Forum Dragon Ball Nao

» iPod Shuffle

Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.533
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
Mam problem z iPodem Shuffle 1 generacji.
Działał sobie ładnie, sprawnie już ze 3 lata... i nagle pach. Komputer go w ogóle nie czyta, podłączam a on nie istnieje Oo Jeszcze z 3 dni temu działał normalnie, teraz bateria padła : P

Dlaczego komputer go nie widzi? O_O

Podjęłam następujące kroki:
- zmolestowałam nim wszystkie porty USB kompa <we wszystkich jest niewidzialny^^>
- wgrałam najnowszą wersję iTunes <bo tak ktoś radizł na jakiejś stronei> nic nie dało, usunęłam - dalej nie działało, wgrałam z płyty tą co miałam wcześniej - dalej dupa
- zeskanowałam kompa, podczyściłam ręcznie, a potem różnymi programami w stylu premium booster : P - zero efektu
- sprawdziłam na innym kompie - iPod istniał 2 sekundy a potem stał się fantomem.

[ Dodano: 28.05.2009, 22:02 (po 1 minucie) ]
aaa jeszcze zainstalowałam ,,narzędzie zerowania iPoda'' ale nie działa - bo iPod jest niewidzialny wiec nei da się go wyzerować^^

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
To jest przypadek, z którym miałem do czynienia, ale, niestety, nie potrafię go racjonalnie wyjaśnić. Doświadczyłem na iPodzie kolegi i swojej mp3. Po pewnym czasie windows odmawiał rozpoznawania jakichkolwiek odtwarzaczy muzyki - jedynym sposobem był format. Przedtem jednak proponuję sprawdzić sprzęt u kogoś znajomego na kompie, aby wyeliminować ewentualne podejrzenie o winie kabla. Dlaczego tak się dzieje, jak już wspomniałem, nie mam pojęcia, a jeden z moich wykładowców twierdził, że system ma po prostu limit ograniczoną ilość urządzeń usb, które jest w stanie rozpoznać, choć ja uważam to za głupotę.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.647
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Miałem to samo ze swoim, kiedy jeszcze żył. Na moim kompie był widoczny parę sekund, ale zaraz znikał, natomiast podpięty do laptopa mojej ciotki działał sprawnie i idealnie. Nie mam pojęcia czego to wina, pytałem w iSpocie ale koleś był kapkę niekumaty i nie wiedział o co w ogóle chodzi, ech.

Ja bym radził posprawdzać jeszcze na paru kompach, może iPody są wybredne, a jak nie podziała, to być może jakoś go uszkodziłaś? Upadł, ścisnęłaś za mocno, cokolwiek. Co jak co, ale iPody to takie konstrukcje, że rozwalają się nawet w twardym, skórzanym futerale...

Mój też wytrzymał niemalże równe trzy lata, teraz wisi na ścianie oprawiony w ramkę

Obraz
PALATIAL REGALIA
Nightmare_creator Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Asakura ]
Nightmare_creator
Wiek: 33
Dni na forum: 5.533
Posty: 320
Skąd: Czeluść.
no własnie nic mu nie było i nie miało jak się stać xP

bo konkretniej t obyło tak zmieniłam na nim piosenki i odpięłam go. Następnego dnia była burza i nie miałam prądu więc czytałam przy świeczkach i słuchałam muzyki z iPoda ktory w końcu się rozładował. I dzień po burzy podpinam go żeby sieładował, a on 3 godizny potem dalej jest zimny i rozładowany Oo

Może już nie dogaduje się z kompem

Robiłam formata, nie dało nic.

Jutro idę do iSpota może tam mi pomogą : P

I'm wicked like a stain - yeah, I'm the one who's insane...
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » iPod Shuffle
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook