Forum Dragon Ball Nao

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
father89
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.979
Posty: 3
Info wziaem z filmweb

Justin Chatwin gwiazdą aktorskiego "Dragon Ball Z"

Justin Chatwin ("Niewidzialny") zagra Goku, głównego bohatera aktorskiej wersji "Dragon Ball Z". Jego przeciwnikiem - Piccolo - będzie James Marsters znany z serialu "Buffy: Postrach wampirów".

"Dragon Ball Z" powstaje na motywach popularnej anime opowiadającej o przybyszu z kosmosu Son Goku, który został przysłany by zawładnąć Ziemią. Szybko jednak zaprzyjaźnia się z ludźmi i zaczyna pomagać im w walce z wieloma przedziwnymi przeciwnikami. Anime była niezwykle popularna na całym świecie i doczekała się licznych kontynuacji.

Obraz dla studia 20th Century Fox reżyseruje James Wong ("Oszukać przeznaczenie") według własnego scenariusza. Producentem jest Stephen Chow ("Kung Fu Szał"). Fox planuje premierę obrazu na 15 sierpnia.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Spoko, ten caly filmweb.pl i inne polskie tego typu strony sa mniej wiarygodne ode mnie...

Rzeczywiscie ostatnio coraz wiecej sie o tym filmie mowi, nawet jest w najwiekszej bazie filmowej, a to juz cos
-> http://imdb.com/title/tt1098327

Przy czym nie ma tam zadnych nazwisk, co oznacza, ze nic nie jest jeszcze bardziej konkretnie zaplanowane.

father89 napisał(a):
Anime była niezwykle popularna na całym świecie
Co do tego ich zdania. Dragon Ball ciagle jest niezwykle popularny na calym swiecie.

Pozwolilem sobie wsadzic tutaj Twojego posta...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
father89
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.979
Posty: 3
to samo jest na stopklatka * zaloguj się, aby zobaczyć link * Moze nie wiecie ja sie interesuje filmami ogólnie [ ort! ] i na stronie 20th studios jest potwierdzenie film ma miec premiere na przelomie 2008/2009 Natomiast film na 100% ma byc zaczac kercony do konca tego miesiaca
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No to daj prosze linka do tej oficjalnej informacji 20th Century Fox, iz premiera filmu DBZ bedzie w 2008/2009, i ze film bedzie krecony juz w tym miesiacu, a nie takie tam dziwadla

A stopklatka rownie wiarygodna, co filmweb, jedni kopiuja od drugich, nic wiecej.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
father89
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.979
Posty: 3
Pomylila mi sie data premiery z innym filmem jak pisalem posta. Data premiery rok 2010 * zaloguj się, aby zobaczyć link * <---- tutaj link
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Heh, po ogladnieciu tych 2 filmikow na youtub'ie zmienilem zdanie...Chcialbym takowy obejrzec, lecz nie zmieniam zdania iz film bedzie niewypalem DB anime jest cale przesycone fantazja nie ma w nim nawet 10% z prawdziwego zycia...na anime i na mange pasuje, ale na film nie...Ciekawe skad wytrzasna aktora podobnego do Goku ? Z twarzy nie ma szans zeby byl podobny, a wlosy to musialaby byc jakas potezna peruka ...A ciekawe jakby odwzorowali np. Freezera, Cella czy Buu ?? Wszystko by musialo byc komputerowo tak samo jak i walki Czyli ogolnie mowiac wszystko komputerowo a nic z reala...Tym samym film skazuje od razu [ ort! ] na niewypal...Ale pozyjemy zobaczymy, chcialbym sie mile zawisc na swojej opini

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
fanka_dragonka Kobieta
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.321
Posty: 50
Nie wiem czy już wiecie czy nie.... ale na 100% powstanie film fabularny Dragon Ball Z!!! To nie są żarty! Nie chce mi sie podawać tu linków bo możecie wpisać sobie w googlach "dragon ball film fabularny* dam wam tylko link do zdjec z planu
link

Na te pierwsze się nawet nie patrzcie. Aha a ten przystojniak to Goku;) jesli dobrze znajdziecie to na jednym zdjeciu jest prawdopodobnie z małym Gohanem

Możecie mi wierzyć albo nie. Wasza sprawa.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
fanka_dragonka napisał(a):
Nie wiem czy już wiecie czy nie.... ale na 100% powstanie film fabularny Dragon Ball Z
Tak.

Ale ten Gohan... trochę za ciemny... ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No w końcu [ ort! ] ruszyli tyłko do pracy nad tą produkcją. Ale mam coś mieszane uczucia, jak to wszystko wyjdzie..
Miejscy tylko nadzieję, że nie zawalą sprawy, jak z The Magic Begins ( jakieś Power Rangersi czy coś)..
Film ma wyjsc juz niedlugo, czyli w polowie sierpnia. Mysle, ze warto na to poczekac i pobrac z torrenta, gdy wyjdzie lepsza wersja ;p
A te postacie sa jakies takie dziwne, do nikogo nie podobne;p
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.902
Posty: 36
Gotenkskun a z kąd wiesz że na 100% powstanie ten film ja słyszałem o 3 filmach ale nie wiem czy to prawda choć krążą pogłoski że reżyserować miał by je facet od Dnia Niepodległości a jeśli naprawdę powstaną te filmy to Akira będzie nad nimi czuwał??? jak myślicie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ishido napisał(a):
The Magic Begins ( jakieś Power Rangersi czy coś)
Idź kupę.

wysek napisał(a):
Gotenkskun a z kąd wiesz że na 100% powstanie ten film
Bo
-> http://imdb.com/title/tt1098327

To nie jest taka strona, gdzie bzdury wypisują (jak na tych polskich).

wysek napisał(a):
Akira będzie nad nimi czuwał??? jak myślicie
Nie sądzę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.902
Posty: 36
to to będzie dno wtedy wyjdzie im pewnie tak jak ktoś wyżej napisał jakiś power rangers albo mortal kombat ;/
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
Szczerze mówiąc obawiam się nieco rezultatu. Może się okazać bezsensowną bujdą, przez którą ludzie znienawidzą kochanego Dragon Balla, lub wręcz przeciwnie (jak np. w przypadku Eragona) ludzie sięgną po oryginał.
Ale nie oglądnę filmu póki nie będzie dobrych recenzji. Nie chcę sobie psuć smaku czekolady cytryną

Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
wysek napisał(a):
Akira będzie nad nimi czuwał??? jak myślicie
Ktoś wyższy - Bóg Święty

Gotenkskun napisał(a):
To nie jest taka strona, gdzie bzdury wypisują (jak na tych polskich).
np. takiej DBNao ;p

wysek napisał(a):
jak ktoś wyżej napisał jakiś power rangers albo mortal kombat ;/
Nie no , nie wierz mu tak bardzo, na pewno [ ort! ] żartowal ;p Jezeli wyjdzie w jakosci DvD to da sie jakos obejrzec totuj ^ ^

Pierutka napisał(a):
Może się okazać bezsensowną bujdą, przez którą ludzie znienawidzą kochanego Dragon Balla
Dragon Ball'a to raczej nie, ale raczej nie beda do kina lazili i dla nich zakonczy sie DB wlasnie na serii GT, a nie na tej kinoweczce
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
wysek napisał(a):
to to będzie dno wtedy wyjdzie im pewnie tak jak ktoś wyżej napisał jakiś power rangers albo mortal kombat ;/
Od kiedy Mortal Kombat jest dennym filmem? A Power Rangers to stary serial dla dzieci, więc co tu porównywać.

Pierutka napisał(a):
(jak np. w przypadku Eragona)
Eragon o_O

Ishido napisał(a):
np. takiej DBNao ;p
Mówiłem o takich śmiesznych źródłach inforamcji jak filmweb bądź stopklatka.

Ishido napisał(a):
Dragon Ball'a to raczej nie, ale raczej nie beda do kina lazili i dla nich zakonczy sie DB wlasnie na serii GT, a nie na tej kinoweczce
DB zakończył się na serii GT, a ten film będzie tylko w sumie niewiele znaczącym dodatkiem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Pierutka Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Pierutka
Wiek: 29
Dni na forum: 5.902
Posty: 100
Skąd: Szczecin
To już nie będzie ten klimat. Oglądałam zdjęcia, i szczerze- myślę....nie, wiem, że to będzie niewypał.
Ale myślcie jak chcecie

Obraz
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Wiemy ze film nie ma klimaty Anime tym bardziej mangi, bo niby jak skrócą to wszystko w sensowną całość? Nie ten film nie ma nawet 1 % powodzenia...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shihouin napisał(a):
bo niby jak skrócą to wszystko w sensowną całość
Co wszystko?
Zrealizują w nim tylko jedną sagę
Początek DBZ, bądź koniec DB - walki z Piccolo.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
LOL jak to jest film DBZ live move action, to nie może być o DB , ja obawiam się, że znowu nabiorą Japończyków i będzie lipa.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gotenkskun napisał(a):
Zrealizują w nim tylko jedną sagę
Początek DBZ, bądź koniec DB - walki z Piccolo.
Że jak ??!!

Co to będzie kurna za film??!! Żesz w mordę... to będzie kilka częsci czy tylko takie gowienko krotkie z czesci Dragon Ball'a?

To znaczy, ze powstanie wiecej takich filmow, w ktorych walną więcej sag z DB?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook