Forum Dragon Ball Nao

» Ray

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.159
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Ray jako dziecko, trafiła w ręce przestępców, handlujących ludzkimi organami. Te dramatyczne wydarzenia odcisnęły na niej swe niezatarte piętno. To właśnie wtedy pozbawiono ją oczu. Jej los pewnie byłby przypieczętowany, gdyby nie trafiła w ręce pewnego człowieka, który zmienił całe jej życie. To właśnie on darował jej nowe oczy, które od tej chwili były czymś więcej, niż tylko zwykłymi oczami.

Opis z Anime-Gate. Mam 1 płytę, to sobie oglądam, i powiem, że całkiem przyjemne. Akcja ma miejsce w szpitalu (operacje, dziwne przypadki, te sprawy), ale jako że to s-f, to nie obywa się bez "komicznych" scen.

Muzykę i kreskę można sprawdzić w linku poniżej (ściągnąłem też z Anime-Gate)
-> http://www.youtube.com/watch?v=eaQwBQQxItk

13 odcinków.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.720
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Naoista napisał(a):
Mam 1 płytę, to sobie oglądam, i powiem, że całkiem przyjemne.
Wczoraj kupiłem całość.Fakt,ogląda się całkiem niezle.Kreska też robi dobre wrażenie.


Akcja ma miejsce w szpitalu (operacje, dziwne przypadki, te sprawy), ale jako że to s-f, to nie obywa się bez "komicznych" scen.
Tzw."medical fiction"... Najlepszy jest ordynator,gdy wiruje na tej swojej drewnianej nodze...


Naoista napisał(a):
Muzykę i kreskę można sprawdzić w linku poniżej (ściągnąłem też z Anime-Gate)
-> http://www.youtube.com/watch?v=eaQwBQQxItk
Opening i ending w wykonaniu Masami Okui.Kiedyś zainwestowałem w oryginałkę albumu "Devotion" tej pani,stąd jest mi ona zanana.

Myślę,że to całkiem niezłe animę i spokojnie mogę je polecić.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ray
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook