Forum Dragon Ball Nao

» BANNER

szeldo123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.515
Posty: 2
witam, jak zapisuje banner 400x50 z dbnao.net to potem jak chcem dodac napis do niego, to nie moge, moglibyscie mi cos poradzic? probowalem zapisac jako .png , .jpg , .jpeg i nic, nie dziala;/ jezeli mozecie to moglby mi ktos zrobic banner? 400x50 zeby byla jakas postac z dragon balla i napis Dragon Ball Enforced lub kilka postaci z dragon balla, a jak nie chcecie mi zrobic bannera to powiedzcie jak mam sciagnac wasze banery zebym mogl na nich pisac??
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ja normalnie mogę pisać, rysować itp.
Tutaj Ci wrzuciłem w formacie png., ale to chyba przestępstwo używać czyjejś pracy
Obraz
Nie wiem, który chciałeś, to wrzuciłem największy. Ściągnij sobie PhotoFiltre, ty pewnie próbowałeś na Paint'cie edytować.

Obraz
szeldo123
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.515
Posty: 2
jezu chcialem tylko banner pozyczyc ale nie moge zapisac, bo ciagle .png sie zapisuje, a jak chcem dodac napis w Photo Filtre to te T jest szare i nie da sie nacisnac na to
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mi na PF wszystko chodzi jak w zegarku. Może masz starszą wersje albo coś. Powiedz, który chcesz ten banner to ci go zapiszę w png. lub w innym pliku, bo sam już nie wiem czego chcesz i sam sobie napisy dodasz.
P.S
Ja mam wersje PhotoFiltre Studio 9.0.0
Edit:
Problem został rozwiązany przez gg.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » BANNER
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook