Forum Dragon Ball Nao

» Pojazdy

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
tak sobie mysle i zastanawiam czym byscie chcieli jezdzic lub czym jezdzicie w tym momencie? Luksusowego mercedesa S klase czy szybkie ferrari enzo? a moze malego fajnego ...meleksa

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Obecnie jezdze Białą Pandą z napisem L : P,w przyszłości bede jezdzil Volvem,a marzy mi się Porshe 911 lub Carrera 2 lub 3

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Głupie pytanie... XD oczywiscie ze Renault Megane II, lub Citroen Xarra Picasso. A jesli o sportowe to Porshe Carrera GT, Lamborgini Merciallago , lub McLarren F1 ;P
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Porshe Carrera GT akurat trafilas w moje gusta. Lamborghini tak srednio na jeza, bo moim zdaniem nie jest najladniejsze. Co to jest
Carrera 2 lub 3
?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
W aucie nie liczy sie tylko kolorek i kształt maski, ale takze mechanizmy wewnetrzne, dzieki ktorym ta maszynka wyciaga sporo km/h
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
mow za siebie. Ja tam wolalbym miec samochod ktory ma wyglad a nie ogromne osiagi. po co mi auto ktore wyciaga 310 kph a jest cholernie brzydkie? musi miec ladna stylistyke, ladne wykonczenia wnetrza, skora, do tego jakies drewno dodatki carbonowe to wszystko tez sie cholernie liczy

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
To sie nazywa proznosc... A mowilam za siebie bo bylo to w moim poscie nie? Od tego jest forum.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
dobra emil, bez offtopow bez offtopow. Tylko spokojnie.
Dlaczego to sie nazywa proznosc? co w tym proznego ze rzadkie sa samochody o duzych osiagach i ladna stylizacja?

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
dobra emil, bez offtopow bez offtopow. Tylko spokojnie.
Tak powtarzaj to sobie, moze i pomoze?

Prozne ze zwraca sie uwage tylko na wyglad. Samochod jest po to aby nim jezdzic a nie nim szpanowac.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
zauwaz ze autem mozna jezdzic i szpanowac. Drogie auto jest dowodem (nie zawsze) grubego portfela. A poza tym dziewczyny strasznie przyciaga duzy samochod. I to nie jest zadne przedluzenie meskosci!! jak by auto bylo tylko do jezdzenia to byloby kilka samochodow na rynku

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Samochod STWORZONO jako srodek lokomocji, dla twojej wiadomosci . Tylko w tych pozniejszych latach weszla nowa glupia moda - szpan autem, ktory jest jak dla mnie glupota. Ludzie porozniaja sie nawzajem wedlug posiadanej ruchomosci. Debilizm
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
E tam,kupowanie samochodzu,po tto by imponowac innym to szczyt debilizmu,dla mnie niewazna jest marka,osiagi itp,byle zeby jezdzil i mial nadwozie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
A ja mam Forda Model-T i co?? W gablocie, za szybką ale mam A sam jeżdzę (znaczy tata prowadzi ) Fiatem Tipo (nie TICO). Świetny samochód,ale dzisiaj się zpesół

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 03.09.2005, 21:05
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
to oczywiste ze samochod nie jest wyznacznikiem czlowieka. I wiadomo tez ze nie kupuje sie auta dla samego szpanu bo to dopiero jest debilizm. Auta z klasy limuzyn kupuje sie dla komfortu jazdy i oglnego bezpieczenstwa. Auta szybkie dla adrenaliny. Ja jeszcze nie mam prawa jazdy, to nie znaczy ze nie prowadze. I w tym momencie to czym bede jezdzil kiedy zrobie prawko tez nie bedzie mialo duzego znaczenia, bo bede sie cieszyl ze w ogole jezdze, ale kiedy bede mial grupo ponad 20 lat to z gory wiem ze bede chcial jezdzyc czyms bardziej komfortowym/szybszym.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Eee Scyller nie chce [ ort! ] nic mowic ale swoimi dwoma ostatnimi postami zaprzeczyles samemu sobie ,masz dar nie ma co

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
A tak na prawde to z szybkich aut chcialbym miec Porshe Carrera GT, Mercedesa SLR McLarena albo BMW z serii 6 bo jest moim zdaniem najladniejsze. Z Luksusowych aut chcialbym miec najnowszego Maybacha bo jest slczny. albo Mercedesa S klase. Lubie duze auta i nie mam zadnych kompleksow po prostu duze jest piekne.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Cóz, ja, z tego co widzę, nie mam zbyt wygórowanych wymagań XD Wystarczyła bym mi małe, wygodne Peugeot 206 *^^*

z pojazdów nieco luksusowszych (istnieje takie słowo...? XD) to Audi A6, Nowa Meganka. Podoba mi się bardzo Lexus GS 300.

A ostatnio, jak byłam we Włoszech, widziałam Ferrari. Za cholerę nie wiem, jakie, bo mi mignęło tylko w oczach, ledwo zdążyłam dojrzeć konika (i stąd wiem, że Ferrari XD)

Ale ja sie na takich super hiper wypaśnych samochodach nie znam, bardziej te użytku codziennego ^^

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Hyh Meganka mowiesz milo milo. A Ferrari to ja widze w Warszawie czesto dosc, ale jeszcze czesciej Porshe, widocznie duzo mezczyzn ma kompleks XD jak to według [ ort! ] mitu XD. Byly tez Jaguary i jeden McLaren nawet (:
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
oj, u mniew Kraku, to nie ma takich luksusów... Mustangi, Lexusy, jeden Jaguar...

Ale niestety, na Ferrari nieurodzaj XD

Moe dlatego mam takie upodobania XD

Meganke miałam kiedyś stara i sentyment mi pozostał, zreszta nowwa o niebo ją przewyzsza *^^*

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Pojazdy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook