Forum Dragon Ball Nao

» Odcinek 002, 12.04.2009

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Komentarze do drugiego odcinka Dragon Ball Kai, emitowanego 12.04.2009, o godzinie 2 naszego czasu, w Fuji TV.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To sa jeszcze poczatki więc ten dzisiejszy był jeszcze prawie cały przegadany, na pewno rzuciła się w oczy scena jak Gohan od razu był w kapsule, a w oryginale najpierw histeryzował a dopiero później został zamknięty. Zaciekawił mnie za to zwiastun nastepnego odcinka na który bede czekał z niecierpliwoscią, ale to dopiero za tydzien.


Pozdrawiam i życzę wesołych swiąt

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
lechuiii
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 3
moim zdaniem powinni dodac te sceny ktore wycieli z dbz bo byly zbyt brutalne
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


lechuiii napisał(a):
moim zdaniem powinni dodac te sceny ktore wycieli z dbz bo byly zbyt brutalne
nie wiem czy wiesz, ale wycięli sceny w Polsce, a to co ty masz szanse oglądać na YouTube to wersja Japońska, najwyżej z zrobionymi przez fanów napisami
A jak wszystkim wiadomo w Japonii nie ma cenzury na DB...
Właśnie oglądam 2 odcinek. Jestem w połowie. Powiem wam, i pewnie nie będę jedyny że bardzo mi się podoba
Dołuje mnie tylko, że jakość w openingu jest boska, a normalnie tylko zaje*ista ;/ bo gdyby całe anime było jak opening... no ale liczę na to, że tak jak w Dragon Ball Z tak i w Dragon Ball Kai jakość będzie jeszcze lepsza wraz z nowymi sagami
Wie ktoś może ile trwa dokładnie jeden odcinek?
Jest to teraz zdecydowanie jedno z ładniej zrobionych anime

A kto sponsoruje nam DBKai? McDonald i Bandai! Trzeba tam żreć i bawić się tymi zabawkami to może i DB albo DBGT zrobią nam od nowa ;]
lechuiii
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.471
Posty: 3
czy sa juz napisy do 2 odc ??
bo tak troche głupio po japonsku ogladac mniejwiecej wiem o czym mowia ale wolal bym miec napisy wiecie o co kaman??wrzuccie szybko jakis link z kad mozna było by je pobrac

Nasze pojawią się dziś wieczorem, a jak Ci się spieszy, to poszukaj.
SoheiMajin Gotenks


[ Dodano: 13.04.2009, 16:52 (po 5 godzinach 19 minutach) ]
niewwiem czy tak mozna ale napisy znajduja sie na * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Ja szczerze powiedziawszy jeszcze zachwycam się samym openingiem
Co do odcinka to bardzo fajnie wprowadzenie Piccola (to na początku). Dla widzów, którzy dopiero pierwszy raz spotykają się z DB, jest to jakaś wskazówka, nakierowanie czy odnośnik.
Ogółem dobrze skomponowane są odcinki, od A do Z.

Zaskoczenia nie było, wszyscy znamy fabułę niemal na pamięć. Jednak mimo wszystko dreszczyk przeszedł kiedy Raditz wyznawał, z jakiego rodu pochodzi. No i oczywiście wejście Piccola, on zawsze będzie rozwalał ^_^.

O grafice nie ma już co wspominać, cały czas wysoki poziom, co sprawia, że ogląda się z wielką przyjemnością. Oby tak dalej.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Wczoraj obejrzałem 2 odcinek. Miło, że w 2 odcinku wspomnieli, że Goku już wcześniej spotkał się z Piccolo w walce na TB. To jest jakaś informacja dla widzów, którzy pierwszy raz stykają się z Dragon Ballem. Nadal uważam, że twórcy DB Kai świetnie wywiązują się ze swojej roboty, a odcinek 1 i 2 jest tego potwierdzeniem. Po prostu, aż oczy się cieszą jak patrzę na tak ładnie prezentujący się graficznie Dragon Ball.
Thorik napisał(a):
Ja szczerze powiedziawszy jeszcze zachwycam się samym openingiem
Ja tak samo, a muzyka w openingu jest po prostu genialna.

Pozostaje czekać na odcinek numer 3

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Thorik napisał(a):
Ja szczerze powiedziawszy jeszcze zachwycam się samym openingiem

Ja tak samo, a muzyka w openingu jest po prostu genialna.
To samo odczuwam za każdym razem kiedy odpalam Kaia ale jedna rzecz mnie zniechęca. Mianowicie za bardzo to oni tych odcinków z Raditzem nie poprawili. Prawdę powiedziawszy to ja miałem nadzieję na grafikę jaka jest w openingu podczas walki Vegety z Songiem bo jak to oglądam to widzę mistrzostwo... a teraz to ja nie widzę ogromnej różnicy ze starym DBZ.... Prawdę mówiąc to ja oczekiwałem zmiany jak zrobiono z Kapitanem Tsubasą... pozostaje mi tylko nadzieja, że ta walka z openingu będzie w dokładnie taka w przyszłych odcinkach...
No ja nie mówię, że nie widać różnicy w grafice ale nie tego oczekiwałem. A ta melodia jak przybył Piccolo na wyspę miszcza to mi się nie podobała, ta z Z była 100x lepsza.

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Cóż. Trochę tu zmieniono. Ucięto scenkę gdy Gohan jeszcze się chował pod samochodem próbując uciec przed Raditzem. Tutaj ten go od razu zamknął w kapsułce. I tą scenkę z kamieniami. Gdy Krillin chce pokazać Goku jak daleko umie , a ten też mu pokazuje.Poza tym mi się podobała muzyka, gdzie przybył Piccolo. Zaś w Piccolo w starej wersji przybywa dopiero w 3 odcinku. Tu już w tym.No i ,że była zapowiedź co będzie w 3 odcinku.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Mi się ten odcinek bardzo podobał. Trochę jednak zmieniono, ale reszta była w porządku. Bardzo miło się oglądało.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Odcinek 002, 12.04.2009
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook