Forum Dragon Ball Nao

» Koniec torrenta

Strony:   1, 2
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Torrenty się skończyły. Nie przez głupie prawo, zastraszanie ludzi, tylko przez serwisy oferujące to, co ludzie ściągalii w rozsądnej cenie: Netflix, Spotify, Steam.

Osiem lat temu wbiłem się w scenę prywatnych trackerów, gdzie można było się dostać tylko na zaproszenie, a ludzie seedowali na seedboxach 100/100Mb albo nawet 1Gb. Były trackery od wszystkiego: muzyki (i nie mam na myśli jednej edycji danej płyty - w czasie gdy Daft Punk miał wydane trzy płyty, ich dyskografia liczyła 52 albumy, lol), gry na PC, gry na konsole (kupiłem zczipowane PS2 i ściągnąłem z 50 gierek, nie kupiłem ani jednego oryginału.), filmy na DVD, filmy na Blu-Ray, filmy w RMVB (lol), software, komiksy, książki i takie trackery gdzie było wszystkiego po trochu. Jak cztery lata temu wyjechałem do Anglii, to straciłem wszystkie konta za nieaktywność, oprócz dwóch, bo nie miałem na początku dobrego neta, a w Polsce wtedy 20/20.
Te dwa mam do dziś i różnica w seedach jest kolosalna. Wciąż wyciągam maks prędkości na swoim obecnym 40/10, ale 4 lata temu nowy odcinek Better Call Saul po tygodniu miałby 1000 seedów, teraz jest dobrze gdy będzie 50.
Sam też praktycznie nie ściągam, ale obserwuję bo szkoda mi wysłanych terabajtów. Ostatnią grę ściągnąłem jeszcze w Polsce - wtedy oryginalne miałem tylko SC2 i dwie gry na Steamie. Dziś na Steamie 150 gier. Filmów nie ściągam, bo mam karnet do kina z nielimitowaną ilością wejść, a stare oglądam na Netfliksie. Jedyne co pobieram to muzyka we FLACu albo 320kbps, bo nie lubię skrzeczących MP3 i dlatego nie korzystam ze Spotify.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Dziwne... Właśnie ściągam torrenta najnowszego odcinka "Gintamy". Najwyraźniej nie zrozumiałam posta.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Gdybym oglądał anime, też bym ściągał z torrenta. Miejsce w niszy zawsze dla tego będzie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Są już problemy z grami, a zwłaszcza ze starszymi oraz modami. Jest teraz mniej filmów niż kiedyś. Anime się trzyma, bo mają nawet swoje własne serwisy, choć z drugiej strony może to upaść, bo jest coraz więcej miejsc do szybkiego zbuforowania.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » Koniec torrenta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook