db i tyle
Nirets Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.537
Posty: 61
Skąd: Kame Hause
przeszedłem to kilka razy tylko po to by odblokować wszystkie postacie, ale w sumie tego nie można nazwać grą tylko mordowaniem sie ale tak ogólnie spodziewałem sie że to będzie coś w klimacie LoG3 a tu co...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja od pierwszego ujrzenia tej "gry" nie spodziewalem sie po niej zbyt wielkich osiagniec. Prawde mowiac z poczatku myslalem, ze bedzie dobra- wszystcy wychwalaja, mowia ze mozna ja nazwac nawet Legacy of Goku 4, a tu prosze- porazka na maksa

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
BSP
Ziemianin
Ziemianin
BSP
Dni na forum: 6.522
Posty: 7
Z tego co słyszę to ta gra jest plagiatem dla DB
Nie bede chyba tego nawet ściągał
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
gralem dosc dawno, ale dobrze ja pamietam. a wiec pamietam tyle: baaardzo srednio. gra na 1h, jezeli ktos ma ja w org. to musi byc niezlym fanatykiem i miec hajsu jak lodu. bardzo przecietna, ale ubolewac, ze jakas strasznie slaba jest to nie trzeba typowa gra na jedno przejscie.

zachecam: http://dbnao.net/?d=tek&p=rece_dbgtt ;P
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Na DB GT Transformation oczekiwałem dość niecierpliwie. Zwłaszcza, że po świetnej serii LOG (z wykluczeniem jedynki jak dla mnie...), czułem mały niedosyt i chęć na więcej.
Pewnego dnia stało się, ukazała się kolejna (ostatnia?) gra na platformę Gameboy Advance spod szyldu DB. Nadzieje były spore, choć zawód wielu fanom sprawiła wieść, iż nie będzie to już gra typu action RPG. Przypomina raczej stare produkty typu Final Fight (i nawet te old schoolowe gierki mają lepszy klimat).
Wreszcie zagrałem, początek obiecujący. Dobre wrażenie robiły ilustracje postaci, podczas rozmów. I to tyle jeżeli chodzi o pozytywne wrażenia... Potem było już tylko gorzej... Otrzymaliśmy nędzną papkę, gdzie głównym celem jest bezsensowne grzmocenie kolejnych przeciwników. Nie sprawia to jednak zbytniej przyjemności, gdyż system walki jest lekko mówiąc, denny. Dodajmy do tego średnią jak na GBA grafikę, okropną muzykę i skakanie po wybranych wątkach serii DBGT.
Ja osobiście wytrzymałem przy emulatorze jakieś pół godziny. Od tamtej pory (czyli ok. 10 miesięcy), gra nie zagościła więcej na mym monitorze.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Ja osobiście wytrzymałem przy emulatorze jakieś pół godziny
No to BIG RESPECT
Ja dałem radę tylko przez 10 minut i, totalnie zniesmaczony, pożeganłem się na dobre z tym tytułem.
Zdecydowanie nie polecam(choć grałem tylko przez kilka minut...)
pozdrawiam

emate: ja przeszedlem cala w 1h ; )

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Ta gra to istne gówno, całkowicie odeszło od LoG4, ja liczyłem na coś w stylu swoich poprzedniczek. Nowa bardziej rozbudowana fabuła, nowe możliwości, dodatkowe cechy, nowy wygląd postaci i co najważniejsze nowe ataki.

Co zobaczyłem? Coś istnie strasznego, mimo, że grafika była nawet ładna to niczym się nie wyróżniło, już Pierwsza Część LoGa była lepsza.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja doszedłem do walki z Bebi Vegeta A gralem dobre 2 godziny ! Jaka ta gra jest sztuczna, zero akcji...
JeżyK Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
JeżyK
Dni na forum: 6.489
Posty: 1
Ja ledwo co przeszedłem drugą planetę, jest zbyt wysoki poziom trudności...

Jaka ta gra jest sztuczna, zero akcji...
Zgadzam się z tobą Gotenx17...
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Z tego co słyszę to ta gra jest plagiatem dla DB

Ekhem... chyba nie znasz pojecia slowa plagiat, wiec przekieruje cie tutaj -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat

Co do tematu to chyba wyszla druga czesc tej gry jesli sie nie myle, ale nie gralem i nie zamierzam zagrac. (po porazce pierwszej czesci nie ma co spodziewac sie czegos lepszego [a szkoda])

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Kakarotto91 napisał(a):
Co do tematu to chyba wyszla druga czesc tej gry jesli sie nie myle, ale nie gralem i nie zamierzam zagrac. (po porazce pierwszej czesci nie ma co spodziewac sie czegos lepszego Confused [a szkoda])
Nie wyszła, bo z newsami ze światka DB jestem na bieżąco A jeżeli już się pojawi, to w 99% na Nintendo Dual Screen. Jeśli będzie trzymać poziom poprzedniczki, to miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Czekałem na nią rok i też się BARDZO zawiodłem. tak jak wy myślałem że będzie to gra o klimacie DBZ buu's fury. Z resztą dlaczego odeszli od trójki, czyż nie była ona sukcesem!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball GT: Transformation
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook