Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Aha teraz sobie przypomniałem
Nie wiem kim, chyba kimś ze szkoły Goku.
Goku i szkoła....

Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Naoista napisał(a):
Japoński trailer
-> http://www.youtube.com/watch?v=Yo4t8PeqJ6E&e

Piccolo chyba jednak będzie zielony.

Poza tym film ma się ponoć nazywać Dragonball Evolution.
Hoho, kiedy to oglądam to muszę przyznać, że ten film ma tyle wspólnego z Dragon Ballem co koń z koniakiem i rum z rumakiem.
Już przywykłem, że to będzie taka sobie produkcja, więc trochę przykrywając oko:
Ze smoczych kul zrobili jakieś magiczne artefakty, bleee. Sceny walk wyglądają jak w jakimś DB Matrixie. No, ale jak mają zrobić ciągłą nawalankę? Piccolo jest zielony i dobrze, choć uroku ma więcej z Voldemorta.
Zdziwiły mnie słowa: "One Chosen Warrior", brzmi jak legenda o SSJ.
Podobały mi się techniki. Kame Hame Ha to nie to samo, ale może być. Do Kamesennina wykorzystali urok Mafuby, może też będzie? A Bakurikimaha Piccolo... wygląda super gdy niszczy miasto.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Son Mati napisał(a):
Naoista napisał(a):
Japoński trailer
-> http://www.youtube.com/watch?v=Yo4t8PeqJ6E&e

Piccolo chyba jednak będzie zielony.

Poza tym film ma się ponoć nazywać Dragonball Evolution.
Hoho, kiedy to oglądam to muszę przyznać, że ten film ma tyle wspólnego z Dragon Ballem co koń z koniakiem i rum z rumakiem.
Już przywykłem, że to będzie taka sobie produkcja, więc trochę przykrywając oko:
Ze smoczych kul zrobili jakieś magiczne artefakty, bleee. Sceny walk wyglądają jak w jakimś DB Matrixie. No, ale jak mają zrobić ciągłą nawalankę? Piccolo jest zielony i dobrze, choć uroku ma więcej z Voldemorta.
Zdziwiły mnie słowa: "One Chosen Warrior", brzmi jak legenda o SSJ.
Podobały mi się techniki. Kame Hame Ha to nie to samo, ale może być. Do Kamesennina wykorzystali urok Mafuby, może też będzie? A Bakurikimaha Piccolo... wygląda super gdy niszczy miasto.
Zacząłeś ze złą opinią, a skończyłeś na dobrej. Co do Piccolo to jest zielony, ale ma głowę zrytą. Jest taki temat stopy Nameczan, może w tym filmie pokażą stope Piccolo?.

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.888
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
mateusz-goku napisał(a):
Jest taki temat stopy Nameczan, może w tym filmie pokażą stope Piccolo?.
Na pewno. Stopa Piccola jest najważniejszym motywem w całym filmie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
'

finalna wersja piccolo nie wiem jak wam ale teraz wyglada naprawde super!

Piszesz to z żartu czy na serio Ci się podoba? Dla mnie jest beznadziejna. Piccolo miał ładniusią główkę, a nie jakieś falbanki i dziury! Na inne części ciała po tym screenie nie mogę się wypowiedzieć, ale pewnie nie wszystko jest na swoim miejscu

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Aha no tak to ten stary, mi chodził o młodego, ale i tak głowa powinna być bardziej jajowata ;p

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
mateusz-goku napisał(a):
Aha no tak to ten stary, mi chodził o młodego, ale i tak głowa powinna być bardziej jajowata ;p
By musieli mu ją chyba plasteliną przekształcić, hahah
No a ten w filmie, to właśnie jest ten stary.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wiesz no trzeba się do czegoś przyczepić!
Bo pomyślą, że wszystko jest OK i nic nie będą poprawiać
Mam pytanie a Goku to który jest? Takich włosów to on jeszcze nie miał..

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.154
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Przecież musieli film urealnić. Dość ciężko byłoby mu zrobić taką perukę, jak ma ten z anime, nawet bardzo. Właściwie ciężko mi to sobie wyobrazić. Chociaż prawdą jest, że powinien mieć bujniejsze, jak Żarłomir najlepiej

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Wszystko da się zrobić! Jeśli już podjęli się tego wyzwania to powinni je wykonań jak najlepiej! Zawsze można coś udoskoalić.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
mateusz-goku napisał(a):
Wszystko da się zrobić! Jeśli już podjęli się tego wyzwania to powinni je wykonań jak najlepiej! Zawsze można coś udoskoalić.
albo zrobic kicz


mateusz-goku napisał(a):
Piszesz to z żartu czy na serio Ci się podoba? Dla mnie jest beznadziejna. Piccolo miał ładniusią główkę, a nie jakieś falbanki i dziury! Na inne części ciała po tym screenie nie mogę się wypowiedzieć, ale pewnie nie wszystko jest na swoim miejscu
widac ze jestes dzieciakiem nie moga tego udoskonalic w 100% bo by wyszedł kicz,jak dla mnie i tak jest lepiej niz ten z pierwszego traileru gdzie przypominał nosferatu a co do ubioru to nawet fajny

Do rzeczy sadząc po piccolo obrazek ktory pokazał cyc tj. ''Oozaru'' to jest po prostu [ ort! ] zdjecie z planu po odpowiedniej przeróbce komputerowej itp bedzie zapewne wygladał lepiej

film ma byc trylogią,o fabule zupełnie innej anizeli manga i anime ale z tymi samymi bohaterami.w 2 czesci maja sie pojawic sayanie prawdopodobnie Nappa Raditz i Vegeta.3 czesc to bedzie walka z freezerem i tam własnie goku ma stac sie SSJ jezeli trylogia zostanie dobrze przyjęta to byc moze powstana kolejne czesci

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.967
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
widac ze jestes dzieciakiem nie moga tego udoskonalic w 100% bo by wyszedł kicz,jak dla mnie i tak jest lepiej niz ten z pierwszego traileru gdzie przypominał nosferatu a co do ubioru to nawet fajny
Wiem, że nie da się tego udoskonalić w 100%, ale jak pisałem wyżej zawsze może być lepiej. Dla mnie to teraz jest taki mały kicz.


Za 30 min napissze reszete postu ide z psem...


Edit:
Ten film rozczarowuje mnie i to bardzo. Jeśli chwycili się już DB to mogli by go zrobić jak Final Fantasy(jeśli tak się piszę) wiem, wiem tam nie ma aktorów, a oto chyba też chodzi, żeby byli. Jednak Son Goku nie da się zagrać Dla mnie ten film jest kiczem. Dlatego piszę, że powinni coś zmienić, udoskonalić.

Obraz
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.747
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jejku, jejku. Piccolo wygląda jak jakiś Dark Lord. Nah, może to i pasuje. Jednak tutaj wygląda jak kosmita z komiksów Marvela (taki klimat kreują), a nie jak postać z anime w japońskim wdzianku. Alei tak razi brak czułek czy spiczastych uszu - a to się da załatwić.
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
film ma byc trylogią,o fabule zupełnie innej anizeli manga i anime ale z tymi samymi bohaterami.w 2 czesci maja sie pojawic sayanie prawdopodobnie Nappa Raditz i Vegeta.3 czesc to bedzie walka z freezerem i tam własnie goku ma stac sie SSJ jezeli trylogia zostanie dobrze przyjęta to byc moze powstana kolejne czesci
Nie, nie sądzę. Jak dotąd filmy fantasty typu X-Meni, Spiderman, czy Władca Pierścieni dostali tylko po 3 filmy i na trylogii się skończyło. DBE raczej dostanie tak samo. I tak by było lepiej, koniec byłby na ostatecznej walce Freezy i Goku - tak jak DB powinno się skończyć, bez androidów itd.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Son Mati napisał(a):
Nie, nie sądzę. Jak dotąd filmy fantasty typu X-Meni, Spiderman, czy Władca Pierścieni dostali
Spider-man'a bedzie 5 czesci a z x-menow jako takowych zrezygnowano i nakręcono genezy typu wolverine i magneto,władca pierscieni bo tylko 3 ksiazki powstały

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Minął niecały tydzień od opublikowania japońskiego trailera, a ten uzbierał już 2 mln oglądnięć. To dobrze rokuje na przyszłość .
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.682
Posty: 186
Skąd: West City
No proszę, nie odwiedzałem przez jakiś czas DBnao i się dopiero dowiaduje, że już trailer filmu DB jest. Pierwszy raz jak obejrzałem trailer to uciekłem i schowałem się za szafą czekając aż się skończy, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Liczę, że to jest jak z grami : pokazują beta testy itd a dzień przed premierą wszystko zmieniają i gra jest hitem . Pożyjemy zobaczymy, póki co to zamiast postaci DB to mamy power rangers, iskier tylko brakuje ;].

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.680
Posty: 37
Może nie będzie tak źle ;p Prawie wszyscy zapowiadają tragedie, ale i tak chcę to obejrzeć z czystej ciekawości Szkoda, że nie jest to film w całości wykonany przez Japończyków...
Forgotten Shadow Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Forgotten Shadow
Dni na forum: 5.597
Plusy: 1
Posty: 81
Ja tam czekam na ten film niecierpliwie. Nie będzie to super oddający fabułę film, ale uważam, że skoro to Dragon Ball to musi być ok.
Wszyscy tak narzekają, ale jak mogli niby lepiej zrobić? Picollo jest głównym złym, ma byc straszny, niektórzy mogli by uznać, że głupio wygląda diabeł z różkami ślimaka.
Mi się tam podoba i na pewno pójdę! Nawet jak będzie słabe to... to... to DRAGON BALL!

Manga to nie bajka
to sztuka a Dragon Ball wśród mang
jest jak Mona Lisa wśród obrazów
Obraz
Dragon Ball - It's my life
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook