Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» [Grafika] Avatary i Sygnatury z Dragon Ball

Strony:   1, 2
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Kathlar napisał(a):
dodam tylko, że twój avek mimo iż nie wiem kto na nim jest więc nie powiem ci że to osoba ciekawa, ale jest bardzo ładnie zrobiony jakość, napis i kolory ;p
Nie krócej - Jesteś bardzo fajna, masz fajny avatar i w ogóle jesteś słitaśna =*, bardzo Cię lubię.

Co do tutoriali to ściągnij przede wszystkim Photoshopa jeśli zamierzasz na dłużej bawić się w grafikę, poczytaj głownie instrukcję na temat poprawnego użytkowania tego programiku i spróbuj wykonywać zgodnie z instrukcjami prace, które wstawiają na tym forum co podałem Ci linka profesjonalni graficy.

Pozdrawiać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie krócej - Jesteś bardzo fajna, masz fajny avatar i w ogóle jesteś słitaśna =*, bardzo Cię lubię.
nie, bo ja jej nie znam napisałem tylko to co mogę powiedzieć
Hako napisał(a):
Co do tutoriali to ściągnij przede wszystkim Photoshopa jeśli zamierzasz na dłużej bawić się w grafikę, poczytaj głownie instrukcję na temat poprawnego użytkowania tego programiku i spróbuj wykonywać zgodnie z instrukcjami prace, które wstawiają na tym forum co podałem Ci linka profesjonalni graficy.
mam photoshopa gdzieś, może nawet oryginalnego bo mój wujek grafik ;p
Pozdrawiać.
pozdrawiam
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Obraz
Obraz
Obraz

Nie wiem który sobie ustawić.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Obraz
Obraz Obraz Obraz
Obraz
Obraz Obraz
Obraz

Prace nightmareCreator to nie są ale lepsze niż to co kiedyś robiłem, chyba...

Oceńcie (patrząc na to, że zaczynam) i pomóżcie wybrać mi który wziąć. Jestem gotowy na każdą ocenę moich prac (nawet najgorszą) bo to mnie motywuje.

Pozdrawiam.
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.730
Plusy: 1
Posty: 538
L kiepski, Naruto zbyt dziecinny, a Pein pospolity. Zostań przy tym co masz teraz.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
No to Cię zmotywuję. Zacznijmy od tego, że nightamrecreator maluje, a ty przerabiasz obrazki, czy jak kto woli stocki. W Painie poprawiłbym kolory, nadał go bardziej mrocznego jaki do niego pasuje, a resztę wywalił bo są kiepscy, słaba jakoś, naprawdę.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.596
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Pierwsza sygnatura jest trochę rozmazana i mało efektowna, a druga wygląda jak byle jak wycięty fragment grafiki z tandetnym napisem z painta (a może rzeczywiście tak jest). Co do avatarów, hmmm... Nic specjalnego i tyle. Popracuj nad swoimi pracami, albo daj sobie spokój z tą dziedziną.

Pozdrawiam.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Obraz Obraz Obraz
Obraz Obraz Obraz
Obraz Obraz Obraz
Obraz
To ostatnia partia, teraz pora na dalsze, długie czytanie tutoriali

To są robione z tutoriali?
nie.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez konto usunięte: 13.07.2009, 22:17
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
To są robione z tutoriali?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » [Grafika] Avatary i Sygnatury z Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook