Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Sword of the Stranger

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538
Mały chłopiec uciekający przez złymi ludźmi, samurai, który walkę porzucił już dawno temu i tajemniczy rytuał prowadzący ku nieśmiertelności. W taki właśnie sposób przedstawia się Sword of the Stranger . Oprócz tych trzech rzeczy mamy do czynienia, z dobrymi walkami, świetną o ile nie boską grafiką i całkiem przyzwoitą muzyką. Film naprawdę jeśli nie dla fabuły do dla rysunków wart jest obejrzenia. Treść mimo że nie najwyższych lotów, to na pewno przyjemna (zawsze lubiłem świat samurai). Przedstawienie losów dziecka, które na dobra sprawę nie jest w stanie się samo obronić i weterana walki, który nie chce ale musi wrócić do zabijania, naprawdę solidnie się prezentuje.
Produkcja krótka bo 102 minutowa, warta poświęcenia czasu.
A co wy o tym sądzicie?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.968
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Cudowne.
Efekty dźwiękowe i muzyka cudowne. Walki cudowne. Bardzo wciągnęło, czasami aż miałem dreszcze co się stanie.
Znakomita scena na początku, w której Tobimaru (pies) łapie zębami kunaia, który miał trafić Czerwonowłosego Samuraia. Ach..piękne.
Ale wracając do muzyki to świetnie odgrywała swoją rolę, dodawała dynamiki i wartości sytuacjom.
Warto było poświęcić prawie 2 godziny. Zdecydowanie polecam wszystkim miłośnikom akcji.
Obraz

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.155
Plusy: 73
Posty: 15.253
Skąd: ふざけた時代
Rzeczywiście dość fajne. Podobała mi się kreacja Chińczyków i to, że rzeczywiście po swojemu rozmawiali, co dziwnie brzmiało.
Poza grafiką, muzyka na szczęście też na poziomie, jak to w większości tego typu produkcji.
Tylko po ostatniej scenie jedno mnie zastanawia - co na to wszystko cesarz?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.818
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Bardzo fajne anime, wiarygodnie przedstawiajace realia ery Sengoku. Graficznie swietne, z przepiekna sciezka dzwiekowa. Szkoda, ze nie ma wiecej takich produkcji.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Akcja] Sword of the Stranger
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook