Forum Dragon Ball Nao

» iPod czy komputer?

Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.646
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Dostałem właśnie nowego iPoda. Chcę go zsynchronizować z iTunesem, ale po jakimś czasie wyskakuje mi błąd: Nie można zsynchronizować iPoda. Nie można znaleźć wymaganego dysku.. Związek ma to chyba z tym, że po podłączeniu iPoda do komputera jest on widoczny w Moim Komputerze przez chwilę, bo zaraz znika - zupełnie tak, jakby nic nie było podłączone do komputera. Ponadto, z moim starym iPodem działo się to samo.
Nie wiem czy to problem z iPodem czy z komputerem, może ktoś z was ma pojęcie o co może chodzić?
Dodam jeszcze, że poprzedni iPod bez problemów synchronizował się na komputerze mojej ciotki, Nowego, póki co, nie mam jak sprawdzić.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.836
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Po pierwsze. Czy ten I-Pod ma jakieś programy, jakie należy wgrać na kompa? Jeżeli tak, to czy są zainstalowane. Sprawa druga. Jaką I-pod ma końcówkę(podłączenie do kompa). Jeżeli USB, to pewnie standard 2.0. Być może nie masz zainstalowanych w Windows sterowników do obsługi tego standardu i nie widzi Ci tego.

[ Dodano: 10.06.2009, 20:15 (po 1 minucie) ]
http://support.apple.com/kb/TS1363?viewlocale=pl_PL

Zobacz ten support

[ Dodano: 10.06.2009, 20:17 (po 3 minutach) ]
http://support.apple.com/kb/TS1369?viewlocale=pl_PL

i ten

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.646
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Focus napisał(a):
Czy ten I-Pod ma jakieś programy, jakie należy wgrać na kompa? Jeżeli tak, to czy są zainstalowane.
Nie dostałem żadnej płytki, zwykłe plastikowe pudełko, a w środku iPod, słuchawki, jakaś kartka.

Focus napisał(a):
aką I-pod ma końcówkę(podłączenie do kompa). Jeżeli USB, to pewnie standard 2.0.
Ano.

te supporty nie pomogły, niestety.

[ Dodano: 10.06.2009, 21:15 (po 47 minutach) ]
Wow, iPod mi się zsynchronizował, ale z całą muzyką w iTunesie, a nie z listą, którą wybrałem.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » iPod czy komputer?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook