Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Figure

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obraz

Figure był zespołem visual kei, utworzonym przez Sakito i Kikasę, byłych członków grupy Dué le quartz. Nic więc dziwnego, że brzmieniem przypominali swój poprzedni zespół.

Niestety, grupa ta nie przetrwała zbyt długo, rozpadła się jeszcze przed pierwszą rocznicą rozpoczęcia działalności.

Po dwóch latach przerwy byli członkowie Dué le quartz odnaleźli się ponownie. Ich debiut muzyczny zapowiedziany został na początek 2005 roku. Pod koniec stycznia ukazał się pierwszy singiel, zatytułowany Kashikoi dorei no orokana sentaku, a miesiąc później premierę miał drugi, Made in kanojo.

W lipcu ukazało się drugie wydanie maksisingla Kashikoi kanojo no orokana sentaku, do którego dołączone było DVD z teledyskiem i dokumentem z planu zdjęciowego.

Niestety, kilka tygodni później Sakito z powodów osobistych przestał pojawiać się na koncertach, a rolę wokalisty przejął Kikasa. Mimo że sytuacja ta miała być tylko tymczasowa, Sakito w końcu odszedł z zespołu i na początku września Figure oficjalnie się rozpadło.

Kashikoi Dorei no Oroka na Sentaku
http://www.youtube.com/watch?v=dYeOzZdW9kA

Figure,jest zespołem,którym zainteresowałem się dość niedawno.Mnie ich muzyka się podoba.Ciekaw jestem Waszych opinii na temat Figure.Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [J-rock] Figure
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook