Forum Dragon Ball Nao

» [Pytanie] Wskrzeszenia po walce z Frezerem

CrazyTrain
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.440
Posty: 1
Cześć, mam pytanie, dlaczego po walce z Frezerem, gdy planeta już wybuchła, nameczańskimi kulami wskrzeszono Yamchę, Tienshina, Krilana i Chaoza gdy w przypadku kiedy to tam kiedyś songa wskrzeszali, a był on wtedy u Kaito, zniknęła mu tylko aureola i sam musiał biegać na miejsce walki a oni po prostu pojawili się obok kul, dlaczego tak się stało?

Tak w ogóle, wtedy w takim razie dusza songa i krilana też musiała być w jakiś zaświatach i też po przywołaniu powinni stanąć obok a nie że wpierw trzeba było sprowadzać ich dusze na na ziemie. Co zresztą z samymi duszami jak ciała przy wybuchu pewnie się spaliły, mam nadzieję że mnie zrozumieliście, proszę o rozjaśnienie sytuacji Dlaczego songo gdy umarł na Namek nie mógł znów z zaświatów pójść do Kaito?


Sprawa 2 dlaczego zaczęła mi się teraz saga Garlic JR i on mówi że Songo i Gohan przeszkodzili mi w zdobyciu kul czy coś takiego, kiedy to było bo sobie nie przypominam ? Może w ciągu tych "10 lat" co Gohan miał przed nimi -5 lat?
Domyślam się, że jest to w pierwszej kinówce i teraz pytanie. Kiedy dzieje się akcja z kinówki. Ile czasu mija od pokonania Freezera do Pierwszego odcinka z Garlic Jr tylko z serii tv? W 107 chyba odcinku Gohan odpowiada Marze że ma 5 lat a narrator w tym samym odcinku powiedział że do pierwszego odcinka z Garlic Jr w DBZ minęło 10 lat. To wtedy Gohan miał -5 czy ile? Czy po prostu kinówka nie jest do końca wpasowana w DBZ? Pozdrawiam xD
magnumSSJ Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
magnumSSJ
Dni na forum: 5.543
Posty: 12
Skąd: Bochnia
jeśli chodzi o 1 sprawę- to chyba niedopatrzenie jakieś,tak mi się wydaje

jeśli chodzi o 2 sprawę- gohan miał 5 lat a to że minęlo 10 lat to wymysł lektora
a kinówka jak to kinówki nie jest dopasowana do DBZ
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.709
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
CrazyTrain napisał(a):
Cześć, mam pytanie, dlaczego po walce z Frezerem, gdy planeta już wybuchła, nameczańskimi kulami wskrzeszono Yamchę, Tienshina, Krilana i Chaoza gdy w przypadku kiedy to tam kiedyś songa wskrzeszali, a był on wtedy u Kaito, zniknęła mu tylko aureola i sam musiał biegać na miejsce walki a oni po prostu pojawili się obok kul, dlaczego tak się stało?
Co do Kuririna to powiem że jego nie było u Kaio. Co do Yamchy Tiena i Chaoza to wiemy że nasi przyjaciele poprosili aby znaleźli się wśród nich żywi a co do Songa to prosili tylko o wskrzeszenie.


CrazyTrain napisał(a):
Dlaczego songo gdy umarł na Namek
Nie rozumiem tego.... wydawało mi się że Songo nie umarł na Namek . A po 2 to on nie chciał wracać.


CrazyTrain napisał(a):
Czy po prostu kinówka nie jest do końca wpasowana w DBZ?
Większość kinówek jest niezupełnie wpasowana w DBZ, jedyne na czym można polegać to specjale.

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Pytanie] Wskrzeszenia po walce z Frezerem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook