Forum Dragon Ball Nao

» Co zrobiłbyś z Death Note?

Strony:   1, 2
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Laru-chan napisał(a):
Ludzie są za głupi na takie zabawy
Heh, racja, jak Raito to wciągnęło, to ciekawe, jak na resztę pospólstwa podziałałaby taka zabaweczka ^ ^

Laru-chan napisał(a):
Light był nieprzeciętnym umysłem, a co się z niego zrobiło? Psychol ze śmiechem równie psychicznym.
Hmm po czescie prawa, zabijlby wlasna rodzinke, by spelnic swoje zyciowe aspiracje ._. Biedaczysko, do czego doprowadza taka potęga nad zyciem i smiercia . Biedak, wydaje mi sie , ze po smierci , po prostu znikl, albo zamienil sie w jednego z Shinigami - taka malutenka dygresja ;p ..

Laru-chan napisał(a):
"Gdyby każdy na Ziemi stosował zasadę oko za oko, świat już dawno by oślepł"
Hmmm, często tak jest, a świat jeszcze widzi na jedno oko ;p

Laru-chan napisał(a):
Ryuk, wsadź sobie ten notes gdzieś i zacznij robić coś produktywnego
Albo daj go mnie, jestem opiekunczy dla takich zabawek.
Tsukai Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.486
Posty: 6
Skąd: Chrząstowice(KrK)
Nie ważne co by się stało, spaliłbym go. To, że nie można zaznać spokoju po śmierci po użyciu go mi wystarcza.
L Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
L
Wiek: 44
Dni na forum: 5.449
Posty: 12
Bardzo dobre pytanie. Gdybym go wyrzucił, całkiem prawdopodobne, że dostałby się w ręce jakiegoś mordercy, a wtedy wiadomo co. Tak, więc najprawdopodobniej schowałbym go gdzieś bardzo dokładnie tak, aby nikt go nie znalazł. Ewentualnie zakopał w wielkim dole gdzieś na odludziu. Nie mógłbym zabić człowieka, na dodatek tego, który używał Death Note'a czeka męka, o której wspominał Ryuk na początku. Sam fakt, że owe męczarnie są tak przeraźliwe, że człowiek nawet o nich nie śni odradza wpisania czyjegoś imienia do notesu. Co do wymiany oczu z Shinigami - odpada. Nigdy nie skróciłbym sobie życia.

Pozdrawiam serdecznie.
L.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja tam świętego nie będę udawał. Zabijałbym jak leci, zwłaszcza polityków, ekonomistów, finansistów, spekulantów, gdy już bym to zrobił to zająłbym się osobistymi wrogami. oglądam TVN24, BBC, ARD, CNN i piszę. Być może miałbym opory, bo to jednak jacyś tam ludzie, ale pokusa pozbycia się kogoś w tak łatwy sposób i świadomość, że po raz drugi szansy wymierzenia sprawiedliwości (po swojemu, ale zawsze) mogę już nigdy nie dostać, sprawiałaby, że nie mógłbym się powstrzymać.
A czy by mnie żal po takiej rzeźni za serce chwycił to nie wiem, zresztą to by mnie najmniej w takiej chwili interesowało. Po prostu bym mordował, perwersyjnie.
BTW, jednak mordowanie własnymi rękoma dawałoby mi więcej satysfakcji. Może bym więc tworzył sobie warunki do ich eliminacji.
Jak już bym wybił wszystkich to bym pewnie zaczął głupieć z braku zajęcia i eliminowałbym każdego kto mnie popchnie w sklepie i tak bym mordował i mordował, aż w końcu ktoś by mnie zdemaskował i pozbawił zabawy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co bym zrobiła z Death note? No i tu moja odpowiedź nad którą bym się nie zastanowiła: spaliła. I nigdy tego nie żałowała.
A czemu tak a nie inaczej?
Gdybym go tylko wyrzuciła to mógłby on trafić w niepowołane ręce. A co by było wtedy? Możliwe, iż wiele osób by zginęło bo ktoś tam ma chore widzi mi się i zabija z tego powodu ludzi bo mu bardzo podpadli.
Drugie: prawo do życia. Każdy ma prawo żyć i nie wolno nam ludziom, odebrać życia innej osobie. To niehumanitarne i nieetyczne(jestem zagorzałą przeciwniczką aborcji czy kary śmierci, ale nie o tym temat)
Wszystko.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.512
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
zabijałabym.
wymieniła oczy i szalała.
zabiłabym ludzi którzy mordują, torturują, gwałcą.

wiem że się ze mną nie zgodzą te osoby które napisały że za nic by z dziennika nie skorzystały, ale myślę ze ciekawość po jakimś czasie by wygrała. Ciekawość albo emocje. Nie w każdym przypadku. Ale w kilku na pewno.

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Amino Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amino
Wiek: 28
Dni na forum: 5.434
Posty: 183
Skąd: Ruda Śl.
Wielu mówi, że spaliłoby, lub wyrzuciło notes.. Ale spójrzmy prawdzie w oczy: ludzie są niezwykle ciekawymi istotami.. czy gdybyście mieli szansę kogoś się pozbyć, zrezygnowalibyście? Jestem pewna, że nie.. mówcie sobie co chcecie, ale ja i tak wiem, że każdy, któremu wpadłby ten notes w ręce, skorzystałby z niego - chociaż raz, by upewnic się, czy jego moc jest prawdziwa.. Dlatego uważam, że jako osoba niezwykle ciekawa użyłabym notesu.. Ale znając historię Raito, starałabym się nie popełnić jego błędów.. Co prawda raczej nie zabijałabym przestępców (a nawet jeśli, to nie w takich olbrzymich ilościach, jak to zabijał Yagami), raczej pozbyłabym się ludzi, którzy są dla mnie nie wygodni (oj, wielu jest takich, wielu).. Jednak nie sądzę (albo raczej mam nadzieję), że nie ześwirowałabym tak jak Raito, ale z pewnością moc notesu odbiłaby na mnie swoje piętno..
Tak więc, żeby nikt nie zgłupiał na starość, lepiej, żeby takie potężne przedmioty - jak Death Note nie trafiały w ręce ludzi..
Pozdrawiam

FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Ja bym go spaliła. Normalnie bym go zatrzymała, ale znam siebie dobrze. Jak się wkurze, to nie panuję nad sobą. Np. co by się stało, kiedy bym się na kogoś mocno wkurzyła i go zabiła przez ten notatnik? Dlatego wolałabym go nie mieć przy sobie.

Anime na zawsze !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Co zrobiłbyś z Death Note?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook