Forum Dragon Ball Nao

» Infiltracja

Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Infiltracja, Martina Scorsese to powrót Martina jakiego lubimy. Świetny film, niebanalna fabułą, postacie z krwi i kości, plus niezła ścieżka dźwiękowa. Fabuła jest bardzo interesująca, żeby was zachęcić mała "notka" z Onetu.

Akcja filmu rozgrywa się w południowym Bostonie, gdzie policja stanowa toczy wojnę z przestępczością zorganizowaną. Młody tajny agent policji, Billy Costigan (Leonardo DiCaprio), otrzymuje rozkaz przeniknięcia do struktur mafijnych, którymi rządzi Costello (Jack Nicholson). Podczas gdy Billy szybko zdobywa zaufanie Costello, Colin Sullivan (Matt Damon), zatwardziały młody przestępca, który penetruje policję jako informator mafii, zostaje awansowany na stanowisko dowódcze w specjalnej jednostce dochodzeniowej. Każdego z nich pochłania podwójne życie, spędzane na zbieraniu informacji o planach i podejmowanych przeciwdziałaniach organizacji, do których przeniknęli. Kiedy jednak zarówno mafia, jak i policja, wpadają na trop wrogiej wtyczki we własnych strukturach, Billy'emu i Colinowi nagle grozi schwytanie i zdemaskowanie przed wrogiem – obaj podejmują wyścig o to, kto pierwszy odkryje tożsamość drugiego, by zdążyć uratować własną skórę.

Naprawdę dobry film, świetne kreacje stworzyli DiCaprio i Nicholson oraz Mark Wahlberg, jako cyniczny i do bólu wyluzowany gościu. Reszta obsady, na zadowalającym poziomie. Polecam warto obejrzeć i sprawdzić o co kaman :)

Pozdrawiam^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 05.04.2009, 22:07
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Zgodzę się z tobą ze ten film warto obejrzeć.Sam go obejrzałem już 2 razy.Film zawiera wiele nagłych zwrotów akcji dzięki czemu ogląda się go fajnie i przy nim na pewno się nie da nudzić.Ale akcja końcowa i tak jest najlepsza z tym zdziwieniem Damona

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Vegeta_SSJ4 napisał(a):
Ale akcja końcowa i tak jest najlepsza z tym zdziwieniem Damona
No zdziwko było konkretne. Co do tego pana, to moim zdaniem najsłabsze ogniwo Infiltracji. Choć i tak całkiem całkiem, no ale w tym filmie dosłownie Nicholson i DiCaprio byli nie do pobicia. Infiltracja jest nową wersją chińskiego hitu, pod tytułem:"Piekielna Gra" Polecam za równo wersje amerykańską i chińską.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Co tu dużo mówić- końcówka jest po prostu zarąbista!
Nie spodziewałem się wiele po tym filmie, leżał u mnie ponad tydzień, bo nie lubię kina gangsterskiego. W życiu bym nie pomyślał, że DiCaprio umie grać!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
paint napisał(a):
W życiu bym nie pomyślał, że DiCaprio umie grać
Też myślałem że z niego miernota, ale gra coraz lepiej. Obejrzy go w "Złap mnie, jeśli potrafisz" czy w "Krwawym diamencie" Wybaczam mu tego Tytanika byle grał w dobrych filmach, bo co by nie mówić, gościu ma talent.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Infiltracja
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook