Forum Dragon Ball Nao

» Pomoc dot. ceny funtów brytyjskich

Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
W lipcu lecę do Irlandii, i nie wiem, czy powinienem już wymieniać złotówki, bo nie mam pojęcia, jak się uchowa funt do tego czasu.
Zna się ktoś na tym, kto mógłby mi doradzić, czy warto kupować funty teraz, czy poczekać do lipca?

Z góry dzięki za pomoc.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W Irlandii obowiązuje Euro.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ok, Irlandia Północna... Skoro napisałem, że funty, to każdy by się domyślił.
Pomóc też mi nie pomogłeś, nie wiem po co to napisałeś...

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Napisałeś Irlandia, wieć to oczywiste, że pomyślałem o Republice Irlandii. BTW, wiele ludzi twierdzi, że w Irlandii płaci sięfuntami, to chyba ten magiczny wpływ Wielkiej Brytanii.
___
Funt od mojego powrotu do kraju raczej się nie zmienia, więc chyba jego wścik dupy się zatrzymał. Co prawda, Europa jest chora, więc wszystko może się zmienić. W ciągu ostatnich 24h kurs NBP spadł, jeśli ten trend utrzyma się to korzystaj z okacji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.833
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Piszesz, że lecisz w lipcu. Czyli masz jeszcze trochę czasu do wyjazdu. Niecały miesiąc.

Z walutami ciężko trafić. Właściwie kupno lub też sprzedaż walut obcych to taka... gra w sapera. Najlepszym sposobem było by obserwowanie kursu przez jakiś czas. Dobrze by było, gdybyś zaczął to robić już dawno.

Jeżeli przez najbliższy czas będziesz obserwował spadek, to można się nieco wstrzymać i poczekać, jednak moim zadaniem lepiej nie ryzykować.

Obecny kurs, z tego co widzę wahał się ostatnio w granicach 10 groszy i moim zdaniem w najbliższym czasie większych różnic nie będzie. Jednak to tylko moje przewidywania. Osobiście bardziej interesuje mnie euro, które śledzę od ponad miesiąca i wielkich zmian nie widzę, raptem 5 groszy w górę i w dół. Tak samo z resztą walut. Różnice niecałego procenta, tak więc mamy teraz względny spokój.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.617
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Łokej, tak też myślałem. Obserwowałem funta i, tak jak słusznie zauważyła Laru, waha się on w granicach 10-15 gr. Dużych zysków i strat, tak czy inaczej mieć nie będę.

Dzięki za pomoc

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pomoc dot. ceny funtów brytyjskich
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook