Forum Dragon Ball Nao

» [Rock] Nickelback

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jeżeli taki temat istnieje, to proszę o zamknięcie, albo przenisienie mojego posta do odpowiedniego tematu. Nickelback jest to grupa rockowa założona w 1995r. w Kanadzie, szczególną popularnością cieszy się jednak w USA, w skład grupy wchodzą
Chad Kroeger- gitara elektryczna, wokal
Ryan Peake- gitara elektryczna, wokal, chór wspomagający
Mike Kroeger- gitara basowa
Daniel Adiar- perkusja, chór
Czy lubicie słuchać Nickelbacka? Jakie są Wasze ulubione utwory? Kiedy po raz pierwszy usłyszeliście o tej grupie?
U mnie to jest tak, po raz pierwszy usłyszałem soundtrack Spider-Mana na 4funTV bodajże no i się zaczęło , moje top 5 Nickelbacka
-Animals
-Hero
-Sex
-Something in Your Mouth
- Next Go Round
Czekam na wypowiedzi
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.594
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Zespół lubię i szanuję. Czasem słucham, Nickelback szybko wpadł mi do ucha. Szczególnie podoba mi się głos Chada. Do reszty zespołu też nie ma się czego czepiać, po prostu są dobrzy. Ich najnowsza płytka "Dark Horse" jest dobra, ale poprzednie były lepsze.

Moje Top 5 Nickelbacka:

- Hero
- Too bad
- Animals
- Sad but true
- Rockstar
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.523
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Nickelback jest jak dla mnie bardzo dobrym zespołem który ma fajne kawałki których się bardzo dobrze słucha

Top 5 Nickelback jak dla mnie

Hero
Into the Night z Santaną
How You Remind Me
Gotta be Somebody
Someday

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.830
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nickleback to zespół lubiany w mojej rodzince. Słucham go ja, moja siostra i moja mama. Ojciec jakoś się interesuje. Mają fajny styl grania. Nie jest to może górnolotny rock typu Gunsesi, Iron Maiden czy inne, ale ma w sobie coś. Mają chwytliwe kawałki, które, jak wspomniał Kudłaczek, szybko wpadają w ucho.

Nie znam wiele ich utworów, bo brak mi czasu na głębsze zapoznawanie się się z jakimkolwiek zespołem, ale te utwory, które mam w zakamarkach kompa, bardzo lubię.


Dark Sky napisał(a):
-Hero
Kudłaczek napisał(a):
- Rockstar
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
How You Remind Me
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
Someday
Żeby było 5 utworów dodam balladę, której nikt nie wymienił (zgrozo!), czyli "Far Away". Przepiękna piosenka. Uwielbiam i jest to chyba mój ulubiony utwór tego zespołu. Poznałam przez przypadek. Obejrzałam jakiś fanowski filmik o Naruto i Hinacie. Leciało w tle i od razu ściągnęłam. Nie żałuję.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.108
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Czasem lubię posłuchać Nickelbacka, chociaż nie uważam ich za wybitną grupę. Pocieszające jest, że na tle innych zespołów obecnej sceny muzycznej prezentują się całkiem poprawnie, chociaż nabierają powoli charakteru bardziej popowego. Kawałki piszą niezłe, posiadają dobrą energię, ale są trochę za proste w odbiorze. Ich gra nie jest zbyt innowacyjna, umieją grać, ale poziom ich gry nie stoi na rewelacyjnym poziomie. Znam może z 5-6 kawałków, a najczęściej wita w moim odtwarzaczu How you remind me.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rock] Nickelback
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook