Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Baki The Grappler

Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.731
Plusy: 1
Posty: 538
Trzynastoletni Baki Hanma ma przed sobą trudne zadanie. Jest synem najsilniejszej kreatury na świecie czyli Yujiro i to jemu musi sprostać. Całą pierwszą serie doskonali się, walczy i odbywa różnego rodzaju treningi. Nie jest jednak w stanie dorównać ojcu, który bez wysiłku triumfuje nad nim. Młody chłopak nie poddaje się jednak tak łatwo i w niedługim czasie zostaje czempionem podziemnej areny, na której walczą najlepsi z najlepszych. Tak właśnie kończy się seria pierwsza.

Druga część opowiada o wielkim turnieju odbywającym się w podziemnym ringu. Baki stacza pojedynki życia. Przeciwnicy z pierwszej serii są nieporównywalnie słabsi od tych z części II. Walki są o wiele efektowniejsze, lepiej dopracowane i bardziej ekscytujące. Nie braknie historii Yujiro i kilku utarczek z nim związanych.

Obie serie prezentują się dobrze. Dla miłośników walk, krwawych starć i znawców technik jest to idealne anime. Fabuła owszem nie jest najwyższych lotów, bo ani ambitną czy pouczającą nazwać jej nie możemy. Aczkolwiek całe anime ma coś w sobie, wciąga. Ja osobiście zanim się obejrzałem zaczynałem już serię drugą, która nota bene jest lepsza niż poprzedniczka. Dużo akcji, ciekawych starć i różnych stylów sprawia, że całość jest naprawdę przyzwoita.
Do tego opening pierwszej serii znakomicie przemawia do mnie muzycznie.

Co wy o tym sądzicie?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Akcja] Baki The Grappler
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook